DAJ CYNK

NaviExpert na Święta i Nowy Rok 30% taniej

24.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5577

Ważne 1

1

NaviExpert przygotował świąteczno-noworoczną promocję, która potrwa do 31. grudnia 2013 roku. Oferta jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone, Symbian, Java, Bada.

NaviExpert przygotował świąteczno-noworoczną promocję, która potrwa do 31. grudnia 2013 roku. Oferta jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone, Symbian, Java, Bada.

  • NaviExpert pobrany ze strony getne.pl.
    Abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy dostępny jest teraz w cenie 69 zł (zamiast 99 zł), natomiast abonament NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące, umożliwiający nawigowanie nie tylko w Polsce, ale także w 31 krajach europejskich można kupić za 139 zł (zamiast 199 zł). Ze świątecznej promocji mogą skorzystać użytkownicy, którzy pobrali aplikację ze strony getne.pl lub Windows Phone Store.
  • NaviExpert pobrany z Google Play oraz App Store
    Osoby, które pobrały natomiast aplikację z Google Play mogą skorzystać z promocji na roczny abonament na Polskę, w cenie 69 zł. Mniej za roczny abonament na Polskę zapłacą także użytkownicy telefonów z systemem iOS. W promocji, która w App Store potrwa do końca roku, można go kupić za 16,99 euro, podczas gdy jego standardowa cena wynosi 24,99 euro.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z NaviExpert przed zakupem abonamentu w promocyjnej cenie, mogą z kolei nawigację przetestować za darmo.

Źródło tekstu: naviexpert

Tagi: NaviExpert
Komentarze
Zaloguj się
22. ~dskjdwuerh;
0

2013-12-27 16:38:09

69zł za rok Navi ? wole dać 89zł za Automapę

Odpowiedz

21. ~feodor
0

2013-12-27 09:47:52

Ja jestem pod wrażeniem. W piątek 20 grudnia jechałem z Przemyśla do Krakowa. Ponieważ korki były ogromne, wybrałem trasę najszybszą. Jakie było moje zdziwienie, gdy nawigacja pokazała czas przejazdu 3 h 30 minut. A jeszcze większe było, gdy w takim oto czasie dojechałem do domu. Wyjazd w piątek, po 16:00!!! Cud! Innym razem w weekend majowy wracałem z Zakopanego. Po drodze godzinna kawa u znajomych. Zdziwienie ogromne, gdy dowiedziałem się, że mimo godzinnej kawy udało mi się dojechać w tym samym czasie, co inni znajomi wyjeżdżający z Zakopanego kilka minut przede mną. Bywało też tak, że znajdowałem info o korku, którego nie było (np. w Krakowie 1 listopada), ale po poznaniu nawigacji wiem kiedy nie ufać takim informacjom.

Odpowiedz

20. ~r
0

2013-12-26 09:06:44

#18: moim zdaniem ne ma dokładniejsze mapki, wyszukiwarka poi z dobrą bazą, info o korkach, choć to ostatnie sprawdza się tylko czasami i np. w szczególności na dłuższych trasach typu nad morze z centralnej polski. W mieście kilka razy wpadłem w mniejsze lub większe korki, ale i tak chyba na korki nie ma nic lepszego. Może ktoś coś wie i zaproponuje. Aha, jeszcze jedno, ne ma mało opcji trasy typu "najszybsza", "najkrótsza". Często trasa optymalna wybiera jakieś dziurawe boczne drogi, lub trasę trudną z mnóstwem lewoskrętów gdy są dostępne prostsze trasy. Ne zawsze też w mniejszych miejscowościach baza dróg jest aktualizowana na bieżąco. Czasem kilkuletnich ulic brak.

Odpowiedz

19. mi80
0

2013-12-25 21:08:12

Mam i korzystam od 5 lat - pamięta ktoś promocję, w której zobowiązali się pokrywać mandaty jeśli fotoradaru nie było w NE? Bardzo dobra nawigacja, w przeciągu 5 lat intensywnego użytkowania nie spisała się zaledwie kilka razy. Dziwi jedynie ich upór w kwestii braku możliwości przeniesienia licencji na wersję pobraną z AppStore lub Google Play.

Odpowiedz

18. ~Marian
0

2013-12-25 20:54:53

Korzystam z darmowej nawigacji googla, dla mnie wystarczajaca w zupelnosci. Co ma takiego NE zeby za nia placic?

Odpowiedz

16. ViNYL
0

2013-12-25 11:11:20

Za 42zl warto kupić (mBank), jednak się nie skuszę, a oto dlaczego. Z auta korzystam zamiennie z żoną i miałbym kupić 2 licencje albo osobny telefon. Bez sensu. Wolę zatem automapę w osobnym urządzeniu. Kupilbym, gdyby była opcja używania w kilku telefonach przy max jednym aktywnym w danym momencie.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-12-25 03:34:43

Dla mnie bez sensu, słaby lans. Jedyna nawigacja za jaką byłbym w stanie zapłacić to Automapa. Płaciłem już za MapaMap i Sygic, to drugie opłaciło się słabo, bo program dziś jest nędzny. Korzystam zamiennie z MM i Google Maps i daje radę. Niestety moja praca nie robi ostatnio pieniędzy wartych Automapy, choć przyznam że numeracja budynków to zacna rzecz.

Odpowiedz

14. tom333
0

2013-12-25 02:21:50

Ja jestem na tak. Ogólnie z NE korzystam od 9 miesięcy praktycznie codziennie, wcześniej miałem do czynienia wyłącznie z taką zwykłą nawigacją i jest olbrzymia różnica. Owszem zdarzają się niewielkie niedociągnięcia (w mniejszych miastach jest zbyt mało użytkowników, by informacje o korkach były idealne, czasem NE dla trasy najszybszej prowadzi po dziurach dla oszczędności jednej minuty), ale już kilka zatorów po wypadkach czy przed bramkami na autostradzie uniknąłem, a poza tym dla mnie dużą zaletą jest, ze dość dokładnie informuje o której dojadę do celu. Poza tym aktualizacje szczególnie autostrad są praktycznie od ręki.

Odpowiedz

13. ~my
0

2013-12-25 00:01:25

@12 I? A coś na temat, konkretniej?

Odpowiedz

12. ~dakilla
0

2013-12-24 19:08:50

Powiem szczerze - jestem rozczarowany tym wynalazkiem.

Odpowiedz

11. ~kranu
0

2013-12-24 16:01:29

NaviExpert ok, ale ta promocja jest od końca listopada, a nie "na Święta"

Odpowiedz

10. ~ja
0

2013-12-24 15:33:19

Zupełnie nie rozumiem jak ktoś może oszczędzać 3-4 PLNy miesięcznie i wybierać jazdę na spiraconej wersji konkurencyjnej firmy z mapami sprzed roku. Nie wiem jak go nazwać, Oszczędny?

Odpowiedz

9. Paweł
0

2013-12-24 15:00:37

Muszę przyznać, że nawigacja warta każdych pieniędzy.

Odpowiedz

8. ~ja
0

2013-12-24 14:19:16

Naviexpert już ma i prowadzi po nowych odcinkach oddanych dziś w nocy w Warszawie. Super tempo aktualizacji i to w Wigilie! Dziękuję.

Odpowiedz

7. WitekT
0

2013-12-24 14:03:26

Cz: nie smutkaj, tylko przejrzyj dokładnie dzisiejsze niusy. :-)

Odpowiedz