DAJ CYNK

nju dodatkowy w ofercie nju z rachunkiem

28.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 57

Ważne 36

2

Od 27. kwietnia klienci oferty nju z rachunkiem mogą przypisać do swojej umowy dodatkowy numer telefonu (dodatkową kartę SIM).

Od 27. kwietnia klienci oferty nju z rachunkiem mogą przypisać do swojej umowy dodatkowy numer telefonu (dodatkową kartę SIM), korzystający z usług pierwszego numeru.

nju dodatkowy to taryfa dodatkowej karty SIM do oferty nju z rachunkiem, z abonamentem wynoszącym 9 zł miesięcznie. Wszelkie usługi realizowane są w ramach pakietu no-limit pierwszego posiadanego numeru. Oznacza to w praktyce, że dodatkową ofertę no-limit (z odrębnym numerem) użytkownik otrzymuje za 9 zł, bo połączenia, wiadomości i transmisja danych realizowane są w ramach usług głównego numeru i tak samo taryfikowane.

W ramach Numeru Dodatkowego nie można aktywować usług jeden na wszystko, do komórkowych za 19 zł, więcej internetu czy pakiety internetowe (350 MB, 700 MB, 1,5 GB, 3 GB, 8 GB). Nie można więc np. dublować pakietów transmisji danych. Na głównym numerze wszystkie wymienione usługi są dostępne.


Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się