DAJ CYNK

Najlepsza jakość sieci - rusza nowa kampania reklamowa T-Mobile

11.03.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13318

Ważne 7

32

Kinga Preis i Tomasz Kot wystąpią w ogólnopolskiej, szerokiej kampanii reklamowej T-Mobile, która rusza 15. marca.

Kinga Preis i Tomasz Kot wystąpią w ogólnopolskiej, szerokiej kampanii reklamowej T-Mobile, która rusza 15. marca. Będzie ona podkreślać zalety korzystania z niezawodnej sieci Operatora, której doskonałe parametry potwierdziły niezależne badania.

Niezależny ośrodek badawczy P3 Communications dwukrotnie już przeprowadził badania polskich sieci komórkowych. W obu stwierdził że najwyższą jakość usług mobilnych oferuje swoim klientom T-Mobile, dlatego też przyznał operatorowi certyfikat Best in test. Wyniki poprzednich audytów potwierdzają także wyniki tegorocznego raportu UKE. Zarówno w zakresie usług głosowych jak i tych opartych o transmisję danych T-Mobile wyróżniał się na tle konkurencji oferując międzyinnymi najniższy wskaźnik zerwanych połączeń głosowych ale też np. bardzo dobre parametry usług wideo.

Dla podkreślenia tej przewagi T-Mobile przygotował szeroką kampanię reklamową, która wystartuje 15. marca. Utrzymano ją w ramach znanej i świetnie przyjętej platformy Hit od T-Mobile.

<: F2561 :>

Główną produkcję uzupełniają trzy 15-sekundowe tagi produktowe:

  • Internet domowy 50% taniej - ofercie Internetu domowego przeznaczonej dla klientów indywidualnych opłata abonamentowa obniżona została do 50% na cały okres trwania umowy. Klienci mogą wybrać jeden z trzech pakietów: 10, 35 i 55 GB (odpowiednio 19,99, 29,99 i 34,99 zł) oraz ofertę no limit - w cenie 79,99 zł za miesiąc. Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile.
    <: F2562 :>

  • Internet bez limitu dla firm - z myślą o małych firmach T-Mobile przygotował ofertę nielimitowanego Internetu, z którego mogą korzystać pracownicy na kilku urządzeniach jednocześnie. Zarówno w biurze, jak i poza nim. Abonament miesięczny wynosi 59 zł.
    <: F2563 :>

  • Ostatni z tagów produktowych skupia się na promocji, którą T-Mobile przygotował z okazji kampanii. Zarówno nowi, jak obecni klienci będą mogli bezpłatnie aktywować w swoich smartfonach pakiet 1 TB Internetu i przetestować Internet. Pakiet ważny jest przez pełny okres rozliczeniowy. Aby skorzystać z tej propozycji, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści NET na numer 80008 lub zarejestrować się na dedykowanej stronie www.najlepszasiec.pl, gdzie znajdują się szczegóły oferty.

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
195. ~wosq
0

2016-03-17 04:47:16

Sieć coraz bardziej niszowa.

Odpowiedz

194. ~
0

2016-03-16 23:31:36

@193 play-internet.pl - ...i znow Play. Mysle wiec, ze mam racje z ta iloscia odejsc to T-Mobile. Oni to maja wszystko w statystykach.

Odpowiedz

193. ~
0

2016-03-16 23:01:29

Dlaczego cię to dziwi? Przecie tmobil to najdroższa najmniejsza i najgorsza jakościowo w obsłudze klienta sieć i jeszcze kilka najgorszych faktów sie znajdzie, wiec co sie dziwisz?

Odpowiedz

192. ~
0

2016-03-16 20:49:03

@Mnie troche dziwi to że zawsze pod informacjami dotyczącymi tmobile jest zawsze tyle negatywnych głosów -&gt; sadze, ze to stad, ze T-Mobile autentycznie stanowi konkurencje z racji dobrych warunkow i nowoczesnej sieci (Networks!). Co prawda to ostatnie wspoldziela z Orange, ale wiele osob slysszac TPSA ma ciarki na plecach. Wiec zostaje T-Mobile. Co ciekawe, &quot;krytykanci&quot; od razu wychwalaja Play - co wiele mowi. Musza w Play/''u miec sporo odejsc do TM wlasnie. Stad wylewanie frustracji w sieci. Glupie to, wrecz *** ale co poradzic. Tak to widze.

Odpowiedz

191. ~Punk
0

2016-03-16 16:38:44

Przerobiłem różnych operatorów i aktualnie najlepiej jest w Plus`ie, ale on też czasem odwala np internet mobilny LTE który ma być bez limitu jest limitowany czasami.Zasięg jest można powiedzieć średni bo często mi na trasie Kraków - Katowice czy Kraków - Warszawa gubi zasięg, nie mówiąc już o Kraków - Zakopane.Najlepiej jest w dużych miastach i cała aglomeracja śląska bo tam nic nie gubi.

Odpowiedz

190. ~Specjalista
0

2016-03-15 09:20:52

@188 przecież t-mobile dążyło do rozpoznawalności marki więc osiągnęli swój cel. Po wejsciu na rynek to było główne założenie zarządu - być rozpoznawalnym i się udało, a że poszli tą prostszą drogą i są kojarzeni jako drogi, awaryjny operator, niedotrzymujący warunków umów gdzie na połączenie z boa czeka się godzinę to już kawałek tego tortu, który muszą zjeść. Mieli szansę zapracować przez te lata na inną opinię. Jeżeli codziennie wychodzisz do pracy w gangu, jesteś miły i uśmiechnięty ale zawsze wracasz z pracy na rauszu to jak będziesz kojarzony wśród sąsiadów? Ten co chodzi elegancko ubrany i ma dobrą pracę czy ten co pije codziennie? Niestety zalety t-mobile w konfrontacji z ich wadami giną i nikt o nich nie mówi ale to na życzenie korporacji. Takie życie.

Odpowiedz

189. wlo
0

2016-03-14 17:12:29

188 - chyba Plejowi brakuje do pierwszego miejsca w konkurencji ilości klientów? Więc gonią... Różnymi metodami ;-)Założysz się , ze niedługo będzie przewodnim tematem większości newsów i reklam to, ze Plej jest największym operatorem?

Odpowiedz

188. ~
0

2016-03-14 16:27:49

Mnie troche dziwi to że zawsze pod informacjami dotyczącymi tmobile jest zawsze tyle negatywnych głosów, dziwi mnie to bo jestem u nich i nie odczuwam że to słaba sieć lub innych problemów, zawsze mam pełen zasięg, szybki internet- to chyba wszytsko czego sie od sieci wymaga.

Odpowiedz

187. słoneczny
1

2016-03-14 13:39:53

@183 Choć jeden komentarz bez osobistych wycieczek i kontr do innych operatorów. Dokładnie. Rynek zweryfikował tego operatora.

Odpowiedz

186. ~oragom
-1

2016-03-14 13:35:54

mam w tmobile abonament ponad 3 lata i naprawdę nie narzekam. nie wiem z jakiego powodu ludzie tak po nich cisną. najwiecej mają do powiedzenia ci ktorzy w tmobile nawet nigdy nie byli

Odpowiedz

185. ~asf
-2

2016-03-14 10:23:10

@182 Może nie włączyłeś telefonu? Faktycznie jesteś mocno zagubiony i rekordowe brednie wypisujesz, korzystam z O i jakoś nic takiego nie ma miejsca.@184 Widać na obrzeżach Cz-wy nikt nie mieszkał oprócz ciebie:-)))))

Odpowiedz

184. ~Porady GSM
0

2016-03-14 09:49:31

Mieszkam na obrzeżach Częstochowy i TM przerywał rozmowy o internecie w domu można zapomnieć :-) Przenuoslem sie do Plusa i jest ok , rozmowy nie są przerywane a internet działa i to LTE :-) Gdzie ta jakość ?

Odpowiedz

183. ~Maciej2
1

2016-03-14 07:28:30

Jaki jest KOŃ każdy widzi ! Statystyka pokazuje &quot;trend spadkowy&quot; , zarząd za pomocą marketingu i PR bedzie &quot;zawracał Wisłę&quot; .;)

Odpowiedz

182. Anthrax
3

2016-03-13 17:03:24

T-mobile z najlepszą jakością sieci? Przyznam, że żart im wyszedł, aż mi się lepiej leczy przeziębienie od tego momentu. Wespół z Orange (net&quot;fails!&quot;) rekordowa ilość zerwanych połączeń, nieudanych prób i zagubień sygnału. Bardzo słabe oferty, głuche telefony, coraz więcej skarg od użytkowników. Od czasu do czasu trafi się jakiś rozgarnięty konsultant, ale to tyle. Spam ofertowy mimo braku zgód marketingowych, wiecznie niedziałająca aplikacja mobilna &quot;Mój T-mobile&quot; i średnie reklamy - oto &quot;najlepsza jakość&quot; według t-mobile.Za czasów Ery było nieporównywalnie inaczej, dość dodać, że po wielu sygnałach potrafili w szybkim czasie załatać dziury zasięgowe...

Odpowiedz

181. ~Play rules
0

2016-03-12 23:57:53

179. Też posiadam Lumie720 , i w moim przypadku była to wina opa,&quot; odświeżanie karty sim&quot; po zadzwonieni do BOK problem zniknął.

Odpowiedz