DAJ CYNK

Netia z darmową telewizją do końca roku

31.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10

Ważne 2

3

Rusza nowa kampania reklamowa Netii. Tematem kampanii są pakiety TV, a główne hasło kampanii to Nie płać za to, czego nie oglądasz.

Rusza nowa kampania reklamowa Netii. Tematem kampanii są pakiety TV, a główne hasło kampanii to Nie płać za to, czego nie oglądasz. Dodatkowo kampania informuje o nowej promocji w ramach pakietu TV + Internet - telewizji do końca roku za darmo.

1 czerwca Netia uruchamia nową ofertę promocyjną Internet lub TV do końca roku za darmo. W ramach pakietu Telewizja i Internet usługa Telewizji Osobistej będzie dostępna za darmo do końca 2016 roku. Dodatkowo usługa internetowa zakupiona w pakiecie z Telewizją będzie o 15 zł miesięcznie tańsza niż w przypadku zakupu samego Internetu. Standardowa cena Telewizji Osobistej, która będzie obowiązywać po okresie promocyjnym, czyli od stycznia 2017 roku, to 35 zł.

W ramach nowej oferty, w przypadku zakupu samej usługi internetowej, również do końca roku abonament będzie wynosił 0 zł, niezależnie od prędkości. Od stycznia 2017 roku za Internet 10 Mb/s klienci zapłacą 39,90 zł, 50 Mb/s - 49,90 zł, 100 Mb/s - 59,90 zł, a za prędkość 300 Mb/s - 69,90 zł.

Startowi promocji będzie towarzyszyć nowa kampania reklamowa obejmująca wszystkie media. Bohaterami reklam będą charakterystyczne kropki z logo Netii. Dostępne będą też interaktywne gry w Internecie.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się