DAJ CYNK

Multimedia Polska: Internet 1,2 Gb/s od 1 kwietnia również w Warszawie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5916

Spółka Multimedia Polska wprowadziła do swojej oferty komercyjnej giga szybki Internet o szybkości 1,2 Gb/s. Po Gdańsku, Łodzi i kilkudziesięciu innych miejscowościach, z nowej oferty skorzystają również mieszkańcy Warszawy.

- Zaczęliśmy pod koniec ubiegłego roku od pilotażu, od sprawdzenia jak internauci zareagują na tę ofertę. Stworzyliśmy mapę miast, w których Multimedia pełnią istotną rolę. Wybraliśmy dwa zaawansowane technologicznie rynki: Gdańsk oraz Łódź i okolice. Nasza propozycja została świetnie przyjęta przez klientów, więc poszerzaliśmy krąg o kolejnych kilkadziesiąt miejscowości. Mam również dobrą wiadomość dla mieszkańców Warszawy – od 1 kwietnia  "giga szybki" internet o prędkości 1,2 Gb/s stanie się faktem. Muszę podkreślić, że będzie to najwyższa prędkość oferowana klientom indywidualnym w Warszawie i okolicach.

- powiedział Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska

Oferta z Internetem 1,2 Gb/s jest aktualnie skierowana do odbiorców indywidualnych w kilkudziesięciu miejscowościach. Zgodnie z przyjętą strategią inwestycyjną,  prowadzone są prace przyłączeniowe w kolejnych miejscowościach objętych siecią Multimedia Polska.

Zobacz: Fuzja Vectry i Multimedia Polska jeszcze nie teraz. UOKiK przedłuża badanie sprawy
Zobacz: Lutowe wyniki Speedtestu. Play z 5G Ready rośnie w siłę, Inea ze spadkiem prędkości, ale cały czas na czele
Zobacz: ZPP ostrzega: Pseudo 5G i dostęp światłowodowy żerują na braku świadomości konsumentów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Multimedia Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu