DAJ CYNK

Multimedia Polska: oferta z internetem mobilnym 10 GB

12.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5220

Ważne 2

6

Multimedia Polska udostępniła ofertę internetu mobilnego z limitem danych 10 GB.

Multimedia Polska udostępniła ofertę internetu mobilnego z limitem danych 10 GB.

Multimedia Polska przygotowała wakacyjną ofertę mobilnego dostępu do sieci. Spółka wprowadziła do oferty mobilNet z miesięcznym limitem transferu 10 GB w cenie 44 zł. Dostępne są także inne pakiety: 4 GB za 34 zł, 2GB za 29 zł oraz 1GB za 19 zł. Użytkownik dokupić może także usługę Pakiet Nocny Transfer za 6,99 zł, w ramach którego dostaje nielimitowany transfer w godzinach 23:45-8:45.

Oferta skierowana jest do nowych i dotychczasowych klientów, którzy posiadają lub kupią wraz z mobilNetem co najmniej jedną inną usługę (internet stacjonarny, telewizję lub telefon).

Z oferty internetowej Multimedia Polska korzysta blisko 450 tys. klientów, a z mobilnego dostępu do sieci ponad 36 tys.

Zobacz: regulamin oferty "mobilNet 10GB"

Źródło tekstu: Multimedia Polska

Komentarze
Zaloguj się
48. ~edgy
0

2013-07-17 11:39:15

w biurze maja tez taka promocje ze jak sie wezmie np 4 GB to nocny tranfer jest za free

Odpowiedz

47. ~
0

2013-07-15 08:45:02

Nju z rachunkiem daje pakiet 700MB za 7zl i można aktywować kilka takich pakietów w miesiącu, także w zupełności wystarczy na wypadek awaryjnej i pilnej potrzeby wysłania maila w terenie lub aby coś sprawdzić w necie. Średnio wychodzi 1 zł za 100 MB, także cenowo też OK. Albo kupujesz pre-paida Orange i w wakacje możesz kupować pakiety 6GB po 6zl, wiec do października masz net zaklepany i za grosze.

Odpowiedz

46. ~waldek
0

2013-07-14 15:15:18

Te ceny to tragedia śmiechu warte 1GB za 19zł dotyczy to całego rynku.W heyach śmiech żałosny 1.20 GB za 25zł drożyzna i widać że może na rynku być zmowa rynkowa gdzie instytucje powołane do kontroli rynku. Jeszcze co do heyah po co ta końcówka 200 MB a czemu nie inna np.350

Odpowiedz

44. ~Namakon
0

2013-07-14 07:39:24

@42 Gorzej? To awykonalne ^^ Ale faktycznie niektóre komenty trzymają poziom... powiedzmy że taki jak to śpiewano w Balladzie o rdzawym oku: "Płynie *** rynsztokiem, czasem mgła otula je, płynie *** rynsztokiem tańczy walca pośród fal..."

Odpowiedz

43. ~tnik
0

2013-07-14 06:18:11

Ale oferta na nadajniku play i z limitem szybkosci do 1mb/s

Odpowiedz

36. goral2099
0

2013-07-13 12:58:45

35: Musisz napisać do Multimedia Polska żeby poprawili ten karygodny błąd na swojej stronie. :)

Odpowiedz

35. ~
-1

2013-07-13 12:53:12

32, jak to dziala tylko na 3G Play? To na 4G nie będzie dzialac? 34, świrem jest ten, kto cie zrobił

Odpowiedz

34. ~...
0

2013-07-13 12:29:30

@goral2099 Otóż to. I tle w temacie. Autentycznie nie lubię internetowych świrów jak ten powyżej.

Odpowiedz

33. ~
0

2013-07-13 11:40:43

przeciez to lata na nędznym plajowym zasięgu. Toz to nawet nie jest warte uwagi. Jakby dawali za darmo to wtedy tak chociaz wole darmowe aero

Odpowiedz

32. goral2099
0

2013-07-13 11:32:01

http://www.multimedia.pl/mobilNET - "Usługa bazuje na infrastrukturze sieci Play i działa w zasięgu technologii trzeciej generacji - 3G (UMTS/HSDPA)." To chyba wszystko wyjaśnia. :)

Odpowiedz

31. ~...
0

2013-07-13 11:28:45

@29 Nadal czekam.

Odpowiedz

30. ~
0

2013-07-13 11:22:50

29 Człowieku, co Ty CHRZANISZ? :-D

Odpowiedz

29. ~...
0

2013-07-13 11:02:32

@28 To pdoaj linka gdzie jest napisane, że to nie jest Play. Nie masz? No właśnie.

Odpowiedz