DAJ CYNK

Nielimitowane LTE w taryfach głosowych Orange

21.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9015

Ważne 20

2

Do 31. marca 2015 roku wszyscy klienci taryf głosowych Orange mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do LTE bez dodatkowych opłat.

Do 31. marca 2015 roku wszyscy klienci taryf głosowych Orange mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do LTE bez dodatkowych opłat.

Promocja Nielimitowane LTE skierowana jest do abonentów ofert Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max, a także planów internetowych Orange Free i Orange Free Net.

Podobnie jak w przypadku analogicznej promocji w nju mobile, Orange może ograniczyć prędkość transmisji danych do nie mniej niż 16 kb/s w przypadku, gdy sposób korzystania z transmisji danych zagraża stabilności funkcjonowania i dostępności sieci dla innych użytkowników.

Promocją objęte są też taryfy biznesowe Orange Biz 40-125 wraz z dowolnym MultiPakiem, Plany Korzystne dla Firm, Firma bez Granic, Firma bez Ograniczeń (wybrane warianty), Maksymalne Korzyści, FIRMA lub Meritum BIS (plany z aktywnym pakietem danych) oraz w dowolnych innych planach z aktywną usługą Nowy Business Everywhere w telefonie lub Business Everywhere w Orange dla Firm.

Zobacz: regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
29. Sig
-2

2014-10-23 07:33:31

@28 - ale tu nie ma się czym "jarać". No limit jest wpychany na siłę także tym, którzy go nie potrzebują... Prędzej czy później sytuacja się zmieni.

Odpowiedz

28. ~
0

2014-10-23 06:27:37

jeszcze troszke, jak ludzie przestana sie jarac no-limitem, to stanie sie to standardem, tak jak bylo z neostrada.a narazie polowa uzytkownikow bedzie kopiowac internet...operatorzy testowo daja no-limit tylko do marca, sprawdza sobie wydajnosc sieci, podciagna wyniki sprzedazy na koniec roku...

Odpowiedz

27. mikemat
1

2014-10-22 08:27:21

Mam nadzieje, ze w koncu bedzie mozna dokupic no limit do kart Voice w Play, na razie jest to niemożliwe.Czy Play przypadkiem nie ma takich testów jak Orange no-limit dla Voice ??

Odpowiedz

26. Jamessz
-1

2014-10-21 21:18:56

Orange internet co raz bardziej szaleje na rynku data - zaczęło sie od 6Gb za 6zl na 60 dni na kartę, teraz no limit LTE - brawo !

Odpowiedz

25. ~pabloki
0

2014-10-21 19:46:17

ktoś wie dlaczego na nowym modemie pobiera mi dla karty orange profil orange i profil aster? modem nie był konfigurowany ręcznie , po prostu z sieci przychodzi dla oryginalnej karty orange dwie konfiguracje profili.

Odpowiedz

24. ~nick
0

2014-10-21 17:13:00

i tutaj drugi test

Odpowiedz

23. ~nick
0

2014-10-21 17:11:24

tu masz test

Odpowiedz

22. ~ImpasSe
2

2014-10-21 15:58:27

Bardzo fajnie,ale w regulaminie niestety nie ma Ofnk i Oone(preipad) oraz punkt 6. Może być bardzo kontrowersyjny ;-) właściwie to daja za darmo więc nawet te 100gB to już coś jeżeli wszyscy nie zapierdzielą sieci ;-) ps. może robią jakiś test sieci przed nowym Orange No limit :-D

Odpowiedz

21. wlo
1

2014-10-21 15:37:06

Tak poza tematem trochę. Też nie wiem kto postępowanie prowadził... Redakcja orientuje się jak skończyła się sprawa z zajmowaniem biur, dysków itd. operatorów w związku z podejrzeniem zmowy dot. niechęci sprzedaży usług (czy bardziej zakupu hurtowego usług) od jednej śmiesznej spółeczki, która kosztem operatorów chciała upowszechniać wśród ludu kulturę w postaci mobilnej telewizji? Bo jakoś wątek mi umknął...

Odpowiedz

20. ~pabloki
1

2014-10-21 15:31:25

wlo patrząc na dotychczasowe działania uokik rozwinę skrót... urząd ochrony korporacji i konkurencji. śmiesznie niskie kary, jakieś takie neutralne działania, powtarzanie urząd bada - sanepid tez bada tylko tam sa wyniki a tu jakoś tak bez echa .

Odpowiedz

19. wlo
-1

2014-10-21 15:28:13

pabloki - widać zindoktrynowany już jesteś do cna, skoro tylko mówisz o tym członie, o którym tak uwielbiają pierdzistołki mówić ;-) Drugi człon to "i KONSUMENTÓW" ;-)

Odpowiedz

18. ~pabloki
1

2014-10-21 15:22:56

@11 tak mi sie wydedukowało. uke zajmuje sie sporami abonentów z operatorami a uokik bada czy nie dochodzi do naruszana konkurencji. na tej podstawie napisałem UKE a nie UOKiK. Nie zgadzam sie że to narzekania bo ludzie coraz więcej pisza o blokadach.Co prawda UOKiK ma chronić konsumenta ale z racji sporu telekomunikacyjnego właściwszym byłby tu UKE.@wlo a mi sie wydaje że właśnie UKE.

Odpowiedz

2014-10-21 15:22:44

Orange szaleje z internetem mobilnym. Od marca 5 GB 1 zł. a teraz darmowy LTE. Umowy na czas nieokreślony to chyba tylko NJU i mamy nielimitowany internet LTE.

Odpowiedz