DAJ CYNK

Netia - oferta Internetu dla studentów

16.08.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3155

Ważne 1

5

Na krótko z prezentem, to nowa oferta Netii, w ramach której studenci mogą podpisać umowę na okres 9 miesięcy już za 39,90 zł miesięcznie. Dodatkowo na studentów czeka prezent do wyboru.

Na krótko z prezentem, to nowa oferta Netii, w ramach której studenci mogą podpisać umowę na okres 9 miesięcy już za 39,90 zł miesięcznie. Dodatkowo na studentów czeka prezent do wyboru.

Netia rusza z ofertą stworzoną z myślą o studentach, którzy nie chcą lub nie mogą związać się z operatorem na dłuższy czas. Zyskują oni możliwość podpisania umowy tylko na okres trwania roku akademickiego, czyli na 9 miesięcy.

W ramach oferty dostępne są cztery warianty internetowe od 10 Mb/s, do 300 Mb/s. Internet Max 10 Mb/s dostępny jest za 39,90 zł miesięcznie, Max 20/50 Mb/s za 49,90 zł miesięcznie. Max 100 Mb/s za 59,90 zł miesięcznie, a najszybszy Max 300 za 69,90 zł miesięcznie.

Na studentów, którzy zdecydują się skorzystać z promocji czeka prezent do wyboru: głośnik bezprzewodowy Blaupunkt, słuchawki Sennheiser lub powerbank TP-LINK.

Źródło tekstu: Netia

Tagi: Netia student
Komentarze
Zaloguj się
21. ~Pablo
0

2016-10-20 09:59:41

Szukam odpowiedniego internetu, ale na każdej stronie hejty przeplatają sie ze słodzeniem niezależnie od sieci. Mieszkam na nowym osiedlu gdzie póki co działa tylko netia i niejako byłem zmuszony do korzystania z ich usług. Ale z perspektywy ostatniego miesiąca stwierdzam, że nie jest tak źle jak pisali, net dział dość szybko, awarie bywają, ale to jak wszędzie. Dobrze że całkiem szybko je naprawiają :)

Odpowiedz

20. ~diana_stor
0

2016-10-05 14:48:40

Szukam opinii o operatorze, czy ktoś coś poleci?? widze, ze piszecie o netii, akurat ja na początku byłam średnio zadowolona z tego dostawcy ze względu na to ze słaby sygnał, ciągły problem z kontaktem z obsługą ale teraz preprowadziłam się z chlopakiem pod Krakow bo jesteśmy ze Ostrowca Świętokrzyskiego i namówił mnie na oferte na 8 mies wiec NA RAZIE JEST OK i cieszy nas to ze nie jstesmy związani umową na 24mies.

Odpowiedz

19. ~Looki
0

2016-09-29 01:28:30

Rany, ale się czepiacie. Ja mam netie i mi dziala znakomicie. Raz czy dwa byla awaria przez te wszystkie lata. A oferta dla studentow dobra, ciekawe, czy inny operator ma lepsza. Nie sadze.

Odpowiedz

18. ~
0

2016-08-17 13:10:52

Strona WWW wciąż nie działa normalnie (tylko formularz) i nie można pobrać regulaminu tej oferty.A na 227-111-111 nie połączysz się z konsultantem (wymagana identyfikacja klienta - jeszcze tydzień temu można było z nimi porozmawiać bez identyfikacji, a dzisiaj już nie).

Odpowiedz

17. ~
0

2016-08-17 13:06:13

@16: 300Mb/s w Netii jest dostępne tylko na kilku osiedlach Warszawy i Krakowa (sieć HFC przejęta po Aster, która dublowała się z UPC) i dają tam tragicznie niski upload (10Mb/s podobnie w opcji 100Mb/s w tej samej technologii).Na ETTH i PON (światłowód) w opcji 100Mb/s jest upload 50Mb/s.

Odpowiedz

16. ~GerwAZY
0

2016-08-17 10:42:25

No seriozna tanio :D ja płaciłem za 120 mb tyle co tutaj za 300 XD tylko że karte mam 150 mb XD z resztą i tak prędkość ucina bo karta obsługuje faktycznie 50% czyli 75mb czyli zamiast kupywać najszybszy ogarnąć qos na wszystkich użytkowników o ile jest taka możliwość ale z reguły nie ma więc ktoś napisał że RBM to jak najbardziej tylko nie każdy ma lte modem bądź tele a to generuje kolejne koszty bo te 300 mb można na 5 osób i wcale nie jest drożej przeważnie w lub dają w ramach czynszu net więc g.. mnie obchodzi ile kosztuje to cudo ale tanio serio

Odpowiedz

15. ~
0

2016-08-17 10:05:51

Ciekawe, ile wynosi "opłata wyrównawcza" za wcześniejsze rozwiązanie umowy - pewnie tyle samo co przy 24-miesięcznych - 500zł?Przy ich standardach obsługi bałbym się zawierać z nimi umowę terminową, do tego z obowiązkowym NetiaSzrotem, za którego klient odpowiada finansowo.Po co oni tak wciskają swoją "zabawkę", skoro większość routerów potrafi tyle samo albo więcej i zapewniają lepszy sygnał WIFI niż NS?

Odpowiedz

14. ~taki4
0

2016-08-16 23:50:03

Niech najpierw ogarną swoją pseudostronę bo i tak nikt na niej nie znajdzie tej oferty.

Odpowiedz

13. ~
0

2016-08-16 20:39:58

@5: Netia świadczy usługi na łączach Orange Polska (BSA, LLU - zazwyczaj dostępne są tylko umowy swuletnie) oraz własnych - technologie CU, ETTH, PON, HFC (wszystkie dostępne długości umów).

Odpowiedz

12. ~
0

2016-08-16 20:38:21

Można prosić o regulamin?Strona Netii od kilku miesięcy udaje, że działa (wyświetla tylko formularz krad... tzn. kontaktowy) i ciężko na niej cokolwiek znaleźć.

Odpowiedz

11. ~PR netia
-1

2016-08-16 20:03:59

kradzież danych przez Prawy sektor gratis .

Odpowiedz

10. ~Adam
0

2016-08-16 19:58:06

Max do 20Mbs a realnie 7-8Mbs

Odpowiedz

9. ~lolik
0

2016-08-16 19:34:34

Oferta dla studentów w środku wakacji? To od kiedy umowa - od sierpnia czy października?Nie rozumiem oferty...

Odpowiedz

8. ~pajdek
0

2016-08-16 14:59:44

hmm ciekawie to wyglada, mozna by sie zainteresowac :p

Odpowiedz

7. ~
0

2016-08-16 14:04:58

Czy to oznacza koniec ofert 6-miesięcznych?Ile wynosi opłata aktywacyjna?

Odpowiedz