DAJ CYNK

Netia: Nowa oferta Internetu dla firm

15.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 29

Ważne 1

1

Wraz z nowymi GigaOfertami dla użytkowników domowych, Netia przygotowała również nowe oferty i promocje dla rynku SOHO. Najważniejsze nowości to: 2 razy szybszy Internet dostępny na łączach światłowodowych Grupy Netia, odświeżone taryfy telefoniczne czy nowy tablet w ofercie Premium.

Wraz z nowymi GigaOfertami dla użytkowników domowych, Netia przygotowała również nowe oferty i promocje dla rynku SOHO. Najważniejsze nowości to: 2 razy szybszy Internet dostępny na łączach światłowodowych Grupy Netia, odświeżone taryfy telefoniczne czy nowy tablet w ofercie Premium.

W ramach GigaOferty II Netia rozpoczęła sprzedaż pod własną marką usług na sieciach ethernetowych oraz FTTH - PON (światłowód do domu), należących do Telefonii Dialog, spółki z Grupy Netia. Na tych łączach są obecnie w nowej ofercie dostępne te same warianty usług internetowych, telefonicznych i telewizyjnych, co na innych łączach własnych Netii.

Nowe technologie dostępu w Netii na sieci Dialogu pozwalają oferować Szybki Internet dla Firm do 100 Mb/s. Operator oferuje 2 razy szybszy Internet na sieci własnej: do 20 Mb/s w cenie 10 Mb/s (39,90 zł netto) oraz do 50/100 Mb/s (w zależności od technologii) w cenie obowiązującej dla transferu 20Mb/s (49,90 zł netto).

Klienci SOHO mogą wybrać jedną z trzech taryf telefonicznych - jako samodzielną usługę, w cenie od 29,90 zł lub w pakiecie z Internetem, w cenie od 54,80 zł miesięcznie (ceny netto). Do wyboru są: Lepszy Telefon 30 z trzydziestoma darmowymi minutami na połączenia stacjonarne w Polsce, Firma 2.0 dająca 200 minut na połączenia krajowe do sieci stacjonarnych lub wymiennie 200 minut na połączenia do sieci komórkowych, oraz Firma 6.0 zawierająca nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz międzynarodowe (stacjonarne do UE, stacjonarne i komórkowe do USA i Kanady). Zamawiając powyższe usługi w pakiecie z internetem, usługa telefoniczna zawsze jest tańsza o 10 zł netto miesięcznie.

W ofercie Premium pojawił się nowy tablet za 1 zł - Pentagram TAB mini 7.85. W dalszym ciągu oferowany jest również Samsung Galaxy Tab 3 8.0 z unikalnym na rynku rozwiązaniem dostępu do e-prasy, pozwalającym na bezpłatne korzystanie z elektronicznych wydań tygodników.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
5. ~do 4
0

2014-04-17 00:27:01

Miałem w Netii neta na różnych łączach ( w zależności od tego gdzie wynajmowałem mieszkanie ). I nie powiem ale na LLU była tragedia ( do czasu wymiany kabli przez TP/Orange - ale za to konkretny dział technicznego wsparcia). Na ich łączu bardzo dobrze wspominam korzystanie z neta. Obecnie muszę korzystać z UPC i po 3 miesiącach tragedia ( a ich router porażka więcej niż 3 urządzenia i nie wyrabia :( ). Chętnie bym wrócił do Netii gdyby była taka możliwość. Jako zadowolony klient Netii poleciłem ich usługi znajomym jak i rodzicom. I jak życie na razie pokazuje - nie zrobiłem sobie z gęby ściery.

Odpowiedz

4. ~
0

2014-04-15 20:46:21

@1 krytyczne komentarze pod adresem netii są uzasadnione choćby dlatego że nie dają rady na własnej infrastrukturze nie wspominając już o bsa czy llu

Odpowiedz

3. ~Safari
0

2014-04-15 17:12:17

@1 - takie komentarze pojawiają się praktycznie pod KAŻDYM postem - czy to o telefonach, czy operatorach. Ale, jak wiemy, wszystkich komentujących opłacają jakieś firmy ;)

Odpowiedz

2. ~
0

2014-04-15 10:32:22

Umowy wciąż tylko 2-letnie? A jak firma padnie w trakcie cyrografu, to można wtedy rozwiązać bez ponoszenia "opłaty wyrównawczej"? Kolejna sprawa - wszędzie wciskają NetiaSpota (nawet na CU i ETTH), a po rozwiązaniu umowy każą zwracać na własny koszt do Warszawy...

Odpowiedz

1. ~
0

2014-04-15 10:17:41

Zaraz się wysypią komentarze jaki to nie szajs ta netia, nigdy więcej itp. - ja na nich nigdy nie narzekałem ale miałem usługi na ich własnej infrastrukturze - zarówno adsl 20mbit jak i etth 50mbitowy. Nie na linii tpsa, gdzie jedyne co oni mogą zrobić to wysyłać zgłoszenia do tp - a cały hejt klienta w związku z przeciążeniami czy dlm na infrastrukturze tpsa jest wywalany w internecie na netie.

Odpowiedz