DAJ CYNK

Nielimitowany Internet satelitarny za 399 zł miesięcznie

18.11.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6835

Ważne 12

2

Eutelsat Broadband wprowadził do oferty nowy wariant usługi satelitarnego dostępu do Internetu bez limitu transferów - tooway Infinite. Miesięczny abonament wynosi 399 zł.

Eutelsat Broadband wprowadził do oferty nowy wariant usługi satelitarnego dostępu do Internetu bez limitu transferów - tooway Infinite. Miesięczny abonament wynosi 399 zł.

Pakiet tooway Infinite przeznaczony jest dla "zaawansowanych użytkowników technologii cyfrowych" oraz małych firm i biur domowych (SOHO) i będzie dostępny dla pierwszego tysiąca polskich abonentów. Zyskają oni dostęp do najszybszej w Europie satelitarnej usługi szerokopasmowej, która umożliwia pobieranie danych z szybkością 22 Mb/s, a wysyłanie z szybkością 6 Mb/s.

Usługa już jest dostępna, a jej uruchomienie wymaga niewielkiej anteny satelitarnej i modemu podłączonego do komputera. Antenę można zamontować samodzielnie lub skorzystać z pomocy sieci autoryzowanych instalatorów tooway certyfikowanych przez Eutelsat Broadband. Sprzedawcy mogą również oferować dodatkowe funkcje, takie jak publiczne adresy IP, różne kanały telewizyjne dostępne przy użyciu tej samej anteny, połączenia telefoniczne za pośrednictwem Internetu (VoIP) oraz bezprzewodową sieć domową.

Eutelsat oferuje usługę Tooway przy użyciu KA-SAT ? pierwszego z europejskich inteligentnych satelitów nowej generacji o wysokiej przepustowości. Innowacyjna konstrukcja tego satelity umożliwia klientom z Europy i okolic Morza Śródziemnego korzystanie z szybkich usług szerokopasmowych po kosztach o wiele niższych niż w przypadku innych satelitów.

Do 399 zł opłaty miesięcznej za wariant Infinite doliczyć należy jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 399 zł oraz miesięczną opłatę w wysokości 20 zł z tytułu dzierżawy terminala (można też go zakupić na własność za 1499 zł).

Źródło tekstu: Eutelsat Broadband

Tagi: tooway
Komentarze
Zaloguj się