DAJ CYNK

nju mobile - większy pakiet danych przyniósł ze sobą łączność LTE

13.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15728

Ważne 19

1

Od dzisiaj abonenci sieci nju mobile mogą skorzystać z większych pakietów danych w ramach abonamentu oraz łączności w technologii LTE.

Od dzisiaj abonenci sieci nju mobile mogą skorzystać z większych pakietów danych w ramach abonamentu oraz łączności w technologii LTE.

Użytkownicy podstawowego planu abonamentowego nju buzz otrzymali dzisiaj większy pakiet danych w podstawowej cenie 19 zł. Wzrósł on z 1 GB, do 3 GB i zmiana wejdzie w życie wraz z początkiem pierwszego okresu rozliczeniowego, rozpoczynającego się po 13 sierpnia. Jeśli natomiast te ilości są za małe, abonenci mogą skorzystać z usługi więcej internetu. Podnosi ona maksymalną kwotę, jaką w danym miesiącu można wydać na transmisję danych z 19 zł, do 29 zł, ale równocześnie pakiet danych wzrasta z 3 GB, do 10 GB. Po osiągnięciu limitu transferu prędkość Internetu spada do 16 kb/s. Usługę uruchamia SMS o treści AKT wysłany pod numer 80244 lub krótki kod *127*16#.

Zwiększenie ilości danych w podstawowych pakietach przyniosła ze sobą długo oczekiwany start dostępu do sieci LTE. Zasięg oczywiście pokrywa się z tym oferowanym przez Orange.

Zobacz: Regulamin promocji więcej internetu

Źródło tekstu: njumobile

Tagi: LTE nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
101. ~Grzes
0

2014-09-28 04:06:59

Mogę podać instrukcje włączenia lte w telefonach samsung jak kto chce . Pisać pod komentarzami jutro dodam szczegóły.

Odpowiedz

100. ~Grzes
0

2014-09-28 04:05:09

U mnie na note 3 neo tez nie dziala wymieniłem 2 karty usim i lipa .ale mam sposób na wlaczenie lte ×#0011# u mnie działa . Normalnie jak wkładam karte w nju to w tel nie mam bandu lte . A jak włożę karty inne lte to jest band. Problem wydaje mi się jest w tel samsung. W Note 3 neo po udanej próbie włączenia lte mam 52 mb/s pobrania 6mb/s wysłania. Lublin al raclawickie. Zasięg 2 kreski lte.

Odpowiedz

99. ~martin
0

2014-09-25 17:05:19

Dodam że karta sim lte plusa działa

Odpowiedz

98. ~martin
0

2014-09-25 17:03:56

Dziś odebrałem oczekiwana kartę usim nju mobile i.....porażka centrum miasta Poznań tel s4 mini z funkcją lte i LTE nie działa jedynie H i H+

Odpowiedz

97. ~Nju-man
0

2014-08-23 14:50:18

Lte w nju to ściema jest, mówię wam ja żółty ziemniak. No po prostu jak masz pakiet internetowy wykupiony, to Lte nie zobaczysz, zapomnij, bo w regulaminie nie ujęty został. Do tego Lte aktywowany nie jest na kartach i trzeba to dopiero zrobić, a obsługa nasza niechętna bardzo jest aby to sprawić. Dlatego mówię ci Lte w nju to tylko brzmi ładnie i wygląda i w ogóle no takie niby jest a go nie ma.

Odpowiedz

96. ~
0

2014-08-20 12:32:29

@95, strony przy 16 kbit/s? Raczysz żartować. Nawet na 32 kbit/s Internet nie działa poprawnie a wiele serwisów wyświetli timeout dla połączenia, nie mówiąc już o jakiejkolwiek możliwości pobrania jakiejś aktualizacji czy obejrzenia/odsłuchania mediów.

Odpowiedz

95. ~
0

2014-08-20 12:23:42

@91,93 W Redbullu aktywacja 49zł a w NJU nie ma, w Redbullu po przekroczeniu net spada do 32kb/s a w NJU max 16 - podobno już się strony w miarę wczytują a nawet ktoś tu pisał w komentarzach że radia przez net słucha, no i pamiętajmy że (poza pakietami) w NJU te 19zł dodatkowo się naliczy już po przekroczeniu 100MB. Można jeszcze sobie dla właściwego poglądu obejrzeć mapkę zasięgu LTE w NJU i Redbullu (Play). Na tą chwilę mimo tego zasięgu słabszego jestem jak BUCKS, za Redbullem. Ale oczywiście NJU też OK. Reszta gdzieś popitala daleko w tyle z 250. megabajtami ;)

Odpowiedz

94. ~pikus_86
0

2014-08-18 07:36:26

Mój okres rozliczeniowy "Nju z rachunkiem" kończy się 13-tego każdego miesiąca. 14 sierpnia w czwartek wracam sobie z roboty po 16-tej, włączam "dane komórkowe" aby sprawdzić sobie prognozę pogody na długi weekend a tu na wyświetlaczu wyskakuje mi 4G:) Mam smartfona od Samsunga (Galaxy Note/''a 3 z LTE) a kartę SIM od Orange (microSIM wymieniany gdy byłem jeszcze w ofercie Nowe Orange Go, specjalnie na potrzeby telefonu Nokii 808 PureView). Dodam tylko, że telefon jest "czysty" bez brandingu oraz posiada wszystkie najnowsze (z lipca i sierpnia tego roku) aktualizacje softu od Samsunga. LTE działa mi zarówno w Centrum w Łodzi (pracuję pod samym niemalże nadajnikiem, więc zasięg na maksa) i na osiedlu, w blokowisku około 12 km od Centrum (zasięg 2-3 kreski na zmianę). Jedyny minus? Załączenie opcji LTE/WCMDA/GSM w ustawieniach sieci żre baterię masakrycznie:D:);) Żadnych kart USIM od Nju, żadnych telefonów do Obsługi Klienta... :)

Odpowiedz

93. BUCKS
0

2014-08-18 00:53:15

@91RBM 38zł no limit do wszystkich + no limit połączenia video + no limit SMS/MMS + 2GB, + podobno do no limit zalicza się przekierowanie połączeń + podobno za kolejne 20zł można kupić kolejne 2GB, czyli za 58zł miałbyś 4GB, czyli 1zł więcej i 1 GB więcej. To kiedy wchodzisz w ciemno :PDopóki nju nie wprowadzi lejka dla pakietów danych to mogą się bujać ;)Jeśli ktoś ma stałe łącze w domu to raczej nie potrzebuje X GB, tylko wystarczy kilkaset MB ale koniecznie z lejkiem, aby nie było stresu i niepotrzebnego nabijania kosztów, jeśli przypadkiem przekroczymy limit.Nju jest OK jeśli nie chcesz korzystać z netu w telefonie, albo nastawiasz się na te 3 GB za dodatkowe 19zł.Pakiet 350/700 MB z racji braku lejka to tylko taka proteza, działa ale o pełnym komforcie i pełnej kontroli kosztów nie ma mowy, przez co oferta Nju traci na atrakcyjności.

Odpowiedz

92. ~adrex
0

2014-08-17 13:07:58

oferta świetna tylko obsługa klienta fatalna ...

Odpowiedz

91. ~J
0

2014-08-17 11:25:20

Mało internetu ludzie marudzą więcej interentu ludzie marudzą. Poproszę specjalistów sceptyków o przedstawienie lepszej oferty na abonament polaczenia, SMS Mms no limit do wszystkich oraz internet minimum 3 gb i oczywiście bez kontraktu na dłuższy okres oraz cena poniżej 57 zł i wariant z 10 gb ponizej 70 zł? Jak taka jest wchodzę w ciemno.

Odpowiedz

90. BUCKS
0

2014-08-16 16:37:12

Jeśli ktoś ma kartę USIM i sprzęt zgodny z LTE, jest w zasięgu Orange LTE, a mimo to karta nie loguje się do sieci LTE to trzeba zadzwonić na infolinię, trafić na kumatego konsultanta i poprosić o włączenie LTE na danym numerze.W Orange online każdy mógł sobie włączyć LTE samodzielnie, niestety w Nju w panelu www nie ma takiej opcji i musi to zrobić za nas operator (czyt. konsultant).Jeśli trafimy na niekumatego konsultanta, który będzie ściemniał, że LTE włączą dopiero w niedalekiej przyszłości albo będzie chciał przyjąć zgłoszenie reklamacji to dzwonimy kolejny raz, aż do skutku, ja trafiłem za 3 razem i LTE już mam aktywne :D

Odpowiedz

89. ~
0

2014-08-15 17:38:54

ale osocho

Odpowiedz

88. ~TLC
0

2014-08-14 21:30:35

Htc One (m7) podpięty do kompa i robiący jako modem

Odpowiedz

87. RadkoR
0

2014-08-14 20:32:29

Czy w dalszym ciągu pakiety 350 i 700MB rozliczane są PRZED taryfą 19/29zł?

Odpowiedz