DAJ CYNK

Nie działa Przelew SMS w taryfach prepaid sieci Orange

27.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6837

Ważne 0

0

Od niedzieli klienci ofert na kartę sieci Orange nie mogą korzystać z popularnej usługi Przelew SMS.

Od niedzieli klienci ofert na kartę sieci Orange nie mogą korzystać z popularnej usługi Przelew SMS.

Sieć Orange póki co nie wystosowała oficjalnego komunikatu w sprawie niedziałającej usługi. W komentarzach na facebookowym profilu sieci wczoraj Orange odpowiedział na zgłoszenie jednego z klientów w sposób następujący:

Niestety termin usunięcia usterki nie jest znany. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Dziś, około godziny dziewiątej odpowiedź na jedno z kolejnych zgłoszeń była już bardziej optymistyczna:

Drodzy, aktualnie pracujemy nad przywróceniem funkcjonalności tej usługi. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange Przelew
Komentarze
Zaloguj się
52. ~
0

2012-10-05 15:58:01

51). No jak to gdzie? W Orange na kartę. Opcja na 5 dni. Jak ktoś ma samych znajomych w Orange - to git pakiet.

Odpowiedz

51. ~
0

2012-10-05 07:11:05

Oooo, a gdzie tak tanio jest?

Odpowiedz

49. ~
0

2012-10-02 11:47:56

Jak się pomyśli to można mieć połączenia za free w ramach freeyah Heyah, a do tego pakiet smsowy najlepszy na rynku prepaid.

Odpowiedz

48. ~
0

2012-10-02 00:01:23

Pakiet 1000 minut za 7 zł = 1 minut za 0,007 zł Wszystko zależy od tego gdzie się najczęściej dzwoni.

Odpowiedz

47. ~pytamka
0

2012-10-01 20:00:37

ale na co komu tańsze przelewy sms po 70% stawki jak w virgin minuta po 13gr?? Wytłumaczcie starej babie.

Odpowiedz

46. ~Oniona
0

2012-10-01 19:50:06

Jeśli bedzie 20zł na dzien to ja to pierd.... i id do Play ;)

Odpowiedz

45. ~
0

2012-10-01 19:03:35

Rynek nie lubi pustki. Otwiera się miejsce dla innych.

Odpowiedz

44. ~Olek
0

2012-10-01 15:29:11

Przelew SMS dziś (znowu) nie działa.

Odpowiedz

43. ~vv
0

2012-10-01 10:44:45

Czemu Przelew Sms dalej *** nie działa ?

Odpowiedz

42. mungo
0

2012-09-29 19:46:32

@41 NIE JESTEŚ NA BIEŻĄCO!!! ORANGE OSTATNIO SKRÓCIŁO MAKSYMALNY CZAS LOJALKI DO 24 MIESIĘCY!!!

Odpowiedz

41. ~
0

2012-09-29 19:23:48

WIDAĆ ZE TO CELOWE DZIAŁANIE ORANGE, OGRANICZYLI PRZELEWY ABY WZROSLY CENY ZAROWNO PRZELEWOW I GOTOWYCH KART ORANGE FREE, ABY STALY SIE MNIEJ ATRAKCYJNIE ZE PEWN GRUPA ODBIORCOW WYBIERZE UMOWY DLUGOTERMINOWE.... OD DAWNA WIADOMO ZE OPERATOROM ZALEZY TYLKO NA ABONENTACH!!!! ONI PRZYNOSZĄ NAJWIEKSZE ZYSKI!!!! TRZEBA ŁOWIC JELENI NA PODPISANIE UMOWY NA 36-MSC

Odpowiedz

39. ~plus
0

2012-09-29 16:55:48

Może dzięki temu zdrapki stanieją (oczywiście wiadomo gdzie)

Odpowiedz