DAJ CYNK

Netia Światłowód z nielimitowanym Internetem mobilnym za 49,90 zł miesięcznie

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Netia poszerzyła ofertę o pakiet składający się z przewodowego dostępu do Internetu (nawet do 900 Mb/s) oraz nielimitowanego Internetu mobilnego LTE w łącznej cenie 49,90 zł miesięcznie.Netia poszerzyła ofertę o pakiet składający się z przewodowego dostępu do Internetu (nawet do 900 Mb/s) oraz nielimitowanego Internetu mobilnego LTE w łącznej cenie 49,90 zł miesięcznie.

W nowej promocji operator oferuje szybki dostęp do Internetu na sieci własnej, również w technologiach światłowodowych, w cenie od 49,90 zł miesięcznie, dodając do usługi stacjonarnej nielimitowany Internet mobilny LTE w zasięgu sieci Play. Po wykorzystaniu 10 GB przesłanych danym, prędkość Internetu mobilnego zostanie ograniczona do 1 Mb/s, bez ograniczeń transferu.

Niezależnie od technologii świadczenia usługi stacjonarnego dostępu do Internetu, Netia dostarcza użytkownikom router Wi-Fi. Do usługi nielimitowanego mobilnego Internetu LTE Netia udostępnia klientom modem USB, natomiast za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie można otrzymać zestaw z routerem Wi-Fi.

W promocji, o której mowa wyżej, w technologii światłowodowej (FTTH - PON) przez 3 pierwsze miesiące abonenci mogą korzystać z pełnej prędkości - 900 Mb/s - płacąc jak za łącze o prędkości 100 Mb/s (pierwszy miesiąc za 1 zł, potem 49,90 zł miesięcznie). W przypadku braku chęci pozostania przy wyższej prędkości (za dodatkową opłatą), od 4. miesiąca prędkość łącza wróci do standardowego poziomu 100 Mb/s.

Netia jednocześnie przypomina, że nadal dostępna jest wprowadzona w kwietniu gama ofert promocyjnych Internet z TV w cenie 49,90 zł miesięcznie. Nawet jednak nie kupując w Netii usług tradycyjnej TV, abonenci otrzymują dostęp do usługi HBO GO za 1 zł przez miesiąc. Z usługi można zrezygnować po pierwszym próbnym miesiącu - w przypadku kontynuacji zapłacimy 25 zł miesięcznie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu