DAJ CYNK

nju mobile - 13 GB w promocji "jeden na wszystko"

08.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10877

Ważne 13

8

Od 26 kwietnia abonenci nju z rachunkiem w usłudze jeden na wszystko otrzymają 13 GB danych do wykorzystania.

Od 26 kwietnia abonenci nju z rachunkiem w usłudze jeden na wszystko otrzymają 13 GB danych do wykorzystania.

W ramach promocji w usłudze jeden na wszystko klienci otrzymają dodatkowe 8 GB transferu do wykorzystania przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych, co w sumie da 13 GB miesięcznie.

Promocja potrwa do 30 września 2016 roku, dotyczy nowych i obecnych klientów sieci oraz łączy się z usługą im dłużej tym lepiej. Dzięki temu klienci ze stażem w sieci powyżej 24 miesięcy będą mieli do wykorzystania pakiet w wysokości 39 GB miesięcznie.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
33. BUCKS
0

2016-04-17 12:36:30

@32Są ludzie, którzy w domu mają stałe łącze, więc nie mają potrzeby udostępniania netu na smartfonie.Ponadto nie każdy jara się filmikami FHD na 5" ekraniku itd. dlatego nie każdy potrzebuje dużego pakietu danych w telefonie.Dla mnie telefon służy do kontaktu głosowego, SMS, za to internet jest dodatkiem, który ma ułatwiać pewne sprawy, gdy jestem poza domem, a nie być niemal jedyną i główną funkcjonalnością telefonu.Każdy sam podejmuje decyzje na co i ile czasu poświęca. Jednak warto zrobić sobie rozpiskę jak wygląda mój typowy dzień oraz ile konkretnie czasu poświęcam na dane czynności.Może się okazać, że używanie telefonu zabiera lwią część naszego wolnego czasu, przez co tracimy na relacjach z najbliższymi np. żoną, dzieckiem, bratem, siostrą, rodzicami itp.Warto zastanowić się co ma dla nas większy priorytet.

Odpowiedz

32. ~octopus
0

2016-04-13 18:27:42

@31 - podłącz tel do prądu, włącz udostępnianie internetu , paruj tablet z telefonem , podłącz tablet do TV, włącz filmy w HD ..i stanie się jasność .. 13 GB to nie jest zbyt wiele. Nie jest także mało .. mnie interesuje zakres 20-22 GB więc posiłkuję się dwiema kartami sim.

Odpowiedz

31. ~
0

2016-04-11 12:05:08

na co komu 13 GB na tel? ile osób faktycznie to wykorzystuje ???

Odpowiedz

30. ~@29
0

2016-04-11 07:26:27

@29, Tjaaa, dziecko, wez Ty idz do nauki. Nie znasz sie, to spamuj mi tu jakims smieciem typu FaktMobile. NJU RULEZ :D

Odpowiedz

29. ~Fakt Mobile
-2

2016-04-10 20:15:21

Najlepsza oferta na kartę to Fakt Mobile.

Odpowiedz

2016-04-10 09:08:12

aktywacja usługi "im dłużej tym lepiej" poprzez wysłanie SMS-a o treści AKT pod bezpłatny numer 8021

Odpowiedz

27. ~m
-1

2016-04-09 19:16:54

Niektóre komentarze są absurdalne (włączam za 16zł 200mb..., 25 MB za 5 zł (...) i mi zostaje) - nie ma co komentować.

Odpowiedz

26. ~~
0

2016-04-09 18:12:27

Przecież redbull lepszy, bo się dane sumują. A tu przepadają.

Odpowiedz

25. ~Calm7
-3

2016-04-09 17:09:35

a ja wlaczam za 16zl 2oo mb i mi zostaje:-P

Odpowiedz

24. ~baboso
-4

2016-04-09 17:04:46

czekam na odpowiedź RBM albo zmykam do nju

Odpowiedz

22. ~ola
1

2016-04-09 11:43:29

we wrześniu i tak przedłużą promocję... albo dadzą na stałe - konkurencja ich dogoni... już teraz dla cierpliwych zestaw 29+9, daje telefon i kartę do routera... choć raczej efekt budowania wojewódzkich sieci światłowodowych robi swoje... bo po co panie mi do 150Mb/s z czego mam 5, jak pod domem światełko 50Mb/s za 5dych?

Odpowiedz

21. ~bikok
1

2016-04-09 10:01:11

Najwiecej GB jest potrzebnych do ogladania w full HD bez tego to 30 GB/mies. by wystarczylo.

Odpowiedz

20. TomekO
-1

2016-04-09 09:46:11

Przez telefon może dużo danych lecieć. Jak się ma pakiety po 100 GB i upload 20 mbps to co za problem nagrania video do chmury wysyłać żeby innym udostępnić. Można w video rejestratorze ustawić zachowywanie plików na dysku sieciowym żeby pamięci w smartfonie nie zajmować. To może być kilkadziesiąt GB miesięcznie. Jak się ma pakiet 1 GB czy GPRS nie ma co szaleć ;)

Odpowiedz

2016-04-09 09:14:17

17 -po 6 miesiącach 26 GBpo 12 miesiącach 32,5 GBpo 24 miesiącach 39 GBdla nowych 13 GBoczywiście trzeba mieć włączoną usługę, im dłużej tym lepiej.

Odpowiedz

18. ~M
0

2016-04-09 08:53:13

@17. Wszystko jest w zalaczniku do artykulu.

Odpowiedz