DAJ CYNK

nc+ wprowadza ofertę "Telewizja elastyczna"

06.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6562

Ważne 5

2

nc+ wprowadza ofertę, która pozwoli na swobodne zmienianie posiadanego pakietu telewizyjnego. "Telewizja elastyczna" łączy się z pakietem Comfort+.



nc+ wprowadza ofertę, która pozwoli na swobodne zmienianie posiadanego pakietu telewizyjnego. "Telewizja elastyczna" łączy się z pakietem Comfort+.

Pakiet Comfort+ (112 kanałów, w tym 55 HD) kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Nowa oferta pozwoli na dobieranie do niego dodatkowych pakietów i na zmienianie ich nawet co miesiąc. Ma to dostosować ofertę do aktualnych potrzeb klienta. Opcje dodatkowe, które możemy dokupić to m.in. pakiet CANAL+ (60 zł, 8 kanałów), pakiet HBO (3 kanały za 25 zł i HBO GO za 10 zł), Eleven Sports (3 kanały za 15, 90 zł), Filmbox (6 kanałów za 15 zł) czy pakiet dodający 37 innych kanałów (30 zł).

Posiadając WiFi Premium Box+ lub MediaBox+ zamawiać nowe pakiety będzie można za pomocą żółtego guzika na pilocie.

Źródło tekstu: nc+

Tagi: nc+ telewizja
Komentarze
Zaloguj się
29. iphoneski
0

2018-03-07 12:26:50

@TomekO jak Chceż obejrzeć ligę mistrzów, ligę niemiecką albo żużel to nie masz za bardzo wyjścia, musisz płacić. Ja właśnie tv mam tylko ze względu na sport, którego oglądam dość sporo.

Odpowiedz

28. TomekO
1

2018-03-07 12:10:33

Ktoś za TV jeszcze płaci ;) ? DVB-T ma bodaj ponad 20 kanałów. Dostęp do samego VOD TVP to tysiące materiałów video. HBO czy SHOWMAX Play daje w promocji. Youtube, Ipla czy inne serwisy VOD to kolejne tysiące materiałów video za darmo. Ja czasu nie mam żeby to darmowe obejrzeć :)

Odpowiedz

27. ~frasag
0

2018-03-07 10:56:09

@26: Oj tak to chyba nigdy nie będzie. No bo jak tu wycenić ile za TVN, ile za Polsat itd. itp. Raczej nie jest możliwe żeby wszystkie kanały miały jednakową cenę jednostkową.... Ale przynajmniej byłby odsiew tych stacji które mają małą oglądalność.

Odpowiedz

26. ~q2q2q2
0

2018-03-07 10:38:18

telewizji elastycznej to jeszcze nie było , każdy klient by chciał sobie dobrać takie kanały jakie mu pasują - przy okazji zniknęły by programy których nikt nie ogląda lub ogląda na siłę :-) na dzień dzisiejszy mam tv elastyczną , ubogi pakiet CP (na podobnym poziomie co ubogi w NC+ ) , Netflix , Showmax , Chili tv , jako że CP TO 15zł , a pozostałe tv to prepaidowe - więc koszt średnio miesięczny nie przekracza 60zł , pomijając wygodę - nie widzę lepszej elastycznej oferty

Odpowiedz

25. ~
0

2018-03-07 10:12:58

24, ty nieźle przygłupi jesteś. Wiesz, że przeważająca większość kanałów pokrywa się u obu nadawców? A może oglądasz wyłącznie C+/HBO/Cinemax?

Odpowiedz

24. ~Marek
0

2018-03-07 09:36:24

Szkoda że nie ma trzeciej platformy satelitarnej do wyboru. Teraz jest tak naprawdę jeden wybór czyli Nc plus. Przecież nie będę płacić polsatowi abonamentu za oglądanie reklam nie jestem idiota.

Odpowiedz

23. ~Olek
0

2018-03-07 09:02:51

@ 21 Cieniutki gracz z Ciebie , Comfort + z multiromem i 8 C+ mam za 40 zł od prawie 3 lat . Ludziska nauczcie się czytać ze zrozumieniem,oferta jest dla nowych klientów.Fajnie że mają dostać lepsze warunki niż stali.

Odpowiedz

22. ~Jarek
0

2018-03-07 08:40:29

I jeszcze jedno - pakiet canal+ to tak naprawdę 7 kanałów a nie 8. Ósmy kanał to sztuczny dubel canal+ HD tyle, że z godzinnym przesunięciem czasowym. W ten sposób to można sobie kanałów na trzaskać skolko-godno, każdy z godzinnym przesunięciem i nagle mamy pakiet kilkunastu kanałów ... Ot takie małe oszustwo ze strony NC+ o którym się głośno nie mówi aby tylko nałapać jak najwięcej jeleni bo kanałów niby więcej ...

Odpowiedz

21. ~Jarek
0

2018-03-07 07:56:05

Pakiet comfort+ to cena 29,99 zł, po złożeniu wypowiedzenia jego cena spada do 24,99 zł, jak się dobrze potargować i przetrzymać ich do końca okresu wypowiedzenia to wtedy dają go za 22,50 zł. Jeżeli proponują go za 39,99 zł to już jest o 10 zł drożej ... a co do pakietu canal+ to miałem ofertę na niego za 30 zł miesięcznie za 8 kanałów ale nie skorzystałem, skąd więc cena 60 zł za to samo? Jakiś manager wstając rano z łózka walną się główką o półkę i stąd ta absurdalna cena?

Odpowiedz

20. ~taki4
0

2018-03-07 02:38:28

Normalna cena paczki canal+ to 40 zł, a teraz w promocji do końca kwietnia 20zł, a oni wyjeżdżają z elastycznością za 60 zeta. Nie wiem co powiedzieć. Od zawsze można było mieć wszystkie pakiety za pół ceny. Trzeba tylko przeczytać regulamin.

Odpowiedz

18. ~Xxx
0

2018-03-06 22:29:52

Warto zaznaczyc, ze w CP kazda oferta jest elastyczna od nie pamietam kiedy... a nc- dopiero teraz daje taka opcje xD

Odpowiedz

17. Andrzej24
1

2018-03-06 21:58:16

To pakieciarstwo już mnie zaczyna denerwować. Dlaczego nie mogę wykupić tylko ten kanał, który mnie interesuje tylko pakiet iluś tam kanałów

Odpowiedz

16. ~
0

2018-03-06 20:09:55

kiedys byl sam canal + bez zadnych dodatkow i bez telewizji b.u.r.d.e.l.o.w.e.j. za okolo 35 PLN. Nic kompletnie tam nie bylo poza pakietem C+. Uzywalem, bylo ok. Chcialbym podobny pakiet dzisiaj za max 55 PLN C+ i HBO. reszte os.cz.a.c

Odpowiedz

15. LuiN
2

2018-03-06 18:45:05

@14, iphoneski - bo jak się piszę z sensem, to i plusów nie brakuje - łap kolejny ode mnie :)

Odpowiedz

14. iphoneski
1

2018-03-06 18:34:09

@frasag i chyba pierwszy raz mój komentarz ma już 2 plusy :)

Odpowiedz