DAJ CYNK

Netia będzie sprzedawać prąd [wideo]

09.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3999

Ważne 0

0

Netia przy współpracy z RWE Polska będzie sprzedawać energię elektryczną swoim klientom. Oferta skierowana jest wyłącznie do klientów biznesowych. Sprzedaż energii jest podobna do sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Mamy szerokie kompetencje w tym zakresie - podkreśla Piotr Kolasiński z Netii.

Netia przy współpracy z RWE Polska będzie sprzedawać energię elektryczną swoim klientom. Oferta skierowana jest wyłącznie do klientów biznesowych. Sprzedaż energii jest podobna do sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Mamy szerokie kompetencje w tym zakresie - podkreśla Piotr Kolasiński z Netii.

Obie firmy widzą w tym niecodziennym aliansie korzyści, i dla konsumentów, i dla siebie. W Polsce dotychczas nikt podobnych rozwiązań nie wprowadził. Inspiracją dla Netii były Węgry.

Szukając nowych dróg dojścia do naszych klientów i uatrakcyjnienia oferty, przeglądaliśmy to, co robią inni operatorzy na rynku europejskim. Np. Magyar Telekom wprowadził z sukcesem sprzedaż prądu dla swoich klientów telekomunikacyjnych. W związku z tym my również postanowiliśmy uatrakcyjnić w ten sposób nasze portfolio produktowe - mówi dyrektor w Netii.

Dodaje, że sprzedaż energii niewiele różni się od oferowania usług telekomunikacyjnych, a operator ma niezbędne do tego kompetencje. Cena energii elektrycznej będzie dla klientów biznesowych Netii niższa średnio o 15 proc. przez cały okres umowy, a dodatkowo otrzymają jeden miesiąc usług Netii gratis.

Decydując się na ten pakiet, klient otrzyma gwarancję niezmiennej ceny do 2014 roku. Oprócz ceny zyska przewidywalność i zarządzanie kosztami przez internet, 24 godzinny dostęp do telefonicznej infolinii, monitorowanie zużycia energii w e-boku czy e-fakturę - wylicza Iwona Jarzębska, dyrektor komunikacji i marketingu w RWE Polska.

Wspólna oferta Netii i RWE Polska skierowana jest do klientów biznesowych, z sektora mikro, małych- i średnich przedsiębiorstw, którzy zużywają do 50 MWh (taryfa C) rocznie. Dotyczy to ponad dwóch milionów polskich przedsiębiorców. Nowy produkt będzie dostępny na terenie całego kraju, poza Warszawą, gdzie RWE jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego.



Źródło tekstu: Newseria

Komentarze
Zaloguj się
24. ~ddd
0

2013-01-07 23:16:59

Jak netia zacznie sprzedawać prąd to będziecie mieli 110v zamiast 220v i jeszcze wam powiedzą, że minimalnego napięcia nie gwarantują. :)

Odpowiedz

23. ~XXX
0

2012-10-11 19:51:52

bardzo ciekawe to hehe mam nadzieje ze tepsa nic takiego nie wprowadzi bo nie dosc ze teraz cele ciezko zrealizowac to jeszcze szukac chetnych na prad buahaha

Odpowiedz

22. ~e
0

2012-10-10 05:09:52

Odnosnie oferty, pozyjemy, zobaczymy.Szkoda tylko, ze to oferta dla SMB. Z checia skorzystalbym z takiej oferty w domu, ale licznika na firme nie ma sensu przepisywac, bo to inna inszosc i inne ceny. A naprawde z checia wynioslbym sie od drakonskiego monpolisty Enion/Tauron.

Odpowiedz

21. ~e
0

2012-10-10 05:06:22

16*** Nikt Netii nie zmuszal, by korzystala z tych miedzianych przewodow od konkurencji. Wrecz przeciwnie, sama Netia pchala sie na te "marnej jakosci" druciki. Niech Netia wybuduje swoje, LEPSZE. Czemu tego nie robi?!

Odpowiedz

20. ~ggg
0

2012-10-09 23:24:13

co ten gość mówi??? chyba mu kazali... prąd na "MAXa" sobie wsadzić możecie, jeszcze nie było takiego operatora co by sprzedawał wszystko.... no przepraszam Poczta Polska w okienku można kupić wszystko...

Odpowiedz

19. ~ggg
0

2012-10-09 22:24:30

ciekawe jakie "porto-folio" może mieć kompetencje.....ehhh...ibazują na prognozie :-) nędza i tyle

Odpowiedz

18. ~izane
0

2012-10-09 22:21:59

kartofle po wykopkach rady nadzorczej i zarządu.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-10-09 21:20:53

Ciekawe kiedy będą sprzedawać kartofle.

Odpowiedz

16. ~
0

2012-10-09 16:08:18

Większość narzekań na Netię powinno być kierowane do TPSA teraz Orange które kasuje nie mało za swoje miedziane przewody o marnej jakości…

Odpowiedz

15. ~
0

2012-10-09 14:27:19

14. firma zasłużyła sobie na taką opinię od dobrych paru lat.

Odpowiedz

14. MADMAX
0

2012-10-09 13:37:51

Zawszy gdy widzę wątek dotyczący Netii jestem pewny że 90% komentarzy będzie negatywnych. Firma nie ma zbyt dobrej prasy od dobrych paru lat.

Odpowiedz

13. ~
0

2012-10-09 13:03:31

*12 miało być do @10

Odpowiedz

12. ~
0

2012-10-09 13:01:45

@8, wyobraź sobie, że Ty i twoje postępowanie nie jest reprezentatywne dla 100% społeczeństwa. Ostrzegam, bo zauważyłem intensywną akcję. Przedstawiają się w taki sposób, że większość myśli, że są z Zakładu Energetycznego i chcą zobaczyć licznik. Zawsze będę takie akcje popierał i nie powinno się tego lekceważyć. Gdyby było tak jak mówisz, to nie byłoby tyle osób naciągniętych w Telekomunikację Novum czy Telekomunikację Dzień Dobry.

Odpowiedz

11. ~Słoneczny
0

2012-10-09 12:35:05

Jak tak dalej pójdzie z energetyką w Polsce to wszyscy niedługo będziemy mieć prąd z lejkiem do 24V. :-)

Odpowiedz