DAJ CYNK

nc+ rusza z ofertą "Elastyczny internet"

17.05.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4566

Ważne 0

8

Od 17 maja platforma nc+ wprowadza nową ofertę Elastyczny internet oraz obniża ceny za abonament telefoniczny "bez limitu".Od 17 maja platforma nc+ wprowadza nową ofertę Elastyczny internet oraz obniża ceny za abonament telefoniczny "bez limitu".

W ramach oferty "Elastyczny internet" użytkownik w danym miesiącu za Internet zapłaci tylko wtedy, gdy z niego skorzystają. W miesiącach, w których nie wykonano żadnego transferu danych, opłata za abonament automatycznie nie będzie naliczana. Jest to więc propozycja dla tych, którzy nie korzystają regularnie z Internetu lub chcą łączyć się z siecią sporadycznie, np. w trakcie wyjazdu na wakacje.

Ceny usług NC+ Internet w ofercie Elastyczny internet dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+:

  • Internet Elastyczny 10 GB - 19,99 zł/m-c
  • Internet Elastyczny 35 GB - 34,99 zł/m-c
  • Internet Elastyczny 100 GB - 59,99 zł/m-c

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi "TV w kieszeni", dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych.

Oferta "Elastyczny internet" jest dostępna dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dowolny pakiet telewizji lub nowych abonentów, którzy zakupią nc+ INTERNET razem z telewizją na 24 miesiące. Oferta nie dotyczy usług dodatkowych, opłaty aktywacyjnej i rat za sprzęt.

Platforma oferuje klientom także, nc+ Telefon, który pozwoli bez limitu wysyłać SMS-y i wykonywać połączenia do wszystkich sieci. Nowi klienci telewizji oraz dotychczasowi abonenci mogą dokupić nc+ Telefon na 24 miesiące w cenie od 15,59 zł miesięcznie do końca roku w ramach urodzinowej promocji Canal+ (potem 19,99 zł miesięcznie).

Źródło tekstu: NC+

Przewiń w dół do następnego wpisu