DAJ CYNK

Nielimitowane rozmowy za 25 zł w T-Mobile na kartę i Mix

26.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20045

Ważne 11

14

29 lutego wchodzi nowa promocja T-Mobile, ramach której za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zapłacimy 25 zł miesięcznie lub 8 zł tygodniowo. Oferta dostępna jest w taryfach na kartę i Mix.

29 lutego wchodzi nowa promocja T-Mobile, ramach której za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci zapłacimy 25 zł miesięcznie lub 8 zł tygodniowo. Oferta dostępna jest w taryfach na kartę i Mix.

Nielimitowane połączenia dotyczą polskich numerów komórkowych i stacjonarnych. Aktywacji najłatwiej dokonać można szybkim kodem:

  • 30 dni za 25 zł - *140*270#,
  • 7 dni za 8 zł - *140*271#.

Nowa oferta nie wyklucza się z darmowymi pakietami 10 GB transferu po doładowaniu, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
55. ~Płetwek
0

2016-06-10 23:37:25

Słuchajcie...Szczerze?Nawet pakiet 1 GB to jest tanio,jak zobaczycie stawki neta w europie...1 Gb na Polskie 35,40 zł!100 GB było by za jakieś 200 zł na Nasze.Mamy najtanszy Net w Europie,najlepiej zurbanizowaną sieć komórkową w UE,I niech nikt mi tu nie świergoli,że tam sie zarabia 4x więcej,bo w porównaniu do naszych ofert mają 2x drożej.jakby zrobili ceny europejskie to nikt by z komórek nie korzystał.Bo by większości nie stać było.

Odpowiedz

54. ~dfghdg
0

2016-04-06 16:19:39

niestety faktycznie rozłaczaja po 30 minutach rozmowy

Odpowiedz

53. ~
0

2016-04-05 22:34:50

Jak to wyłączyć?

Odpowiedz

52. ~
0

2016-03-23 20:59:30

jestem w sieci tm od kilku lat (abonament), moja cała rodzina zresztą tam jest, ale to co oni wyprawiają to jest śmiech na sali. w abonamencie nie mam się do czego przyczepić, ale jak widzę co się dzieje w ofertach na kartę to aż mnie krew zalewa. Nie wszyscy mogą pamiętać ale płacenie za sprawdzenie stanu konta 4gr? śmiech, co prawda nie ma już tego ale dosyć niedawno z tego zrezygnowali. Następna kwestia to ukryte pakieciki i usługi do niczego nie potrzebne. Granie na czekanie, ta usługa nie jest aktywna (nie da się jej wyłączyć) ale jak doładujesz konto lub czasem nawet bez doładowania zabierają Ci 2 zł za usługe granie na czekanie, ale nie da się tego wyłączyć wcześniej. Kolejna kwestia gdy na koncie będziesz miał 10 lub 20 lub 30 zł (zeleży od karty) aktywuje Ci się jakiś pakiet 2w1, 3w1 czy 4w1. ale oczywiście tego też nie da się wyłączyć bo te pakiety aktywują się dopiero po osiągnięciu danej kwoty! ZŁODZIEJSTWO W BIAŁY DZIEŃ!!! dziwie się jeszcze że nikt się za nich nie wziął. I ostatnia sprawa, kupujesz sobie karte prepaid w kiosku, nagle okazuje się że coś jest nie tak, dzwonisz do biura i musisz podać swoje dane osobowe (imię nazwisko adres zamieszkania telefon) bo nie mogą przyjąć zgłoszenia, moim zdaniem wyłudzanie danych osobowych się kłania! ŻAL ŻAL ŻAL!!!

Odpowiedz

51. ~gle
0

2016-03-04 09:20:31

Jak to cholerstwo aktywować, bo nic nie pisze? Jak wpisać kody, o co do diabła chodzi, napisali by normalnie, a nie robili sobie jaj.

Odpowiedz

50. ~Pablo
0

2016-02-29 18:19:33

jesli mam teraz aktywna opcje 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci to włączając ta usugę strace bezpłatne smsy?

Odpowiedz

49. ~zx kcljz
0

2016-02-29 14:05:13

25zl/mc na pewno lepiej niz 8zl/tydzień. Nielimitowana oferta zawsze brzmi podejrzliwie ale TM sprawdzę Cię;)

Odpowiedz

48. ~Sara
0

2016-02-29 13:41:21

Wiem, że dopiero weszła ta oferta ale czy ktos sprawdził? Jak ja oceniacie? Zastanawiam sie czy sie nie skusić

Odpowiedz

47. ~asdsadd
0

2016-02-28 04:18:45

T-Mobile coś tam robią ale bardzo marnie, nikogo nie skusi oferta no limit 25-zł bez sms (chyba ze inaczej jakoś można aktywować za darmo), jeśli nie ma internetu a pakiet 3-GB kosztuje 20-zł (to razem 45-zł)- promocją 10gb za darmo nie ma co sobie zawracać głowy bo trwa do końca marca

Odpowiedz

46. ~TM
0

2016-02-28 04:13:52

jeśli można dorzucić sms za darmo i utrzymają promocję na stałe za 10GB to rozważe przejście do T-Mobile...choć przy spełnieniu w/w warunków są w stanie tak na prawde konkurować z prepaidami innych operatorów głównie orange lyca virgin...JA ZLIKWIDUJĄ 10-GB ZA DARMO LUB NIE DORZUCĄ JAKIŚ TANICH PAKIETÓW DANYCH NP 5-GB ZA 10-ZŁ TO STRZELĄ SOBIE KOLEJNY RAZ SAMOBÓJA.T-Mobile myśli że ludzie są głupi i naiwni!

Odpowiedz

45. ~
0

2016-02-27 09:58:48

Czy można dokupić smsy?

Odpowiedz

44. ~Mexille
0

2016-02-26 20:34:55

Śmiechu warte, ankieta, głosowanie, a regulaminy dopiero w poniedziałek.

Odpowiedz

43. ~proo
0

2016-02-26 20:15:16

W końcu pomyśleli :) może niedługo wprowadzą jeszcze lepszą ofertę

Odpowiedz

42. ~henio
0

2016-02-26 19:26:45

Pakiet działa tylko w taryfie frii.

Odpowiedz

41. ~Lool
0

2016-02-26 19:19:46

Ktos napisal ze szukaja kasy na LTE, raczej nie bo zmiany nie tylko w mix beda o dziwo ;)

Odpowiedz