DAJ CYNK

Niższe ceny Neostrady 40 i 80 Mb/s

14.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 38285

Ważne 4

1

Orange Polska postanowiło obniżyć ceny najszybszych opcji Neostrady o prędkości 40 i 80 Mb/s.

Orange Polska postanowiło obniżyć ceny najszybszych opcji Neostrady o prędkości 40 i 80 Mb/s.

W zasięgu najszybszych łączy Orange Polska, wykorzystujących technologię VDSL, znajduje się obecnie ponad 2,5 mln gospodarstw (wzrost o 1,5 mln względem listopada 2012 roku). Ceny abonamentów spadły o 10 do 20 zł. W wariancie umowy na 2 lata kształtują się następująco:

Prędkość transferu

Neostrada

Neostrada
z telewizją

Neostrada
z Nielimitowanymi Rozmowami

FunPack

do 40 Mb/s

69 zł

89 zł

109,01 zł

119,01 zł

do 80 Mb/s

79 zł

99 zł

119,01 zł

129,01 zł



Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
51. ~acea
0

2014-02-24 11:14:08

Zniszczyć wszystkich dostawców na terenie WSI (gorzej niż na wsi) CZĘSTOCHOWA. Chyba się podepnę pod Jasną Górę na modły. O normalnym necie tutaj można zapomnieć. A jakieś kretyny światłowód kładli. Ale to nie dla zwykłych ludzi. Totalna kicha.

Odpowiedz

50. ~Miscior
0

2013-03-20 15:23:50

W Łodzi na wylocie z miasta pojawiła się Toya na światłowodzie. Aktualnie za Neo płacę 81 zł za 6 mbps, za to od listopada już będzie ToyaNet 30 mbps za 49 zł/mc. Orange ma świadomość, że na niektórych terenach ma monopol ale wszystko jest kwestią czasu :)

Odpowiedz

49. ~Facet
0

2013-03-18 09:42:43

Jakie Orange Polska? Przecież to TP SA, Orange jest tylko marką. Polecam KRS: http://www.krs-online.com.pl/telekomunikacja-polska-s-a-krs-9557 .html

Odpowiedz

48. ~
0

2013-03-16 15:50:49

A na jestem 200 m od centrali i u mnie działa VDSL 80 . bardzo dobrze działa, bez zawiech i restartow. modem DGT ladnie podbija synchro na 85 M i 8,5 na wysyl. Ja jestem zadowolony.

Odpowiedz

47. ~Yeste
0

2013-03-15 13:15:21

Ja jeszcze przez 2 m-ce jade na neo 20 (max 18) za 91zl z zawieszeniem linii,a od maja TOYA 60mbps za 65zl ;-) w Pabianicach

Odpowiedz

46. ~GMO zabija
0

2013-03-15 12:09:18

W stanach tez badziewiarze z att kasowali zza utrzymanie lini na dsl ale odpuscili teraz placi sie tylko za dsl 20 dol za 3 mb 25 za 6mb itd

Odpowiedz

45. ~ByłyKlientTPSA
0

2013-03-15 11:05:12

W Częstochowie, 3 km od centrali telefonicznej, maksymalny transfer to tylko 6 Mbps, a jak pójdzie 3Mbps na TV cyfrową tylko w SD (720x576), to pozostaje 3 Mbps na net w Liveboxie z WiFi. O TV Full HD z nagrywarką Full HD i obsłudze Smart TV + WiFi + Net powyżej kilku Mbps na LAN/WiFi - można tylko pomarzyć u Orange/TPSA - na kablu telefonicznym. Dlatego uciekłem już od 14 m-cy do UPC, mam realnie ok. 23 Mbps (w opcji Usługa net do 25 Mbps), 240 minut telefon-na stac. i kom. (bez Play) +157 kanałów cyfrowej TV, w tym 25 Full HD+ 44 kanały analogowe TV+ dekoder z nagrywarką (Full HD) Mediabox Cisco (HD 320GB). Pewnie że to nie jest zbyt tanie (150zł/mc, umowa na 24 m-ce, teraz może nieco staniało. Te 2,5 mln klientów w Orange i Funpack to pewnie klientela na usłudz "do... Mbps", ale realnie do 3-6 Mbps, jeśli na kabelku telefonicznym po TPSA, a reszta klientów, zwłaszcza tych na Funpack HD- musi mieć talerz satelitarny do tej usługi, bo kablem nie da się mieć realnie więcj jak kilka Mbps, i to w mieście, w lokalu średnio oddalonym od najbliższej centrali telefonicznej TPSA/Orange.

Odpowiedz

44. ~niezadowolony
1

2013-03-15 10:52:45

I co z tego?! U mnie france telekompromitacja daje ledwie prędkość 10 MB, tj. w porywach ok. 13 MB (prędkość NIE stabilna!). Korzystam z opcji "20 MB", tzn., że mam czasem te 13 MB... Starożytna centrala, dzięki której mam u siebie net nie obsługuje usług sterowania prezentacją numeru, że o włączeniu ACR nie wspomnę. Żenada!

Odpowiedz

43. Precelos
2

2013-03-15 08:46:29

Cena samej Neostrada to jawne wprowadzanie klienta w blad, jak pojde zamowic to cudo to nie zaplace za 80 Mb/s 79 zl tylko 108 zl powinno byc napisane cena neostrady wraz z telefonem

Odpowiedz

42. ~jędrek
1

2013-03-15 08:29:20

Z czym do ludzi? Miałem u tp-cytryna 10Mbit chciałem więcej (2km od centrum Krakowa, linia z parametrami na 20Mbit bez bólu - 13dB tłumienia), zapomnij człowieku, nawet 20Mbit nie chcieli dać. Skoro nie chcieli zarobić i mieć stałego klienta na kolejne lata odpuściłem temat, bo ileż można się prosić, całować po stopach i lizać d... żeby wielka pomarańcza łaskawie postawiła na osiedlu szafę ONU z VDSL. Na szczęście jestem w zasięgu UPC, z palcem w d... otrzymałem 60Mbit za 59zł bez żadnych dodatkowych ukrytych opłat, dzikich abonamentów ukrytych pod stołem. UPC się opłaca mieć infrastrukturę dociągniętą do każdego bloku na 25tys. osiedlu, a pomarańczy się nic nie opłaca - mimo, że ciągi kablowe dostali za Bóg zapłać po dawnej tp. UPC musiało wszystko budować za grubą kasę od zera. Da się? Da się! :) Pomarańcza niech idzie na dno!

Odpowiedz

41. ~
0

2013-03-15 03:12:52

telefon+Neo 1,3Mb/s+TV i tak wychodzi stówka. To 1,3Mb/s powinno kosztować max 25 zł. I jak tu się dziwić, że nie inwestują. Po co? I tak Polaczki zapłac(z)ą

Odpowiedz

40. ~
0

2013-03-15 03:10:35

hahahaha. 2Mb/s zamówione i jest max 1,3Mb/s, a cena taka jak za 10Mb/s. To są dopiero jajca z ludzi. Gdyby była kablówka, ani minuty bym nie siedział u tych zdzierców.

Odpowiedz

39. ~Maq
0

2013-03-15 00:57:14

Czy przy ofercie no limit z neo jest oplata za utrzynanie lacza? I czy tel to pstn czy voip?

Odpowiedz

38. ~$orn
0

2013-03-14 22:57:24

Ja mieszkam w Warszawie na Ursynowie i jedyna opcja neo to do 10mb/s :)

Odpowiedz

37. ~Do Gościa
0

2013-03-14 22:54:59

Szacuje się, źe w tej chwili około 2 mln telefonów stacjonarnych jest zawieszonych tylko po to, żeby nie płacić opłaty za zawieszenie łącza w kwocie 29,24 zł z VAT, a płacić opłatę za czasowe wyłączenie telefonu w kwocie 21,53 zł zVAT miesięcznie. Czyli de facto oszczędność wynosi raptem 7,71 zł z VAT. Ale jak to już pisano wielkrotnie na forum tego serwisu internetowego, orange nigdy nie zliwiduje opłaty za utrzymanie łącza, dlaczego ??? Odowiedź jest banalna bo w ciągu miesiąca ubędzie im 2 mln teelfonów stacjonarnych a co za tym idzie 2 mln x 29,24 zł z VAT to wychodzi 58 mln 480 tys. zł miesięcznie czyli w zaokrągleniu 60 x 12 = 720 mln zł wyrzucanych w błoto każdego roku przez polskich abonentów. I tylko dlatego ta opłata nigdy nie zniknie, a mało tego pojawia się teraz dokładnie we wszystkich nowych ofertach orange jak FunPack czy intenret + neofon tylko o tym się nikomu nie mówi, to jest widoczne dopiero na fakturze po podpisaniu umowy z tymi oszuastami.

Odpowiedz