DAJ CYNK

nju mobile z powerbankiem Nokii

03.02.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6491

Ważne 7

4

Na stronie njumobile.pl jest dostępna nowa promocja - prezent od nju, w ramach której klient otrzymuje powerbank Nokia z grafiką nju mobile.

Na stronie njumobile.pl jest dostępna nowa promocja - prezent od nju, w ramach której klient otrzymuje powerbank Nokia z grafiką nju mobile.

Aby otrzymać prezent należy złożyć zamówienie na nową umowę nju z rachunkiem, a następnie wpisać numer zamówienia na stronie www.njumobile.pl/oferta/prezent i wybrać kolor powerbanku.

Prezent zostanie wysłany w terminie 30 dni kalendarzowych od daty rozpoczęcia świadczenia usług w ofercie nju z rachunkiem. Promocja trwa do 15 lutego.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~skalarek
0

2015-02-04 23:19:11

No właśnie tej oferty już nie ma :) Ciekawe bo dwie oferty z telefonem Heyah Non-stop i RBM zniknęły z rynku chociaż w chwili powstania miały być lepszą odpowiedzią na nju.

Odpowiedz

36. DanielR
0

2015-02-03 16:48:53

@ziutasek (31), będzie tak, jak napisałeś.

Odpowiedz

2015-02-03 15:42:22

31 - nju z rachunkiem usługa do komórkowych >> >lub nju na kartę usługa miesio19 >>

Odpowiedz

34. ~dilit
-1

2015-02-03 15:07:08

@skalarekCo to za oferta w RBM? Na ichniej stronie nie ma oferty z 2GB transferu.

Odpowiedz

33. mikkel
0

2015-02-03 14:26:41

No a kiedy będzie njus o przedłużeniu nielimitowanego LTE?

Odpowiedz

32. mikkel
1

2015-02-03 14:18:54

Jak ktoś chce fakturę to zazwyczaj podpisuje umowę w salonie i chce mieć obsługę w salonie i z natury rzeczy nie korzysta z nju. W nju jest bardzo tanio ale kosztem właśnie tych "przywilejów". Nju tnie koszty i jest to zrozumiałe i naturalne.

Odpowiedz

31. ~ziutasek
2

2015-02-03 14:03:59

Jeżeli mam włączone "do komórkowych za 19 zł" w nju na kartę to jak bym dzwonił tylko na stacjonarne to zapłacę max 10zł czy więcej ???ps. szukam oferty dla babci która dzwoni tylko na stacjonarne ;-) Jaki prosty telefonik z czytelnym wyświetlaczem, znośnym aparatem, radiem i latarką polecacie dla emeryta ? Coś przebije samsung S5611 ?

Odpowiedz

30. orson_dzi
0

2015-02-03 13:38:30

@29 Już jest ;)

Odpowiedz

29. ~zxc
0

2015-02-03 13:11:18

@13 orson budzimy sie juz 13! :) w ramach któreJ a noe które :)

Odpowiedz

2015-02-03 13:03:20

Nju na abonament jest drogie i dlatego muszą wciskać te gadżety. Prepaid bez abonamentu jest tańszy, ale nie każdy umie liczyć.

Odpowiedz

27. ~
2

2015-02-03 12:51:35

@25 Jesteś pewien? Jak przejrzałeś tak skryte interesy operatora? Szacunek. Geniusz, po prosu geniusz. Dziękujemy, bez ciebie żylibyśmy w ciemnocie i zacofaniu.

Odpowiedz

26. ~skalarek
2

2015-02-03 12:38:47

Włączę się do dyskusji: Sam przeszedłem z nju do RBM właśnie ze względu na pakiet 2GB w abonamencie oraz telefon po kosztach w sprzedaży detalicznej rozłożony na raty. Moim zdaniem tych dwóch rzeczy brakuje w ofercie nju.

Odpowiedz

25. Sig
-1

2015-02-03 12:26:18

@23 - przecież to logiczne, że pakiet 3GB za 19 zł (przecież to tanio...) jest tam celowo i nie ma nic pomiędzy 350MB. NJU to tania oferta od Orange, zatem taki rozstrzał z tylko dwoma akietami pozwala im więcej zarobić (bo trzeba wziąć poprawkę na dzwoniących setki minut za nie więcej niż 19 zł...). Operatora nie bronię, tylko tłumaczę logikę postępowania.

Odpowiedz

2015-02-03 12:21:08

20 - we wcześniejszym komentarzu napisałem jak się płaci rachunki,faktury, przypomnę, usługa polecenie zapłaty.

Odpowiedz

23. ~Mariusz32
1

2015-02-03 12:15:28

Ciekawe kiedy w NJU na kartę poprawią ofertę internetową? Mamy tylko jeden pakiet 350 MB za 7 zł lub... 3 GB za 19 zł. Nie każdy potrzebuje tak dużego pakietu a konkurencja RBM ma aż dwa ciekawe pakiety 300 MB za 5 zł i 1 GB za 9 zł.Brak pakietów internetowych (poza jednym) w NJU to najsłabsze ogniwo tej sieci. Wiele osób decyduje się na RBM choćby ze wzgledu na drogi dostęp do mniejszych pakietów w NJU.

Odpowiedz