DAJ CYNK

nju mobile - III edycja promocji "Prezenty na wydaniu"

08.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4982

Ważne 2

0

nju mobile rozpoczął trzecią edycję promocji Prezenty na wydaniu. Tym razem klienci otrzymają słuchawki, przenośny głośnik lub maskotkę.

nju mobile rozpoczął trzecią edycję promocji Prezenty na wydaniu. Tym razem klienci otrzymają słuchawki, przenośny głośnik lub maskotkę.

Nowa edycja akcji potrwa do 13 kwietnia. o złożeniu zamówienia i podpisaniu umowy należy zarejestrować zamówienie pod tym adresem. Każdy klient może złożyć maksymalnie jedno zamówienie.

W trzeciej edycji promocji do wyboru są następujące prezenty:

  • Słuchawki nauszne Strax,
  • Głośnik do telefonu - jack 3,5 mm (żółty lub niebieski obrandowany nju mobile),
  • maskotka nju mobile.

Zobacz: regulamin_promocji_prezenty_na_wydaniu-iii

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-04-17 04:06:52

do 13 kwietnia. o złożeniu zamówienia- chyba kropka nie powinna być po nazwie miesiąca, a zamiast samej literki o napisane powinno być zamiast O ---> PO ;)

Odpowiedz

29. wlo
0

2015-04-09 08:36:06

19 - bon na samochód pewnie by Cię usatysfakcjonował? Żenujące... A nie lepiej - tak po prostu - płacić za kupione usługi i zmieniać dostawców, kiedy konkurencja ma lepsze albo tańsze? nju to jedna z najlepszych i najtańszych ofert z nielimitowanymi rozmowami... Ale i tak dobrze by było, żeby na kubek bon dali... Żenujące ;-)

Odpowiedz

28. ~Janusz z żoną i dziećmi
-1

2015-04-08 23:03:34

Całą rodziną złożymy zamówienia, zgarniemy cztery głośniki i złożymy wypowiedzenia (w nju mobile umowa trwa 30 dni). Wam radzę to samo, bo takie głośniki piechotą nie chodzą!

Odpowiedz

26. Blank
1

2015-04-08 21:51:04

@23, mój nick trochę zbyt skomplikowany jest. Powyżej 5 liter to już nie ta liga.

Odpowiedz

25. ~divhasmorex
-1

2015-04-08 21:14:08

no buhaha. Dobre co nie?

Odpowiedz

-1

2015-04-08 21:09:58

:-D też muszę na taki nick zmienić ! :-D

Odpowiedz

22. ~divhasmorex
-1

2015-04-08 20:53:31

Bardzo dobra oferta. Korzystam i chwale sobie bardzo jakosc sieci Orange. IMHO NAWYZSZA JAKOSC ZE WSZYSTKICH operatorow.

Odpowiedz

21. ~Jo
1

2015-04-08 19:38:06

Ludzie 19zł za rozmowy bez ograniczeń do wszystkich sieci (poza stacjon. - ale stacjon. już coraz bardziej jak na lekarstwo), i jeszcze wam mało ?! chce ktoś bzdurną maskotke niech bierze, nie to nie.. proste. Jak się boisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych - to po prostu nie wyrażaj i idź sobie głupiego pluszaka kup w tesco - a nie płaczesz jak by ci chcieli pod kołdrę zaglądać. A nju więcej by zwojowało - sprzedając swoja ofertę w jakichkolwiek salonach, bo teraz to tylko "dzieci neostrady" potrafią przenieść siebie (ewentualnie rodziców) do ich sieci - dlatego mają tylu klientów ile mają.

Odpowiedz

0

2015-04-08 19:23:52

Szkoda że ten pluszowy ziemniak nie ma zaszytego jakiegoś routera wifi.

Odpowiedz

19. ~Michał
-1

2015-04-08 19:17:42

Jestem w nju z rachunkiem od początku istnienia. Dwa tygodnie temu dostałem bon podarunkowy do wykorzystania w ich sklepie na wartość 15zł!!!!Dodam że to 15 zł nie starcza nawet żeby kupić smycz z brandem nju. O kubku czy koszulce nawet nie wspominając.ŻENADA!!!!

Odpowiedz

18. ~ZYGOTA
1

2015-04-08 18:34:40

niezła promocja, istotnie zmienia polski rynek telefonii komórkowej. Powiedziałbym "szapoba" jakbym wiedział jak to się pisze.

Odpowiedz

-1

2015-04-08 17:59:06

Czy wyrazicie zgodę i czy i nie to i tak orange ciągle z czymś wydzwania ,

Odpowiedz

16. Blank
0

2015-04-08 16:41:20

No co za debile. Weźcie jeszcze raz przeczytajcie, ale tym razem ze zrozumieniem punkt o przetwarzaniu danych osobowych, a dopiero potem piszcie głupoty.

Odpowiedz