DAJ CYNK

nju mobile: 50 zł na zakupy w Żabce

31.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3706

Ważne 5

3

Kupując ofertę abonamentową nju mobile można otrzymać bon na 50 zł do wydania na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket.



Kupując ofertę abonamentową nju mobile można otrzymać bon na 50 zł do wydania na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket.

Promocja dotyczy umów zawartych w ofercie nju z rachunkiem lub nju internetowy. Po złożeniu zamówienia należy wpisać jego numer na specjalnej stronie internetowej. Po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, na adres mailowy zostaną przesłane dwa bony o wartości 25 zł.

Promocja trwa do 10 lutego.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. wlo
0

2017-02-01 11:43:55

22 - a data tego komunikatu, jaka jest?

Odpowiedz

24. wlo
0

2017-02-01 11:42:17

15 - ja mówię o abonamentowym nju mobile. Nie mów o innych ofertach Orange, uznając to jako argument, bo nie mam ani możliwości ani chęci tego weryfikować. Mówię o tym co wiem.

Odpowiedz

23. xperia
0

2017-02-01 11:30:49

@22 Mam 2 karty z połowy stycznia 2017 i PIN można wyłączyć. Na startych z początku 2016 również.

Odpowiedz

22. ~mego
0

2017-02-01 09:33:54

PIN na karcie można było wyłączać jeszcze rok temu. Teraz można rzadko trafić na starą kartę bez PIN.Na FB nju wyjasnia oficlanie: "PIN nie można wyłączyć".

Odpowiedz

21. insomnia
0

2017-02-01 08:57:19

@20 Mam 2 numery (nju z rachunkiem buzz z początku i końca 2016 roku) i PIN można wyłączyć na obu kartach. Więc albo macie bardzo stare karty SIM albo nie macie nju,

Odpowiedz

20. ~zorientowany
-1

2017-02-01 00:54:56

PIN jest w nju przymusowy tylko w ofercie na abonament. Internetowy i na kartę nie ma pinu.

Odpowiedz

19. ~Ola
0

2017-02-01 00:20:05

@ 7 Wystarcza stara nokia np zadziała na e52 ,pinu jakoś nie ma ....,

Odpowiedz

18. xperia
1

2017-01-31 23:26:03

w nju zarówno w ofercie na kartę jak i abonamentowej można wyłączyć żądanie kodu PIN. Mam kilka kart z 2016 i 2017 i każda ma taką możliwość.

Odpowiedz

17. ~e
0

2017-01-31 22:53:14

Czekamy w OFnK na mms w pakiecie...

Odpowiedz

16. ~sdq
0

2017-01-31 22:29:05

@15W takim razie to błąd. "Karta SIM ma domyślnie przypisany kod PIN, który możesz usunąć z poziomu urządzenia."

Odpowiedz

15. ~QwerTy
0

2017-01-31 21:59:10

@wlo. Posiadam orange na kartę. Potwierdzam: nie można wyłączyć kodu PIN. Każdorazowo po odpaleniu fona trzeba wyprowadzać kod. Dostałem taką kartę przy wymianie na kartę działającą z nfc i używaną do płatności.

Odpowiedz

14. ~
0

2017-01-31 21:33:50

Dziadowanie

Odpowiedz

13. ~oko
0

2017-01-31 21:28:52

może by tak chociaż dołączyli rozmowy domowe do pakietu za 29 zł bo w porównaniu z pakietem na kartę T- Mobile za 25 zł ( tutaj bez mmsów) wygląda oferta na przestarzałą

Odpowiedz

12. wlo
0

2017-01-31 20:55:30

11 - nie widzę powodu, dla którego miałbym kłamać. Mimo, że uważam nju abonamentowy za najciekawszą ofertę, nie korzystam. Nie mam pieniędzy od operatora. Ale sprawdzę w najbliższy weekend jeszcze raz czy kartę z modelu z logo Pleja bez problemu uruchomię, bez PIN-u, w innym telefonie. Jestem pewien, że tak - tak jak wcześniej ją testowałem w innych routerach (a raczej za jej pomocą testowałem 3 różne mobilne routerki) ;-)

Odpowiedz