DAJ CYNK

mPay z biletami komunikacji miejskiej w Poznaniu

30.09.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2419

Ważne 1

1

Od 1. października pasażerowie komunikacji miejskiej w Poznaniu mogą kupować bilety za pomocą systemu mPay.

Od 1. października pasażerowie komunikacji miejskiej w Poznaniu mogą kupować bilety za pomocą systemu mPay.

mPay w swojej ofercie dla mieszkańców Poznania przygotował możliwość kupna biletów jednorazowych czasowych i jednoprzejazdowych, a także krótkookresowych. Dostępne są zarówno bilety normalne oraz ulgowe na wszystkie strefy.

Usługa dostępna jest dla każdego modelu telefonu i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ani połączenia z internetem. Aby skorzystać z możliwości kupna elektronicznych biletów wystarczy zarejestrować się w systemie mPay za pośrednictwem bezpłatnego numeru *145#. Bilety kupowane za pomocą systemy mPay nie różnią się cenowo od tych nabywanych w tradycyjny sposób.

Poznań, obok Zduńskiej Woli i Grudziądza, jest kolejnym miastem, które dołączyło w tym roku do systemu mPay. Obecnie mPay dostępny jest w 26 miastach w Polsce.

Źródło tekstu: mPay

Tagi: mPay poznań
Komentarze
Zaloguj się
3. ~sebol
0

2013-10-01 21:12:32

kanary z Poznania dobrze nie widzą nowej (hit i Bóg wie co jeszcze) karty PEKA - Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna... która za jakiś czas będzie wymieniana wszystkim korzystającym z MPK.... a co dopiero bilet w telefonie... do ZTM - wprowadźcie jedną rzecz a dobrą i doszkolcie ludzi, ostatnimi czasy bardzo często wszystko się kaszani...

Odpowiedz

2. ~
0

2013-10-01 17:08:24

mobilet, callpay, mpay, skycash, a jeszcze kilka miesięcy temu twierdzili. że tylko 1 operator może być. Trzeba przetestować i wybrać najlepszego:)

Odpowiedz

1. ~gazby
0

2013-10-01 14:35:58

no to nasze ,,kanary" już chyba kompletnie na głowę dostaną;) ostatnio głośna była sprawa jednego takiego pana który wystawił mandat bo ...nie miał odpowiednich ,,narzędzi" do sprawdzenia na ekranie telefonu że bilet został skasowany. Jeszcze ,,lepsi" byli pracownicy ZTM którzy kazali pisać specjalne odwołanie by ubiegać się anulowania biletu z tego tytułu. XX wiek kontra XXI....

Odpowiedz