DAJ CYNK

Nju mobile z głośnikiem

05.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6543

Ważne 8

4

Do 13. listopada zamawiając ofertę nju z rachunkiem klienci liczyć mogą na prezent od sieci - przenośny głośnik podłączany do gniazda JACK 3,5 mm telefonu.

Do 13. listopada zamawiając ofertę nju z rachunkiem klienci liczyć mogą na prezent od sieci - przenośny głośnik podłączany do gniazda JACK 3,5 mm telefonu.

Głośnik dostępny jest w kolorach żółtym i niebieskim. Aby go otrzymać należy złożyć zamówienie na stronie nju mobile na ofertę z rachunkiem, a następnie pod tym adresem wypełnić formularz, wpisując numer zamówienia.

W promocji otrzymać można maksymalnie dwa głośniki. Zostaną one wysłane do klienta w ciągu miesiąca od dnia rozpoczęcia świadczenia usług.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: nju mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~dan7
0

2015-06-22 20:49:53

Też dostałem i jestem zaskoczony jakością dźwięku z tego głośniczka.

Odpowiedz

37. ~vonso
0

2015-05-13 16:50:47

Dzisiaj dostałem glosniczek nju . Napisze krótko POLECAM WSZYSTKIM . Używam samsunga galaxy s5 . Dźwięk z glosniczka Perfekt. Bass pyka sopran cyka gra dość głośno a w plenerze głośnik wymiata . I ładnie wygląda bo jest podświetlany . Tyle mam na ten temat . A jedną wada . Krótki kabel mini jack

Odpowiedz

36. ~oszukany prz nju mobile
0

2015-01-14 22:29:48

Oszukany przez NJU !!!Nie sądziłem że można tak oszukiwać klienta!Obiecują i naciągają że dostane głośnik po czym jak tylko próbuje się dowiedzieć co z głośnikiem, obijają piłeczkę i odpisują że trzeba przesyłać zgłoszenia na inny adres, po czym dzisiaj że otrzymuje informację "reklamacje dotyczące promocji winny być wysyłane na adres promocje@njumobile.pl Z Pana adresu mailowego nie otrzymaliśmy żadnej informacji w tym temacie,a niestety na chwilę obecną nie możemy już zweryfikowąć Pana zgłoszenia, gdyż na reklamacje jest 30 dni od daty zakończenia promocji, zgodnie z informacją wregulaminie, który Pan zaakceptował" - maila z dzisiaj 14.01.2015.pierwsza informacja poszła ode mnie 10 grudnia 2014, zgodnie z ustaleniami na czacie z konsultantem na wskazany przez niego adres:Dotyczy głośników do zam 11290267Od: bbmtDo: sklep@njumobile.plWitam,prosze o pilna informację na temat dostawy głosnika do zamówienia 11290267.Pozdrawiam.Kolejny mail 17 grudnia:Od: bbmtDo: sklep@njumobile.plWitam,prosze o pilna informację na temat dostawy głosnika do zamówienia 11290267.Pozdrawiam.Kolejny raz:Od: bbmtDo: sklep@njumobile.plWitam,prosze o pilna informację na temat dostawy głosnika do zamówienia 11290267.Pozdrawiam.Kolejny zapytanie 5.01.2015:Witam,po raz kolejny (juz 3) proszę o pilną odpowiedz dotyczącą głośnika.W przypadku braku głośników proszę o kartę na 50 zł.Pozdrawiam,pierwsza łaskawa odpowiedź z 12.01.2015:reklamacja njumobileOd: obsluga@njumobile.plWitam,W nawiązaniu do Pana zgłoszenia nr 1471035621 z dnia 06.01.2015r.informuję o jego rozpatrzeniu.Przesłane zgłoszenie dotyczy procesu zakupowego, dlatego też prosimy okontakt z infolinią 690 300 400 (codziennie 8-22 a weekendy i święta10-21, koszt zgodny z cennikiem operatora) lub poprzez kontakt mailowy podadresem sklep@njumob

Odpowiedz

34. ~
0

2014-11-07 15:02:03

wlo, ja na twoim miejscu sprawdziłbym, co kupują ludzie. Bo skoro kupują, to coś ich musiało do tego zakupu przekonać.Sprawdziłem na Allegro i najpopularniejszy jest głośnik BLAUPUNKT - > Cena wysoka, ale być może jest to związane z wysoką jakością dźwięku (?). Jeśli natomiast chcesz taniej i prawdopodobnie lepiej, to wydaje mi się, że druga pozycja z listy popularności będzie odpowiednia.

Odpowiedz

33. wlo
-1

2014-11-06 12:55:55

DAB+ to już ekstrawagancja - czas na to jeszcze ;-)

Odpowiedz

32. wlo
-1

2014-11-06 12:54:54

Dzięki, ale nie o taką cenę chodzi ;-) Jakość też jakaś kosmiczna nie musi być - każdy ma lepszą niż głośniki w notebooku czy telefonie ;-) 200-300 zł. Myślałem o czymś klasy D100 czy D200 Creative/''a.

Odpowiedz

31. ~morski
0

2014-11-06 12:18:48

~30. sony cmt - bt60. mają to co potrzebujesz. ale zasilanie 220v. dobry tuner fm ( wersja sony cmt - bt80 ma tez dab+) . odtwarzanie plików z pendrive . 20 wat głośniki . ale cena chyba nie dla ciebie bo ja płaciłem 930 zł. za to jakosc dzwieku dziwnie wysoka jak na takie pudło.

Odpowiedz

30. wlo
-1

2014-11-06 12:02:43

A propos głośników... Ktoś może polecić jakieś fajne niedrogie głośniki z interfejsem bluetooth i zasilaniem bateryjnym? Oczywiście stereo i jeśli jakieś dodatkowe funkcje, np. tuner radiowy, będą miały to lepiej ;-)

Odpowiedz

29. moldovva
1

2014-11-06 09:44:05

Gimbazy polecO kupować

Odpowiedz

28. ~
0

2014-11-06 09:09:36

Dobry pomysł. Klienci czekając na obsługę w salonie orange umila sobie czas oczekiwania słuchając muzyki z glosniczka :)

Odpowiedz

27. ~trololo
-1

2014-11-06 09:05:23

24. 2x3W w jednym głośniku?Zawsze mnożysz pojedyncze rzeczy razy dwa?

Odpowiedz

26. ~
0

2014-11-06 08:47:17

Ale bieda. Nju się robi śmieszne jak Orange z niektórymi swoimi "promocjami".

Odpowiedz

25. ~
2

2014-11-06 07:38:11

Coś w sam raz dla tramwajowych DJ-ów!

Odpowiedz

24. NokiaUser
0

2014-11-06 06:13:19

Jeśli rozmiar tego głośnika jest taki jak na tej grafice, to myślę, że jego mocą wyjściową może być 2x3 W. W Plushowym głośniku są to 3 W i to chyba jest jedyna przewaga głośnika nju od głośnika Plush.

Odpowiedz