DAJ CYNK

Nielimitowany Internet na pierwszy dzień wiosny w T-Mobile

07.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5222

Ważne 7

12

Pierwszego Dnia Wiosny klienci T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę będą mogli przez cały dzień korzystać z całkowicie nielimitowanego Internetu.

Pierwszego Dnia Wiosny klienci T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę będą mogli przez cały dzień korzystać z całkowicie nielimitowanego Internetu.

Z tej okazji już od soboty, 5 marca, T-Mobile wraz z RMF MAXX uruchamia specjalny konkurs, w którym do wygrania są nagrody pieniężne i możliwość udziału w telewizyjnej kampanii reklamowej. Zasady są proste: warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie i przesłanie krótkiego wideo, obrazującego radość z okazji pierwszego dnia wiosny. Zgłoszenia można przesyłać do 18 marca za pomocą formularza zamieszczonego na dedykowanej stronie internetowej.

Codziennie od 14 do 18 marca redakcja RMF MAXXX wyróżni 20 zgłoszeń, a każdego dnia dwaj szczęśliwcy mogą spodziewać się telefonu od DJ Roberta Bojanowskiego. Na 100 słuchaczy biorących udział w konkursie czekają nagrody w wysokości 100 zł.

Wszystkie zgłoszenia biorą ponadto udział w dodatkowej rozgrywce: z najlepszych nadesłanych zgłoszeń stworzony zostanie 15-sekundowyspot telewizyjny, który zostanie wyemitowany w ramach kampanii reklamowej. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej na antenie radia.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
40. ~gregpepe
0

2016-03-21 14:05:34

A mi pobrało z pakietu bezpieczny internet :( Wiec chyba to żarcik jakiś był

Odpowiedz

39. ~ja
0

2016-03-21 10:38:24

wlasnie chcialam o to zapytac jest w ogole ta promocja aktywna??

Odpowiedz

38. ~
0

2016-03-21 10:00:47

działa to komuś

Odpowiedz

37. ~Silny
0

2016-03-20 10:14:08

Jutro.

Odpowiedz

36. ~Nick
0

2016-03-20 06:51:21

To dzis czy jutro ta promocja?

Odpowiedz

35. ~iJaTammam
-1

2016-03-10 07:34:51

w Plej a w nim darmowy szybki internet, darmowe rozmowy i SMS. i płace za wszystko aż 5zł miesięcznie . I po co mi wasze problemy?

Odpowiedz

34. ~Mirek
0

2016-03-08 20:21:50

Ja tam na zasięg w T-mobile nie narzekam i każda oferta promocyjna jest przeze mnie mile widziana :D

Odpowiedz

33. ~mirekb
1

2016-03-07 21:01:18

testy sieci nic wiecej..play jak tetowal siec 3g w 2008 przed uruchomieniem play online to przez 2 mies testowalo videorozmowy by powaznie analizowac ruch 3g..a tu simow prepaid do lte nie wpuszcza

Odpowiedz

32. ~Tacka
0

2016-03-07 16:53:18

Próbują zmienić swoje oferty dla klientów kart sim, myślę że to dopiero początek tych zmian. Miły ruch ze strony tmobile. skorzystamy :)

Odpowiedz

31. ~Heyah bananna daje mi bana
1

2016-03-07 16:38:22

Hahahahaha, flagowa promocja timobili i nie dzieła hahahahahahahahaha xdxdxdxdxddddd zygam ze śmiechu xdxdxd

Odpowiedz

30. ~mazur
1

2016-03-07 16:07:23

A promo 10gb nadal nie działa po lte i mimo reklamacji twierdza ze lte działa tylko w pakietach. Żenada

Odpowiedz

29. ~Clam7
0

2016-03-07 15:46:27

Podobno można zerwać umowę z nieuczciwą firmą jaką jest t-mobile:

Odpowiedz

28. ~T-Mobile to złodziej
0

2016-03-07 15:23:11

T-mobile nadal chce ukryć obraz prawdziwego stanu kart sim, podejrzewam że mają liczbę kart sim w przedziale 7-8 mln.

Odpowiedz

27. ~heyah badada daje mi bana
1

2016-03-07 15:18:39

dlaczego nie ma żadnych info o tym na era.pl?

Odpowiedz

26. ~Torrenciarz
0

2016-03-07 15:13:39

20 marca wieczorem już będę rozgrzewał uTorrenta.

Odpowiedz