DAJ CYNK

NaviExpert nawet 60 zł taniej na długi weekend

28.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3541

Ważne 0

0

Z myślą o planujących wiosenne eskapady kierowcach, NaviExpert - dostawca nawigacji GPS na telefony i tablety - przygotował promocję na długie abonamenty. Do 31. maja można je kupić 30% taniej.

Z myślą o planujących wiosenne eskapady kierowcach, NaviExpert - dostawca nawigacji GPS na telefony i tablety - przygotował promocję na długie abonamenty. Do 31. maja można je kupić 30% taniej.

Promocja dotyczy zakupów abonamentów za pośrednictwem serwisu www.naviexpert.pl i są nią objęte abonamenty NaviExpert Polska 12 miesięcy w cenie 69 zł (zamiast 99 zł) i NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące w cenie 139 zł (zamiast 199 zł).

Nawigacja pomoże dojechać do celu optymalną trasą z ominięciem korków i bez mandatów. Co ważne, NaviExpert działa online, pobierając aktualizowane na bieżąco mapy z Internetu, dzięki czemu wytyczane trasy uwzględniają inwestycje dopiero oddane do użytku, takie jak np. odcinek S3 z Jordanowa do Świebodzina w województwie lubuskim czy odcinek autostrady A4 na odcinku między Jarosławiem a Przemyślem.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert dla systemów Android, Symbian, Java, Bada lub Windows Mobile mogą ją pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego tygodniowego testu. Darmowy test nawigacji jest także dostępny dla użytkowników telefonów z systemami Windows Phone (aplikacja do pobrania z Windows Phone Marketplace) oraz iOS (do pobrania z App Store).

Źródło tekstu: NaviExpert

Tagi: NaviExpert
Komentarze
Zaloguj się
23. ~TomekZ
0

2013-05-30 00:34:23

Używam od 3lat. Często jeżdżę po Warszawie. NE jest super. NIGDY nie stoję w korkach. To samo w większości wypadków na trasie, naprawde to jest super nawigacja. Dodatkowo, bardzo dobrze wylicza czas dotarcia.

Odpowiedz

22. ~nelah
0

2013-05-29 16:02:44

Mam dokładnie odwrotne doświadczenia w porównaniu do mego przedmówcy - Adama. Auto Mapa w ostatnich wersjach wyznacza tak zakręcone trasy, że używanie jej to kaskaderka, nie obejdzie się bez wcześniejszego planowania na pc-cie. Sygica nie znam, ale NaviExpert daje radę. Używam praktycznie na co dzień, trasy z mazowsza na dolny śląsk i opolskie i właściwie nie mam zastrzeżeń. Drogi wybiera optymalnie, omija remonty i korki, pewnie ma błędy jak każdy tego typu program, ale na razie dla mnie nr 1 na Polskę.

Odpowiedz

21. ~Adam
0

2013-05-29 10:31:40

Mam Sygic/''a, AM i Naviexperta i tego ostatniego szczerze nie polecam za wyjątkiem tych którzy raz w roku jadą na wakacje. W Nx wyznaczona trasa jest czasami bardzo optymalna ale równie często bywa tak bezsensowna że zupełnie nie można pojąć jakimi algorytmami kierują się serwery wyliczające optymalna trasę. Dla jeżdżących dużo i średnio dużo znacznie lepszym rozwiązaniem są jednak nawigacje pracujące w trybie offline.

Odpowiedz

20. ~tom333
0

2013-05-29 02:51:25

producenta atlasów i map PPWK, ale już raczej jej nie rozwijają. - przepraszam że trochę długo, ale może komuś się moj wpis przyda. :)

Odpowiedz

19. ~tom333
0

2013-05-29 02:49:39

Jestem bardzo zadowolony z Naviexperta, podstawowa jego zaleta to omijanie korków działa, chyba, że się ma takiego pecha, że wypadek zdarzy się zupełnie na naszych oczach. Trasy wybiera znakomicie, choć czasami trasy rekomendowane są znacznie dłuższe, choć czas przejazdu jest niższy zaledwie o minutę, więc taka trasa rekomendowana mija się z celem skoro mam nadłożyć 50 km zyskując minutę i tracać sporo paliwa bo poruszam się po trasie ekspresowej (przykład: Słupsk - Radom, rekomendowana przez Gdańsk w porównaniu do drogi przez Płock). Oczywiście jak w każdej mapie mogą zdarzyć się miejsca, gdzie są pomylki, ale zauważyłem raptem kilka drobnych. Na trasie nad morze i z powrotem przez Bory Tucholskie ani razu nie miałem problemu z mapą (zasięg jest zależny od operatora internetu, ja jechałem na plusie). Dużą zaletą jest realny czas dotarcia do celu od samego startu, u mnie nawigacja pomyliła się o 7 minut (byłem szybciej) na 10 godzinnej trasie. Internetu pobiera bardzo mało 620 km - poniżej 3 MB, wystarczy jakiś pakiet. Bardzo dobrze sprawdza się w Warszawie i okolicach, gdzie korków jest sporo. Dzięki niej można zyskać ze 20 minut omijając korek w Jankach. Kolejna zaleta - nawigację mam zawsze przy sobie, nie potrzebuje kolejnego urządzenia. Na obecną chwilę wadą NE jest brak możliwości wgrania chociaż części mapy do telefonu, w sytuacjach awaryjnych, przy braku zasięgu i za granicą (!!!) użytkowanie NE będzie niemożliwe lub bardzo drogie, kolejna wada GPS zżera baterię, internet również (szczególnie przy słabym zasięgu), więc konieczne jest podłączenie telefonu do zapalniczki. Duży plus dla redakcji map NE za szybkie nanoszenie zmian w drogach, czy zgłaszanych uwag oraz za stacjonarny serwis korkosfera.pl którego nie ma np. MapaMap, choć też ma podobną funkcję - ale mapy są mniej dokładne. Natomiast najbardziej dokładne mapy moim zdaniem są w nawigacji Navigo od producenta

Odpowiedz

18. ~edek
0

2013-05-28 16:10:52

@Lukasz_NaviExpert a czy jest szansa, że uwolnicie się od orange w przypadku telefonów Blackberry? Gwarantuje Wam co najmniej jednego klienta więcej ;-)

Odpowiedz

17. ~Olek
0

2013-05-28 15:43:30

@Lukasz_NaviExpert - Trudno mi się z tym zgodzić. W wielu aplikacjach można dokonać zarówno zakupów wewnątrz aplikacji jak i na stronach internetowych danej usługi. Najprostszy przykład - Dropbox, można dokonać zakupu wewnątrz i zewnątrz aplikacji.

Odpowiedz

16. bolek2004
0

2013-05-28 14:37:09

Generalnie nawigacja ok, tak jak już ktoś wyżej pisał pobiera trochę danych naprzód więc jak się straci zasięg nie jest to problem żaden. Zresztą pobiera małe ilości danych. Osobiście wolę darmowe rozwiązania typu yanosik, navfree, albo nawet mapy google, ale jeśli ktoś nie chce się szarpać to niech sobie kupi licencje na tego navi experta. Trzeba pamiętać tylko że żadna nawigacja nie jest idealna i w każdej jakieś pomyłki zdarzyć się mogą.

Odpowiedz

15. ~Lukasz_NaviExpert
0

2013-05-28 14:05:43

@Olek - Choć bardzo byśmy chcieli to zrobić, regulamin Apple/''a zabrania łączenia usług spoza App Store/''a.

Odpowiedz

14. BKX
0

2013-05-28 14:05:14

Ale zasięg nie jest problemem, jeżdżę na tej aplikacji min. raz w tygodniu, wielokrotnie zasięg zanikał, nawet na dłuższą chwilę. Nawigacja wystarczająco dużo pobiera "do przodu", żeby dalej na niej jechać i utrzymać mapę w przypadku braku zasięgu. Co do online, dla jednych wada, dla innych zaleta. Przy moim pakiecie jest to duży plus, pokazuje zakorkowane odcinki, informuje o robotach i wypadkach. W zeszłe wakacje jechałem z Łodzi do Kołobrzegu przez Poznań (zabierałem znajomych), trasa nigdy wcześniej przeze mnie nie pokonywana (nie znam ani Poznania, ani Kołobrzegu), navi bezproblemowo i bez korków doprowadziła mnie pod same drzwi noclegu, miesiąc temu pierwszy raz jeździłem po Wrocławiu, też mnie pięknie poprowadziła. Ad3: nie uwierzę w takie bajki, pracując w terenie zjeździłem całe Łódzkie, Śląskie, Świętokrzyskie oraz z pół Mazowieckiego i nigdy nie zrobiła takiej gafy jak place zabaw, ślepe uliczki czy jazda, kółko bez celu czy polne drogi. Jedyna wada jaka jej się trafia, to czasem problematycznie działanie na niektórych telefonach, szczególnie problemy miałem przy HTC One S, kiedy nadeszło połączenie. Jeśli je odebrałem, to przeważnie czekał mnie restart telefonu i ponowne wytyczane trasy, bo aplikacja się zwieszała. Teraz przy SIII działa idealnie.

Odpowiedz

13. ~Olek
0

2013-05-28 13:45:05

Zamiast tych rabatów umożliwcie wreszcie możliwość dodania posiadanych już licencji w wersji na iOS. Ile można czekać?

Odpowiedz

12. ~Lukasz_NaviExpert
0

2013-05-28 13:25:18

@majk - gdyby tylko istniała taka możliwość... :)

Odpowiedz

11. ~majk
0

2013-05-28 13:15:54

a dobrą pogodę Navi Expert też zapewnia?

Odpowiedz

10. ~
0

2013-05-28 12:59:54

tak jak pisalem... tam gdzie bylem nie ma zasiegu ani jednej sieci 2 i 3g ... nawet polaczenie alarmowe nie bylo mozliwe bo sprawdzalem.. nie wiem jak moja rodzina tam zyje ale to masakra jakas :/ zadziwila mnie duza ilosc slupow tp a to ze zawsze jak dzwonili to ze stacjonarki.. teraz juz wiem :) net z neo 1mega i nie ma nikt tam wiecej. Czesto mowili ze zamula na ponizej pol mega. Kable i slupy po wymianie bo sa doslownie nowiutkie. Dobrze ze tam nie mieszkam :p widoczki ladne, woda czysta z wlasnego ujecia.. ale dziekuje wole moj chlor i spaliny z zasiegiem :p automapa powoli u mnie sie skresla i zaczynam myslec o czyms innym. Kiedys w limanowej poprowadzila mnie droga ktorej nie bylo. Dojechalem na lake i koniec a ona jedz prosto i nie pokazywala gruntowej. Wstyd byl ale coz. Ale zeby tak po tarnowie swirowala to szok :/ a wybieram sie na mazury w sierpniu i az strach gdzie wyciagnie mnie :/ wezme jakas inna mape na drugiej karcie bo wole jechac spokojnie

Odpowiedz

9. ~Lukasz_NaviExpert
0

2013-05-28 12:57:45

Dzięki temu, że nasza nawigacja jest online, możemy na bieżąco aktualizować mapy, np. oddane wczoraj i dziś odcinki A4, S3 i S17 są już u nas dostępne http://www.blognavi.pl/newsy-drogowe/374-otwarto-nowe-odcinki-a4 -s3-i-s17 Problemu braku zasięgu nie jesteśmy w stanie wyeliminować, zależy on od operatorów sieci komórkowych.

Odpowiedz