DAJ CYNK

Nju mobile: prezenty na wydaniu

18.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5294

Ważne 10

6

Sieć nju mobile wprowadziła nową promocję dla osób wybierających ofertę z rachunkiem - prezenty na wydaniu. Klienci mają do wyboru jeden z czterech prezentów.

Sieć nju mobile wprowadziła nową promocję dla osób wybierających ofertę z rachunkiem - prezenty na wydaniu. Klienci mają do wyboru jeden z czterech prezentów.

Promocja obowiązuje od 16 do 24 marca, a jej uczestnicy muszą wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych, zawrzeć umowę abonamentową na czas nieokreślony i zarejestrować zamówienie pod tym adresem.

Do wyboru są następujące prezenty:

  • Słuchawki nauszne Strax,
  • Kupon Sodexo o wartości 50 zł
  • Głośnik do telefonu - jack 3,5 mm (żółty lub niebieski obrandowany nju mobile),
  • Pendrive 32GB w kształcie karty kredytowej obrandowany nju mobile.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: nju mobile, wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
20. Blank
0

2015-03-18 20:18:10

Promocja obowiązuje od 16 do 24 marca, a jej uczestnicy muszą wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych" - *** prawda

Odpowiedz

18. ~Astis
1

2015-03-18 15:49:56

Niech mi pierw przyślą poprzedni prezent - dwie aktywacje i zero odezwu ...

Odpowiedz

17. ~pabloki
1

2015-03-18 15:22:46

czyms musza zachęcać do tej oferty której wyrosła konkurencja.

Odpowiedz

16. RadkoR
0

2015-03-18 14:51:08

Wykorzystywanie i przetwarzanie danych w celu realizacji promocji a nie w celach marketingowych.

Odpowiedz

15. RadkoR
0

2015-03-18 14:49:56

@1: nie ma to jak wyrwać zdanie z kontekstu lub wstawić jego niepełny fragment:"Uczestnicy Promocji wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danychosobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem Promocji przezOrange w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Promocji. "

Odpowiedz

14. ~Spajro
1

2015-03-18 14:29:25

@12 Nie wiem jak Ty, ale ja swoim starszym członkom rodziny (tym nieogarniętym w świecie techniki) ogarniam wszystkie potrzebne rzeczy.Nękający czy też nie, to ciężko powiedzieć. Mnie nikt nie męczy a mam stacjonarny z Netii od długiego czasu. Żadnych garnków, dodatkowych usług mi nikt nie proponuje. Po prostu zmień tą umowę dla tej osoby bo tutaj mnie bardziej razi fakt samego abonamentu a nie nękania.Zresztą wystarczy konsultanta który dzwoni poprosić o nie kontaktowanie się podczas rejestrowanej rozmowy, i jeśli kontakt się ponowi - sprawę skierować wyżej :)

Odpowiedz

13. wlo
-1

2015-03-18 14:28:31

Ludzie! To abonament jest! Dane i tak im przekazujecie! A tu potrzebują na potrzeby przeprowadzenia akcji promocyjnej! Jak sobie to wyobrażacie bez danych osobowych? Przepisy wymagają takiej zgody. Że niby potem nie wiadomo co z tymi danymi zrobią? A co robią z danymi na potrzeby usługi abonamentowej? Sprzedają komu popadnie?Boże... Co za naród...

Odpowiedz

12. ~Marcin W.
0

2015-03-18 14:02:21

@9 Tak, to jest oferta Netii na łączach Orange - tylko 30 minut w abonamencie. Nie pamiętam ile kosztuje sam abonament ale w granicach 30-40 PLN (!!!). Starsza osoba za wygadane nieco ponad 60 minut na stacjonarne i kilka minut na komórki płaci miesięcznie ponad 50 PLN (!!!). Niestety, nie każdego przekonasz że może być taniej. Tutaj bardziej mi chodziło o pokazanie problemu, że telefon staje się "atrakcją" samą w sobie. Mało z niego korzystasz prywatnie, płacisz kupę kasy a 80% połączeń to nękający telemarketerzy.

Odpowiedz

11. ~Spajro
2

2015-03-18 13:30:36

@10 ja się zastanawiam jak bardzo się opom opłacają takie totalne obniżki i czy się w ogóle da już coś mocniej schodzić na ofertach nolimit.

Odpowiedz

10. ~telemaniak
2

2015-03-18 13:21:53

Podejrzewam że nastąpił znaczący odpływ klientów abonamentowych.Zamiast obniżyć cenę wszystko do 29 zł lepiej wcisnąć gadżety.Błędna taktyka. Klient ucieknie gdzie taniej np.VM.

Odpowiedz

9. ~Spajro
4

2015-03-18 13:12:52

@6 za kilkadziesiąt złotych jest 30 minut ? Nic dziwnego że dzwonią telemarketerzy. Oni po prostu chcą pomóc obniżyć te fatalne koszta ;O

Odpowiedz

8. ~
0

2015-03-18 12:36:34

7) Polać mu!

Odpowiedz

7. ~DorianPowodzenia
-1

2015-03-18 12:35:08

Prezenty? U mnie w domu na wielkanoc sie nie daje prezentów tylko obsikuje wodą ludzi. Mówimy "śmingus-dyngus" i sie wtedy wszyscy cieszą, ale jesli Nju chce prezenty rozdawac to ja to w pełni popieram..

Odpowiedz

6. ~Marcin W.
0

2015-03-18 12:27:32

50 PLN za zgodę na spam i natarczywe telefony. Głupota ludzka nie zna granic...Byłem wczoraj z wizytą u starszej osoby, która jeszcze nie zlikwidowała telefonu stacjonarnego. W ciągu 1,5 godziny mojego pobytu odebrała 3 (aż trzy !!!) telefony z ofertą przeniesienia numeru do konkurencji. Podobno telemarketerzy dzwonią tak codziennie, to jest jakaś masakra. Mało jest telefonów od znajomych, przeważają oferty marketingowe. I jak tu utrzymywać tel stacjonarny? Nie dość że za abonament płaci się kilkadziesiąt złotych, mając w zamian tylko 30 minut (!!!) to codziennie jest się nękanym niechcianymi telefonami. Wszystko przez to, że linia zakładana była w latach 90-tych ubiegłego wieku. W tamtych czasach numery publikowane były przez TP S.A. w papierowych książkach telefonicznych i do tej pory służą wszelkiej maści naciągaczom.

Odpowiedz

5. ~Grabówkowy Zbir
0

2015-03-18 11:29:08

Ah co za suweniry, na poziomie swiąteczno choinkowych skarpet. Mistrzowie marketinga pełną gębą.

Odpowiedz