DAJ CYNK

Netia dla telemaniaków - dwa nowe pakiety Internetu z TV

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3642

Netia wprowadziła dwie nowe oferty pakietowe łączące dostęp do Internetu z ofertą telewizyjną: "Dla Kibica" oraz "Dla Kinomaniaka".Netia wprowadziła dwie nowe oferty pakietowe łączące dostęp do Internetu z ofertą telewizyjną: "Dla Kibica" oraz "Dla Kinomaniaka".

Pakiet "Dla Kibica" powstał z myślą o fanach sportu. Mają oni dostęp do 81 kanałów telewizyjnych: 56 kanałów (w tym 27 HD) z podstawowego pakietu oraz 25 kanałów (w tym 21 HD), które wchodzą w skład pakietu Sport i Emocje Plus (m.in. Polsat Sport, Eurosport, Eleven Sports, a także kanały o tematyce motoryzacyjnej i kanały erotyczne). Dla widzów filmów i seriali został przygotowany pakiet "Dla Kinomaniaka", który zawiera 83 kanały, w tym pełną ofertę Filmbox (9 kanałów) i 18 kanałów, które wchodzą w skład pakietów Kino (m.in. Polsat Film i Ale Kino) oraz Seriale (m.in. kilka kanałów AXN, FOX, Comedy Central).

Oba warianty pakietowe (Internet + telewizja) dostępne są w cenie 69,90 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące, przy czym opłata za pierwszy miesiąc wynosi 1 zł. Dodatkowo - podobnie jak w pozostałych ofertach promocyjnych - w przypadku technologii światłowodowej (FTTH - PON) przez 3 pierwsze miesiące abonenci mogą korzystać z pełnej prędkości - do 900 Mb/s - płacąc jak za łącze o prędkości 100 Mb/s. Cena wzrasta do 89,90 zł miesięcznie przy wyborze Internetu o szybkości 300 Mb/s i do 109,90 zł z Internetem 900 Mb/s.

Dla dla wszystkich abonentów nowych pakietów Netia udostępnia usługę Giganagrywarka w opcji Standard za 0 zł przez cały okres umowy. Zarówno urządzenie dostępowe, jak i multimedialny dekoder Netia Player są udostępniane bez dodatkowych opłat miesięcznych.

Więcej szczegółów na stronie netia.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu