DAJ CYNK

Multimedia Polska: Internet dla studenta na 9 miesięcy

29.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7077

Ważne 3

2

Multimedia Polska, jak co roku, zaoferowała studentom preferencyjne warunki na usługę internetu stacjonarnego i mobilnego. W ramach oferty dostępne są prędkości 20 Mb/s i 30 Mb/s w cenie 44 i 49 zł miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 9 miesięcy (do końca czerwca 2014 roku).

Multimedia Polska, jak co roku, zaoferowała studentom preferencyjne warunki na usługę internetu stacjonarnego i mobilnego. W ramach oferty dostępne są prędkości 20 Mb/s i 30 Mb/s w cenie 44 i 49 zł miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 9 miesięcy (do końca czerwca 2014 roku).

W ramach studenckiej umowy, do internetu stacjonarnego można dokupić WiFi za 1 zł miesięcznie oraz internet mobilny mobilNET: 1 GB za 12 zł, 2 GB za 19 zł lub 4 GB za 29 zł. Umowy na "studenckich warunkach" można zawrzeć do końca listopada. Wystarczy pokazać legitymację studencką.

Źródło tekstu: Multimedia Polska

Komentarze
Zaloguj się
19. ~nabuchodonozor
0

2015-07-31 15:03:32

Ja mam od kilku miesięcy prepaid bez limitu cały czas stała prędkość możliwość przenoszenia usługi przy przeprowadzce (co dla mnie ważne) ping do 10ms Pozdrawiam

Odpowiedz

18. ~Don
0

2013-11-02 00:59:09

dziadostwo i tyle. Niby mam internet 60Mb/s a o godz 00:45 pobranie pliku 200MB trwało 5 min.

Odpowiedz

17. ~marta
0

2013-09-25 11:14:18

jak zamówic tę ofertę? Na stronie jej nie ma

Odpowiedz

16. ~pnud3
0

2013-09-03 22:49:55

upc mialo juz wczesniej taka oferte... hahah multimedia oczywiscie w tyle. jak i z poprzednimi atrakcjami typu tv na żadanie;p

Odpowiedz

15. ~
0

2013-08-31 09:08:57

A jednak dzisiaj mają awarie. Niby w całym Wrocławiu jest problem z docsis 3.0 - modem zgubił 2kanały na upload, został jeden i mam 7.5MB download i 150kbit (20KB/s) upload :D

Odpowiedz

14. ~mickey
0

2013-08-29 23:50:28

To ja wole jednak upc, teraz w promocji za 75 zł mam internet (30 Mb/s), telewizję i telefon, student tez człowiek i obejrzec też lubi coś w telewizji nie tylko yt :)

Odpowiedz

13. ~
0

2013-08-29 22:03:43

We Wrocławiu też działa. Dzisiaj o 3 w nocy miałem 20minutową przerwe, coś robili bo modem zapiął się na dodatkowy kanał na upstreamie. 8x3 teraz mam :D

Odpowiedz

12. ~...
0

2013-08-29 21:42:54

U znajomego nie dziala. Zreszta sprawdzalem w sieci i nie byl to jedyny przypadek. Ot bajzel.

Odpowiedz

11. zajadacz
0

2013-08-29 19:51:53

@10: Nie wiem w jakim rejonie PL mieszkasz, ale u mnie (Szczecin) tracert do telepolis.pl idzie normalnie. A wpinałeś się bezpośrednio do modemu, bez routera? Może router Ci blokuje? Mi pokazuje wszystkie przeskoki. Nie wrzucę tutaj tego tylko dlatego, że nie chcę ujawniać swojego IP.

Odpowiedz

10. ~...
0

2013-08-29 18:44:00

@zajadacz Znam MM doskonale - miałem z nimi do czynienia przez lata. Jeszcze jeden znajomy ma do dziś - problemy to norma. Pokaż mi jeszcze jednego dostawce, gdzie tracertowanie sieci jest zablokowane - to jest skandal (zresztą jeden z wielu).

Odpowiedz

9. ~
0

2013-08-29 17:52:02

do 7. Internet mobilny mają od Pleya. Działa jak cały Play.

Odpowiedz

0

2013-08-29 15:46:57

@2: Ja tam na nich nie narzekam. Mam 60 Mbit/s za 59 zł miesięcznie, umowa bezterminowa. O kiedy założyłem łącze (maj) nie było ani jednej przerwy w usługach, a uwierz mi, zauważył bym każdą przerwę. Mam dwa kompy chodzące 24h/dobę, obecnie miesięcznie robię ok 1,5 TB transferu przychodzącego. Porównując MM do TP to MM jest dużo lepsza. W TP brak usługi miałem średnio raz na miesiąc, a jak nie było dłużej niż ustawowe 36h to oczywiście kasy nie zwrócili za czas kiedy nie działało.

Odpowiedz

7. ~mar. k.n.n
1

2013-08-29 15:45:22

U mnie w domu posiadam wszystko od multimedii , tj internet stacjonarny , tel stacjonarny , tv kablowa + multiroom + tv cyfrowa ... nigdy nie miałem problemów , no moze z pare razy cos mi sie net przycioł i moze dekoder z pare razy niedomagał . Tak pozatym jestem zadowolony . Nie wiem jak działa u nich internet mobilny .. ale raczej nie skożystam gdyż w moim tablecie posiadam Aero2 :) i to mi do netu spokojnie wystarcza :)

Odpowiedz

6. Pred
1

2013-08-29 15:40:00

Ambitna dyskusja się wywiązała widzę :)

Odpowiedz