DAJ CYNK

Netia Unified Communications - nowa usługa dla biznesu

23.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2715

Ważne 0

1

Netia udostępniła usługę zintegrowanej komunikacji w chmurze dla biznesu, która łączy nielimitowane usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications).Netia udostępniła usługę zintegrowanej komunikacji w chmurze dla biznesu, która łączy nielimitowane usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications).

Dzięki usłudze Netia Unified Communications można prowadzić firmę z dowolnego miejsca oraz oszczędzać pieniądze na usługach telekomunikacyjnych. Rozwiązanie może zaspokoić potrzeby wszystkich rynków, począwszy od małych firm po duże korporacje. Sprawdzi się zarówno w przypadku pojedynczych biur, jak i tych z siecią rozproszonych oddziałów - powiedział Paweł Rychcik, Starszy Kierownik Produktu w Netii.

Netia Unified Communications umożliwia prowadzenie rozmów, wideospotkań i wideokonferencji, udostępnianie treści ze swojego pulpitu oraz aplikacji, nagrywanie rozmów, czy przesyłanie dowolnych informacji w czasie rzeczywistym. Pozwala na efektywną telepracę, umożliwiając płynne przesyłanie informacji między urządzeniami. Numery telefonów, wiadomości, statusów, itp. są na bieżąco synchronizowane. Usługa umożliwia korzystanie z dowolnych urządzeń - telefonu stacjonarnego, komórki, tabletu czy komputera w dowolnym miejscu oraz prowadzenie nieprzerwanej komunikacji.

Gdy odbierzesz połączenie w biurze na telefonie stacjonarnym, a potrzebujesz wyjść na spotkanie, przełączasz się na urządzenie mobilne, zachowując ciągłość rozmowy. Nie ma znaczenia, czy ktoś zadzwoni na numer firmowy czy komórkowy - wyjaśnił Paweł Rychcik. Netia UC działa zarówno w sieci komórkowej, jak i Wi-Fi, czy zwykłej usłudze telefonii stacjonarnej. Do wykonywania połączeń z wykorzystaniem tożsamości firmy można używać nawet osobistego smartfonu. Jesteś zawsze w zasięgu.

Dodatkową zaletą rozwiązania Netia Unified Communications jest panel ze statystykami (TelbazaNet), który dostarcza informacji w postaci tabelarycznej i graficznej, nie tylko o połączeniach wychodzących, ale również przychodzących, z możliwością zarządzania poprzez oddzwanianie.

Usługa Netia Unified Communications dostępna jest w jednym wariancie, który obejmuje wszystkie narzędzia komunikacji, w stałej cenie miesięcznego abonamentu w kwocie 55 zł netto za użytkownika.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
4. ~BARBA PAPAZAJAN
0

2018-04-24 06:18:21

Nie polecam. A znam od podszewki. Po co kupować coś od bankruta

Odpowiedz

3. ~Spike
0

2018-04-23 23:06:16

Netia ogłoś w końcu ,że planujesz wprowadzić przepustowości 2Gbps/500Mbps i 5Gbps/1Gbps a wszyscy będą szczęśliwi.Przynajmniej te wolniejsze prędkości zmaleją a konkurencja będzie musiała wtedy sama ruszyć tyłkiem.

Odpowiedz

2. ~LM
0

2018-04-23 18:20:42

Połączenie technologii VOIP z GSM?

Odpowiedz

1. ~ola
0

2018-04-23 17:51:26

cos jak T mobile digits w usa?

Odpowiedz