DAJ CYNK

nju mobile - brak opłaty minimalnej i większe pakiety za staż

21.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7705

Ważne 10

3

nju mobile oficjalnie rezygnuje z opłaty minimalnej w ofercie z rachunkiem. Klienci abonamentowi dostaną również większe pakiety danych za staż w sieci.

nju mobile oficjalnie rezygnuje z opłaty minimalnej w ofercie z rachunkiem. Klienci abonamentowi dostaną również większe pakiety danych za staż w sieci.

Na temat planowanych zmian w ofercie nju mobile pisaliśmy w połowie lutego. O dzisiaj w ofercie abonamentowej nie będzie już naliczana kwota minimalnego rachunku w wysokości 9 zł. Warunkiem jest 3-miesięczny staż w sieci oraz aktywacja promocji im dłużej tym lepiej, dzięki której za staż w sieci dostępne są wyższe pakiety danych.

Nowe pakiety wyglądają następująco:

Oferta standard po
3 mies.
po
6 mies.
po
12 mies.
po
24 mies.
Promocja w ofercie nju z rachunkiem 3 GB zniesione
dociążenie
6 GB 7,5 GB 9 GB
Więcej Internetu 10 GB zniesione
dociążenie
20 GB 25 GB 30 GB
Jeden na wszystko 5 GB zniesione
dociążenie
10 GB 12,5 GB 15 GB
Wszystko na komórkowe za 29 zł 2 GB zniesione
dociążenie
4 GB 5 GB 6 GB

Promocję aktywować można SMS-em o treści AKT wysłanym pod bezpłatny numer 8021. Staż wyliczany jest na podstawie pełnych miesięcy (cykli rozliczeniowych) w ofercie nju z rachunkiem (w planie taryfowym nju buzz lub nju tymczasowy) od momentu aktywacji numeru w nju z rachunkiem.

Zobacz: zmiany w regulaminie promocji im dłużej, tym lepiej

Źródło tekstu: wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
40. ~egon
0

2016-03-23 13:54:02

@asf W Nju Mobile nie mam darmowych rozmów na stacjonarne z tego co patrzyłem w kwocie do 30pln. Myślałem jeszcze o LycaMobile, ale tam podobno poziom usług równy jest zero. Oni niby są na nadajnikach Plus/''a.

Odpowiedz

39. ~asf
0

2016-03-23 11:02:38

@31 egon Najlepiej wylecz się z pleja i jego tworów,submarek i mvno które na nim jadą. Weź sobie nju na kartę i będziesz miał sieć działającą i internet, uwierz sprawdzone, mam ponad dwa lata - żadnych problemów. Nie warto sobie żadnym plejami głowy zawracać dla groszowych dziadowskich oszczędności.

Odpowiedz

38. ~Play nieGay
0

2016-03-23 10:43:28

co wy tak ciągle o tym zasięgu pitolicie? No, chyba że jesteście nie wykształceni i z małych miast. Ja mam zasięg a mieszkam, na bagnach pod lasem.

Odpowiedz

37. ~
-1

2016-03-22 14:47:18

Coś chyba im słabo idzie i chcą nałapać klientów- dusigroszy, ale to chyba nie tedy droga....

Odpowiedz

36. ~ona:)
0

2016-03-22 14:16:14

34@ no z internetem w play nie jest za dobrze,moze sie to zmieni:) do korzystania z sieci play to ja nie mam problemow:))

Odpowiedz

35. ~ona:)
0

2016-03-22 14:10:51

34@ no oferty sa podobne,jest w czym wybierac:) wybor nalezy do Ciebie;)

Odpowiedz

34. ~egon
0

2016-03-22 14:02:17

@ona:) Jedyny minus tej oferty jest taki, że to ciągle Play a u nich z zasięgiem i prędkością internetu bywa różnie. Zresztą nie jeden forumowicz powie, że w Orange czy Plusie jest to samo :)

Odpowiedz

33. ~ona:)
0

2016-03-22 13:42:50

31@ za 30zl masz : rozmowy/smsy/ 5gb neta na miesiac :)

Odpowiedz

32. ~ona:)
0

2016-03-22 13:37:36

31@ mozesz przejsc do Rbm na karte kodem z karty play i tam za 30zl masz rozmowy/smsy/ 3gb neta na miesiac :)) oprocz tego rok waznosci konta i po doladowaniu dostajesz gb neta gratis:)

Odpowiedz

31. ~egon
0

2016-03-22 13:28:30

@30 Dzięki za wyjaśnienie. W tej chwili jestem w Play na kartę. Średni koszt rozmów, smsów itp wychodzi mi 31pln/msc stąd zastanawiam się nad przejściem gdzieś na stały rachunek bez kombinacji z doładowywaniem itp. Dodatkowo mam kartę Orange na drugim slocie do obsługi internetu. Chcę to ujednolicić i mieć święty spokój.

Odpowiedz

30. ~
0

2016-03-22 13:22:26

29, Virgin do odrębna firma, podobnie jak Viking. Obaj operatorzy oferują swoje usługi na sieci Play. Sub-marką Play jest Red Bull Mobile, tak jak nju jest submarką Orange.

Odpowiedz

29. ~egon
0

2016-03-22 13:16:20

@28 Czyli pozostają Vikingowie ? Rozumiem, że jest to odłam Playa ?

Odpowiedz

28. ~
0

2016-03-22 13:09:45

@27, Virgin nie ma mms wliczonych w no limit więc odpada

Odpowiedz

27. ~egon
0

2016-03-22 13:00:25

Czy ktoś z Was porównywał oferty Virgin, Viking oraz Nju Mobile jeśli chodzi o miesięczne zobowiązanie w granicach 29pln zawierające: darmowe rozmowy (komórki, stacjonarne), smsy, mmsy oraz 2-5GB internetu ?

Odpowiedz

26. wlo
0

2016-03-22 12:05:04

25 - oczywiście - bo mimo, ze taka sama, to nie ta sama ;-)

Odpowiedz