DAJ CYNK

Na Cyber Monday 2018 x-kom organizuje kolejną wyprzedaż. Znamy pierwsze promocyjne ceny

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8967

Czarny Piątek już za nami, a przed nami Cybernetyczny Poniedziałek. Z tej okazji grupa x-kom przygotowała kolejną wyprzedaż, podczas której można upolować rabaty sięgające nawet 75%.

Krótka historia Cyber Monday

Był rok 2005. Stany Zjednoczone przeżyły kolejne zakupowe szaleństwo z okazji Czarnego Piątku, które już wtedy rozciągnęło się na cały weekend. Black Friday był jednak domeną sklepów stacjonarnych oraz galerii handlowych, stąd pojawił się pomysł, aby w poniedziałek zorganizować jeszcze jedną promocję. Dla tych wszystkich, którym nie udało się skorzystać z wyprzedaży. Tym razem nie trzeba było iść do sklepu, lecz wystarczyło wejść na stronę internetową i złożyć zamówienie online. Dało się to zrobić z domu lub z pracy.

Dla nazwania tego wydarzenia amerykańska Organizacja Handlu Detalicznego użyła terminu Cyber Monday. Został on ciepło przyjęty przez internautów i stał się oficjalną nazwą internetowego święta zakupów.

Cyber Monday 2018 w x-kom

Jak jest promocja, to rzecz jasna są i rabaty, które z okazji Cybernetycznego Poniedziałku w x-kom mają sięgać 75%. Nie znamy jeszcze pełnej listy produktów. Na razie jest ona objęta tajemnicą, lecz sklep zdradził już kilka szczegółów:

Wszystkie produkty będą dostępne w poniedziałek rano, po przejściu na stronę promocji x-kom.

Jak udało się nam ustalić, Cyber Monday odbędzie się także w sklepie al.to, w którym w obniżonych cenach kupimy między innymi:

Więcej informacji znajdziecie na stronie promocji al.to.

Kiedy odbędzie się Cyber Monday?

Promocja Cyber Monday odbędzie się w x-kom 26 listopada 2018. Rozpocznie się punktualnie o 6:00 i potrwa do 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

W al.to Cyber Monday startuje o godzinie 7:00 i potrwa do końca dnia 26 listopada 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

Odwiedź stronę promocji x-kom
Odwiedź stronie promocji al.to

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Materiały partnera - grupa x-kom

Przewiń w dół do następnego wpisu