DAJ CYNK

Netia zapowiada nową ofertę dostępu do Internetu

01.03.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15

Ważne 7

0

Netia zaprezentuje swoją wiosenną ofertę 7. marca, a w sprzedaży będzie ona dostępna od 11. marca. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Netia zaprezentuje swoją wiosenną ofertę 7. marca, a w sprzedaży będzie ona dostępna od 11. marca. Jakich zmian możemy się spodziewać?

Zmiany będą dotyczyć właściwe wszystkich głównych usług (telefon, internet, telewizja) i złożonych z nich pakietów. Oprócz wyższego uploadu w usługach na sieci NGA, dojdzie do jeszcze większego zróżnicowania cenowego pomiędzy ofertami na bazie ofert hurtowych TP (BSA i WLR), a tymi opartymi o sieć własną Netii i uwolnionymi pętlami abonenckimi (LLU na sieci TP).

Nie zdradzając jeszcze cen, w największym skrócie zmiany te idą w kierunku - płacisz tyle samo (bądź mniej), więcej dostajesz - pisze enigmatycznie Karol Wieczorek na Blogu Netii.

Zupełną nowością będzie wprowadzenie tzw. naked LLU. Oferta będzie się nazywać: Na czasie - LLU bez telefonu i jak sama nazwa wskazuje, będzie to samodzielna usługa dostępu do Internetu w wariancie Max20 na sieci TP (maksymalna stabilna prędkość dostępna na danej linii) z uwzględnioną opłatą za utrzymanie łącza (bez przymusu kupowania telefonu) w cenie 65,90 zł miesięcznie.

Aktywacja usługi będzie kosztować zaledwie 9 zł (z Netia Spotem 29 zł). Sam dostęp do Internetu będzie można wzbogacić o całą paletę usług telewizyjnych.

W zasięgu ponad 700 węzłów LLU Netia ma obecnie w sumie około 4,5 mln gospodarstw domowych.

Źródło tekstu: blog.netia.pl

Komentarze
Zaloguj się