DAJ CYNK

nju mobile - wyłączenie usługi "Jak w kraju"

18.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5206

Ważne 12

3

Od 15 kwietnia w ofercie nju mobile nie jest dostępna usługa Jak w kraju.

Od 15 kwietnia w ofercie nju mobile nie jest dostępna usługa Jak w kraju.

Usługa nie jest już dostępna zarówno w ofercie abonamentowej, jak i ofercie na kartę. Powód jej wyłączenia jest prosty. W związku ze zmianą stawek roamingowych od 30 kwietnia operator nie może świadczyć usług na zasadach gorszych niż zakłada unijne rozporządzenie o zmianie stawek.

Klienci, którzy uruchomili usługę przed 15 kwietnia mogą z niej korzystać zgodnie z okresem, na który została włączona.

nju mobile zapowiedziało już nową usługę, która zastąpi Jak w kraju. Jej szczegóły powinniśmy poznać przed końcem kwietnia.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
11. DanielR
2

2016-04-18 19:47:53

Chociaż. Przyznaję, może niepotrzebnie na nich najeżdżam. Nju. jest przecież jedną z tych sieci przyjaznych użytkownikowi, a przynajmniej starają się takimi być. ;-)

Odpowiedz

10. ~
0

2016-04-18 19:36:10

do mirekb: 100 min za 30zł = 30gr/min? Drogo - to taniej jest bez pakietów bo 25gr/min brutto od 30 kwietnia. Dla mnie ok byłby np. pakiet za 3zł = 30 minut wychodzących i nielimitowane darmowe rozmowy przychodzące - pakiet ważny by był 30 dni czy np. za 6zł 60 minut (po całej UE i z UE) na tej samej zasadzie czyli 60 minut wychodzących w roamingu (z UE) i międzynarodowych (z Polski) oraz nielimitowane rozmowy przychodzące w roamingu UE pakiet też by był ważny 30dni lub 60 dni i oferta byłaby git :). Ale znając nju będzie drożej i krócej jeśli chodzi o pakiety (byleby nie usługi za które się tylko płaci by mieć ciut taniej - wolałbym by to poszło w tą stronę którą opisałem :))

Odpowiedz

9. DanielR
1

2016-04-18 19:31:34

@mungo (7) są też świadomi tego, że w tym przypadku, utrzymując droższe usługi, z pewnością mogłoby to spowodować odpływ części abonentów, świadomych swoich praw.

Odpowiedz

8. ~mirekb
0

2016-04-18 19:24:55

pakiet roaming/rozm miedzynarodowe do ue 100min/sms/mb za30zl..do 10pakietow na mies i byloby git

Odpowiedz

7. mungo
-2

2016-04-18 19:16:53

@5 owszem, prokonsumencie, nie musieli tego robić. Mają obowiązek świadczyć eurotaryfę na określonych zasadach, mogą wprowadzać alternatywne oferty roamingowe na dowolnych zasadach. Niektórzy zagraniczni operatorzy oferują różne pakiety roamingowe, gdzie na przykład masz połączenia wychodzące taniej niż w eurotaryfie, a przychodzące drożej. Klient sobie wybiera co chce.

Odpowiedz

6. ~
0

2016-04-18 19:04:06

@4 opanuj sie

Odpowiedz

5. DanielR
3

2016-04-18 19:03:31

@"Prokonsumenckie"?! Śmiechłem! ;-) Nie robią żadnej łachy, zostali zmuszeni do takich działań - prawnie. Nie robią niczego z "umiłowania" do swoich abonentów i troski o ich portfele.

Odpowiedz

4. ~
-3

2016-04-18 18:56:30

@1 czytanie ze zrozumieniem to rzecz trudna, aczkolwiek może warto by ją opanować?!?PS.Ile teraz Play płaci za psioczenie pod newsami a ofertach lepszych niż ich własna? Zarobiłeś chociaż na batona?

Odpowiedz

3. ~
-6

2016-04-18 18:54:33

Brawo. To jest właśnie podejście prokonsumenckie. Wprowadzili tańsze usługi to wyłączają droższe żeby nie narażać abonenta na koszty.Powinni pozostali uczyc się od nich!

Odpowiedz

2. ~
-1

2016-04-18 18:54:30

i zmieńcie grafikę do tego newsa, bo jeszcze sobie narobicie kłopotów w Wizz! Air :-)

Odpowiedz

1. ~
-1

2016-04-18 18:51:00

Zabolała ta usługa!

Odpowiedz