DAJ CYNK

Nawet 29 GB Internetu w promocji GigaGigaNet w Virgin Mobile

21.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 82

Ważne 12

3

Virgin Mobile przygotował promocję, w której za 5 złotych podwaja liczbę gigabajtów. Mogą skorzystać z niej zarówno obecni, jak i nowi klienci - wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

Virgin Mobile przygotował promocję, w której za 5 złotych podwaja liczbę gigabajtów. Mogą skorzystać z niej zarówno obecni, jak i nowi klienci - wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

W promocji GigaGigaNet, podwojeniu ulega liczba gigabajtów, co oznacza, że w pakiecie #PEŁENLUZ za 24 złote, użytkownik będzie miał 10 GB transferu danych, w pakiecie #DLAMNIESUPER będzie to 26 GB, a dla przenoszących i lojalnych klientów nawet 29 GB.

Pakiet 3w1

Cena

Liczba GB w pakietach 3w1 i #Dokładce 3GB*

Dodatkowe GB dzięki promocji #GigaGigaNet

Opłata cykliczna za #GigaGigaNet

#PEŁENLUZ

19 zł

5GB/5,5GB*

5GB

5 zł

#BEZLIMITU

29 zł

7GB/8GB

7GB

#NAJLEPIEJ

39 zł

11GB/13GB*

11GB

#DLAMNIESUPER

49/59 zł

13GB/16GB*

13GB

*Liczba GB dla przenoszących numer lub lojalnych klientów.


Aby korzystać z dodatkowej paczki Internetu w GigaGigaNet wystarczy jednorazowo wpisać i zatwierdzić kod *222*555#. Gigabajty będą cyklicznie podwajane podczas odnawiania się jednego z czterech pakietów: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER. Okres ważności transferu jest tożsamy z terminem ważności pakietu 3w1 aktywnego w danym momencie na koncie. Po aktywowaniu promocji GigaGigaNet podwojeniu ulega zarówno bazowa liczba gigabajtów, zależna od wybranego pakietu 3w1, jak i bezpłatna #Dokładka_3GB.

Promocja GigaGigaNet łączy się również z bonusem za rejestrację numeru w Virgin Mobile. Po potwierdzeniu procesu rejestracji wystarczy wpisać na klawiaturze i zatwierdzić kod *222*50* i przez dwa miesiące cieszyć się zwrotem 50% opłat za pakiet #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER. Transfer jest nielimitowany dla popularnych aplikacji mobilnych, tj. Facebook, Messenger, GG, Twitter i Ask. Operator nie ogranicza promocji w czasie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się