DAJ CYNK

Netia: Internet z TV w cenie usługi internetowej

27.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4568

Ważne 1

1

Netia ruszyła z zimową promocją "2 w cenie 1", w ramach której płacąc jedynie za Internet otrzymamy pakiet Internet plus TV.Netia ruszyła z zimową promocją "2 w cenie 1", w ramach której płacąc jedynie za Internet otrzymamy pakiet Internet plus TV.

W ramach promocji "2 w cenie 1", do każdego zakupionego dostępu do Internetu, klienci otrzymają od Netii pakiet TV Na Start (57 kanałów, w tym 28 w HD). Dodatkowo pierwszy miesiąc abonamentu zupełnie za darmo. Najtańszy pakiet internetowy objęty promocją kosztuje 49,90 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy i zapewnia szybkość do 100 Mb/s.

Dla tych, którzy potrzebują bogatszej oferty telewizyjnej, Netia przygotowała pakiety Standard (115 kanałów TV, w tym 60 w HD) oraz Super (155 kanałów TV, w tym 83 w HD). Za Internet 100 Mb/s w pakiecie z TV Standard zapłacimy 50 zł miesięcznie przez pierwszy rok, a potem 79,90 zł miesięcznie. Internet w pakiecie z TV Super kosztuje 80 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, a potem 109,90 zł miesięcznie.

Do każdego z promocyjnych pakietów Netia dodaje darmowe dwa miesiące pakietu HBO oraz Giganagrywarkę na miesiąc.

Jest też oferta rodzinna, w której już za 39,90 zł miesięcznie można zakupić pakiet dwóch kart SIM z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem 20 GB współdzielonym przez karty wchodzące w skład pakietu. Dodatkowo klienci przenoszący numer komórkowy do Netii otrzymują rabat, dzięki któremu abonament będzie wynosił 1 zł przez 3 miesiące.

Wszystkie umowy zawierane są na 24 miesiące.

Zobacz: ulotka informacyjna

Zobacz: Cyfrowy Polsat rozpoczął przejmowanie Netii

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu