DAJ CYNK

Netia: Letnie odsłony promocji także dla małego biznesu

26.07.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4

Ważne 0

2

Netia w ramach letniej odsłony promocji MultiPlan Firma oprócz usług mobilnych oferuje także Telewizję Osobistą z promocyjnym dostęp do HBO.Netia w ramach letniej odsłony promocji MultiPlan Firma oprócz usług mobilnych oferuje także Telewizję Osobistą z promocyjnym dostęp do HBO.

W Netii usługi telewizyjne dla firm są dostępne w dwóch wariantach: Pakiet Publiczny (kanały z licencją na publiczne odtwarzanie w lokalach do 30 osób) za 29,90 zł netto/m-c lub Telewizja Osobista na użytek prywatny o wartości minimalnej 35 zł (brutto) /m-c. Ten ostatni wariant jest oferowany w miesięcznej cenie 1 zł przez cały okres umowy przy zakupie usługi dostępu do internetu. Na sieciach zmodernizowanych do standardu światłowodowego podstawa opcja prędkości dostępu do internetu to 100 Mb/s. Z Telewizją Osobistą za 1 zł (brutto) Internet w tej wersji kosztuje 74,90 zł netto miesięcznie.

Odświeżona została również oferta skierowana do Klientów w technologii BSA (usługa hurtowa na sieci Orange Polska). W ramach promocji MultiPlan Firma - BSA przy zakupie samodzielnej usługi internetowej, bądź w pakietach z usługą telefoniczną (również mobilną), mała firma zapłaci za dostęp do internetu 39,90 zł netto miesięcznie, a za utrzymanie łącza miesięcznie 1 zł netto.

W ofertach zostały powiększone pakiety dla usługi Mobilnego Telefonu. Klient może dobrać jedną z taryf: Mobilny No Limit na połączenia głosowe w Polsce oraz 4 GB za 14,90 zł netto miesięcznie lub Mobilny No Limit na połączenia, SMS, MMS w Polsce i 8 GB za 24,90 zł netto miesięcznie.

W ramach usługi telewizyjnej do użytku prywatnego klient otrzymuje w pierwszym miesiącu dostęp do Pakietu Pełnego, który składa się z 209 unikalnych kanałów. Następnie otrzymuje Pakiet na Start składający się z 56 kanałów oraz dodatkowo dobiera dowolne Pakiety tematyczne o wartości minimum 20 zł.

Dodatkowo przez pierwsze 2 miesiące użytkownik otrzymuje dostęp do Pakietu HBO HD wraz z dostępem do biblioteki treści na życzenie - HBO GO. Po okresie promocyjnym usługa kosztuje 25 zł (brutto) miesięcznie. Z pakietu tego można rezygnować w dowolnym momencie, jednak nie wcześniej niż od drugiego okresu rozliczeniowego.

Źródło tekstu: Netia

Tagi: netia
Komentarze
Zaloguj się