DAJ CYNK

Nielimitowane Orange na kartę

15.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 50364

Ważne 35

8

Sieć Orange wprowadziła nowe pakiety w ofertach na kartę, zawierające nielimitowane rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci oraz 2 GB transferu.

Sieć Orange wprowadziła nowe pakiety w ofertach na kartę, zawierające nielimitowane rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci oraz 2 GB transferu.

Nowe pakiety dostępne są w taryfach Orange Yes, Orange Smart, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Do wyboru klienci mają pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci lub taki sam pakiet rozszerzony dodatkowo o 2 GB transferu. Wariant siedmiodniowy obu usług dostępny jest w opcji jednorazowej.

Przy wyborze usługi ważnej przez 30 dni, klient może też aktywować ją w formie cyklicznej. Pakiety nie obejmują połączeń na numery stacjonarne. Transmisja danych rozliczana jest co 50 KB, bez mechanizmu lejka.

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich
Wersja Ważność Koszt Aktywacja
jednorazowa 7 dni 9 zł *102*70*00#
jednorazowa 31 dni 30 zł *102*71*00#
cykliczna 31 dni 30 zł *102*72*00#
Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB
Wersja Ważność Koszt Aktywacja
jednorazowa 7 dni 12 zł *102*73#
jednorazowa 31 dni 35 zł *102*74#
cykliczna 31 dni 35 zł *102*75#

Zobacz: regulamin usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich
Zobacz: regulamin usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich - wersja cykliczna
Zobacz: regulamin usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB
Zobacz: regulamin usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB - wersja cykliczna


Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
135. ~user
0

2015-10-15 01:02:25

Do ~eQulibrium : Opłaca się jak dużo dzwonisz i smsujesz, ja włączyłem wcześniej za 30zł bez pakietu 2 GB i dzisiaj: teraz z pakietem 2 GB za 35zł, myślę że się opłaca, pozdrawiam. ;)

Odpowiedz

134. ~eQulibrium
0

2015-10-02 11:58:20

Opłaca się włączyć tą obsługę? Nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich za 35 zł? będę miał telefon na karte 45zł co miesiąc doladowanie? Ktoś mi podpowie?

Odpowiedz

133. ~jaro
0

2015-09-04 11:13:56

Ile czasu się czeka na aktywację usługi ????

Odpowiedz

132. ~113
0

2015-09-01 18:20:31

dlaczego mi sie ta usluga nie wlaczyla a z konta pobrala pieniadze?

Odpowiedz

131. ~pablok29
1

2015-05-20 20:56:26

Ludzie mnie śmiesz porównywanie mvno do normalnego opa.Ludzie nie porównujcie nju do innych sieci.

Odpowiedz

130. ~Sosen
1

2015-05-20 19:41:31

Wychodzi najlepsza oferta, bo w porównaniu z Virgin dużo szybszy i większa dostępność internetu LTE, co do samej oferty brakuje stacjonarnych, ale kto ma teraz telefon stacjonarny. Nawet dzwoniąc do form dzwoni się na telefony komórkowe. Brawo Orange

Odpowiedz

129. ~Pasikonik
0

2015-05-19 22:15:09

Te 25 zła za wymianę karty nawet uszkodzonej to standard w Orangutanie. Simlock też więc oni mnie nie interesują . Wolę Virgin za 29 zł i jak na razie po 2 miesiącach OK

Odpowiedz

128. ~f*cklimits
0

2015-05-19 20:03:25

od kiedy 2gb oznacza bez limitu???

Odpowiedz

127. ~mirekb
0

2015-05-18 22:20:42

@125 na simie of net pobobne cuda wianki..to wielkie testy moj orange-jak narazie szalu nie ma

Odpowiedz

126. ~bzz
0

2015-05-18 19:21:02

Fajna foka ma miniaturce!:)

Odpowiedz

125. ~Wlad
2

2015-05-18 10:51:03

Zanim Orange zdecyduje się przedstawić nowe oferty, to nich najpierw wróci do starego portalu Orange i aplikacji Mój Orange. Wprowadzony dwa tygodnie temu portal i aplikacja Mój Orange to kompletny bubel! Coś na kształt programu stworzonego do obsługi wyborów samorządowych. Mój Orange nie pokazuje aktualnego stanu konta. Np. mam na koncie 94 zł odbyłem rozmowę kilkuminutową i wysłałem sms-a za 1.23 zł. Z mojego konta ubyło... ponad 40 zł! Sprawdzam parę godzin później, mam... 55 gr! Pakiet internetowy 1GB nie ruszony. Telefon do BOK, na moim koncie pojawia się 92 zł czyli OK. Następnego dnia powtórka z rozrywki!

Odpowiedz

-1

2015-05-17 15:48:01

123 - njumobile.pl to również jest Orange, można przejść smsem z Orange na kartę do nju na kartę, wysyłamy sms o treści NJU pod numer 601, pieniądze nie przenoszą się, usługa miesio19 godna polecenia w nju na kartę, dla piszącego i rozmawiającego.

Odpowiedz

123. ~
0

2015-05-17 15:15:38

do 122: widać że nie znasz oferty NJU - oferta to do 19zł nielimitowane komórkowe pl, za do dodatkowych 10zł dają nielimitowane stacjonarne pl (czyli 19zł + 10zł = 29zł na 30 dni a nie 39zł (no - chyba że liczyć nie umiesz...). Za 39zł masz no limit stacjonarne, komórkowe, smsy i mmsy oraz 2 GB internetu). Oferta moim zdaniem z jednym numerem w nju jest taka sobie. Dopiero po dodaniu w abonamencie drugiego numeru do pierwszego za 9zł za no limit z karty pierwszej daje atrakcyjne stawki. Np no limit komórki, stacjonarne, smsy i mmsy oraz 2 GB netu do podziału przez te 2 numery daje realnie stawkę 24zł na jeden numer (39zł +9zł =48zł / 2 = 24zł :)). Także póki co oferta NJU jest dużo lepsza od orange :)

Odpowiedz

122. ~
1

2015-05-17 13:50:09

W NJU to samo + stacjonarne kosztuje 39 zł, czyli wychodzi na to samo, więc nie wiem po co tyle szumu skoro NJU to Orange.

Odpowiedz