DAJ CYNK

Netia: Nowa promocja dla małych firm

09.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3722

Ważne 1

4

Internet stacjonarny za 1 zł/mies. przez rok albo 2 karty SIM z nielimitowanymi połączeniami po złotówce przez 2 lata - taką ofertą Netia chce zainteresować małe firmy.

Internet stacjonarny za 1 zł/mies. przez rok albo 2 karty SIM z nielimitowanymi połączeniami po złotówce przez 2 lata - taką ofertą Netia chce zainteresować małe firmy.

W nowej ofercie Netii dla małych firm zakup samej usługi internetowej, bez względu na prędkość, wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 1 zł przez 12 miesięcy (umowa na 2 lata). Od 13. miesiąca za Internet o przepustowości do 10 Mb/s cena wynosi 34,90 zł miesięcznie, w wariancie 20 lub 50 Mb/s - 39,90 zł/mies., do 100 Mb/s - 49,90 zł/mies., a do 300 Mb/s - 69,90 zł/mies.

Benefit przy dokupieniu do usługi internetowej również telefonu to rabat w wysokości 10 zł miesięcznie. Dzięki temu Telefon Mobilny No Limit z 1 GB danych kosztuje 14,90 zł/mies., a Mobilny No Limit z 6 GB danych 24,90 zł/mies.

Telefon stacjonarny Do Wszystkich 100 (100 minut) to koszt 19,90 zł/mies., a Firma 6.0 (nielimitowane połączenia krajowe i wybrane międzynarodowe) to 49,90 zł/mies.

Przygotowano także korzystne pakiety Internetu Mobilnego. Ceny zaczynają się od 14,90 zł/mies. za 10 GB bez urządzenia lub 24,90 zł/mies. z modemem lub routerem LTE. Opcja 20 GB to odpowiednio koszt 24,90 zł/mies. lub 34,90 zł/mies.

W drugim wariancie nowej oferty promocyjnej, przy zakupie usługi stacjonarnego dostępu do Internetu, Telefon Stacjonarny lub Telefon Mobilny można otrzymać za 1 zł/mies. przez 24 miesiące. Klient ma do wyboru: 2 karty SIM z nielimitowanymi połączeniami na stacjonarne, komórkowe i pakietem danych 500 MB lub Telefon Stacjonarny Do Wszystkich 100 (100 minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe - do UE, USA i Kanady).

Wszystkie kwoty podane w wiadomości są wartościami netto, bez 23% podatku VAT.

Źródło tekstu: Netia

Tagi: Netia
Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2017-01-10 11:02:09

@13: Ciesz się, że nie jesteś na łączu Annex B lub VDSL w Netii - dla tych usług Netia Szrot jest obowiązkowy.A znajomemu wcisnęli go nawet do FTTH (GPON 100Mb/s), umowy z samym ONT były odrzucane przez szympansy z działu sprzedaży w centrali. Musiał się zgodzić na NS i zapłacić za jego "aktywację" (70 PLN jednorazowo), bo szympansy w centrali tak sobie ubzdurały.

Odpowiedz

13. ~Romulus
0

2017-01-10 10:41:51

@12 Mam własny modem/router i nie dzieje się z nim nic. Nie mam tego Netia szrota czy jak go nazywacie. Miałem 100 mb/s od innego operatora (kablówka) i średnio trzy razy dziennie musiałem go restartować, internet działał bardzo niestabilnie, po wymianach modemu problem nie ustał więc wole te wolne 17 mb/s ale stabilne. Nie chce być adwokatem Netii bo pewnie swoje za uszami mają ale nie wszyscy są nie zadowoleni z ich usług. Druga sprawa że nie każdy mieszka w tak uprzewilejowanym miejscu i posiada super światełko od Orange. Pomimo tego że mieszkam na dużym osiedlu w bardzo dużym mieście nie zanosi się na inwestycje Orange w tym miejscu.

Odpowiedz

12. ~tkubon
0

2017-01-09 23:57:06

@11: Super, 17 mb to rzeczywiscie powala na kolana. Stacjonarny w dzisiejszych czasach również. Jak czesto sie modem wywala na Netia Szrocie?

Odpowiedz

11. ~Romulus
0

2017-01-09 22:46:06

Ja mam netie do 20mb/s natomiast realnie 17 mb/s i nie narzekam. Do tego przez pół roku płacę za to 1 zł. A tel stacjonarny 100 minut do wszystkich za 10 zł przez całą długość umowy. Taniocha. Póki co od strony technicznej nie mogę złego słowa powiedzieć.

Odpowiedz

10. ~
0

2017-01-09 21:14:01

@4, 9: Byłem w UPC 4 lata i jedyne na co narzekałem to podwyżki cen co 1-2 lata.Ale technicznie to był jeden z najlepszych operatorów :)

Odpowiedz

0

2017-01-09 20:28:34

w upc ciagle jakies awarie i brak jakiejkolweik inforamcji na ten temat, az sie chce zmienic na cos innego

Odpowiedz

8. vonski
0

2017-01-09 18:14:47

Ooooo, Netia, mój ulubiony- najgorszy operator. Dalej sprzedają 20mbit, które w porywach wyciągają 2-2,5. I gotujące się routery, które trzeba restartować raz na dobę.Jedyna dobra oferta Netii byłaby z osobnym netem od innego operatora :-P

Odpowiedz

7. ~tkubon
0

2017-01-09 18:06:03

@4: Co paliłeś dzisiaj? Netia to obecnie taki szrot, że słów brakuje, żeby opisać co się w tej firmie dzieje. Ogólnie to co wszędzie tylko ze zdwojoną siłą.Internet ewentualnie na własnych kablach Netia/Dialog, albo FTTx. Inne opcje słabo, ale nawet to FTTx zwane Internetią potrafi wywalać bez podania przyczyny na parę godzin.

Odpowiedz

6. ~r
0

2017-01-09 17:46:25

oczywiście chciałem zerwać z netią po zakończeniu umowy.

Odpowiedz

5. ~r
0

2017-01-09 17:45:08

telebolo: chyba sobie żarty robisz. Moje UPC śmiga jak ta lala, a mamy z Netii nie mogłem wymiksować. Straszyli karami a jak ich uświadomiłem o istnieniu instytucji uokik i uke to odpuścili kary, hehe. Ale nigdy wiecęj tych ściemniaczy, nawet jak by dawali darmo.

Odpowiedz

0

2017-01-09 16:57:08

netia chyba jeden z solidniejszych dostawców, moje upc non stop ma awarie i przerwy

Odpowiedz

3. DanielR
0

2017-01-09 16:53:29

@ola, a to jest w tej sieci jakaś nowa oferta?

Odpowiedz

2. ~
0

2017-01-09 16:00:39

@1 nigdy

Odpowiedz

1. ~ola
-1

2017-01-09 15:59:06

kiedy info o nowej ofercie nju?

Odpowiedz