DAJ CYNK

Nielimitowany Internet na pierwszy dzień wiosny w T-Mobile

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5721

Pierwszego Dnia Wiosny klienci T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę będą mogli przez cały dzień korzystać z całkowicie nielimitowanego Internetu.

Pierwszego Dnia Wiosny klienci T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę będą mogli przez cały dzień korzystać z całkowicie nielimitowanego Internetu.

Z tej okazji już od soboty, 5 marca, T-Mobile wraz z RMF MAXX uruchamia specjalny konkurs, w którym do wygrania są nagrody pieniężne i możliwość udziału w telewizyjnej kampanii reklamowej. Zasady są proste: warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i przesłanie krótkiego wideo, obrazującego radość z okazji pierwszego dnia wiosny. Zgłoszenia można przesyłać do 18 marca za pomocą formularza zamieszczonego na dedykowanej stronie internetowej.

Codziennie od 14 do 18 marca redakcja RMF MAXXX wyróżni 20 zgłoszeń, a każdego dnia dwaj szczęśliwcy mogą spodziewać się telefonu od DJ Roberta Bojanowskiego. Na 100 słuchaczy biorących udział w konkursie czekają nagrody w wysokości 100 zł.

Wszystkie zgłoszenia biorą ponadto udział w dodatkowej rozgrywce: z najlepszych nadesłanych zgłoszeń stworzony zostanie 15-sekundowyspot telewizyjny, który zostanie wyemitowany w ramach kampanii reklamowej. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej na antenie radia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu