DAJ CYNK

mPay rozbudowuje ofertę płatności mobilnych w Częstochowie

13.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2129

Ważne 0

0

11 sierpnia mPay rozszerzył swoją ofertę w obrębie Częstochowy. Od tej pory zarówno bilety parkingowe jak i bilety komunikacji miejskiej będzie można kupić za pośrednictwem wszystkich telefonów komórkowych.

11 sierpnia mPay rozszerzył swoją ofertę w obrębie Częstochowy. Od tej pory zarówno bilety parkingowe jak i bilety komunikacji miejskiej będzie można kupić za pośrednictwem wszystkich telefonów komórkowych.

mPay w swojej ofercie dla mieszkańców Częstochowy przygotował możliwość kupna m.in. biletów miejskich oraz podmiejskich. Usługa dostępna jest dla każdego modelu telefonu i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ani połączenia z internetem. Aby skorzystać z możliwości kupna elektronicznych biletów wystarczy zarejestrować się w systemie mPay za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu *145#. Bilety kupowane za pomocą systemu mPay nie różnią się cenowo od tych nabywanych w tradycyjny sposób.

Bardzo cieszy mnie fakt, że mieszkańcy kolejnych miast mogą obecnie płacić za parkowanie czy za bilety komunikacji miejskiej przy pomocy telefonu komórkowego, gdyż taka płatność jest wygodna i prosta. Mieszkańcy Częstochowy nie muszą już szukać kiosku, by nabyć bilety komunikacji miejskiej. Dostęp do nowych technologii stał się nową rzeczywistością, a płatności mobilne wygodnym standardem - powiedział Jacek Bykowski, prezes zarządu mPay S.A.

Sprzedaż biletów komunikacji miejskiej jest już dostępna w 15 miastach takich jak: Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków, Inowrocław, Włocławek, Ostrołęka, Radom, Poznań, Przemyśl, Kraśnik, Łódź, Rzeszów, Głogów, Zduńska Wola oraz u przewoźnika kolejowego - w Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ponadto aż 15 miast jest objętych usługą płatności mobilnych za parkowanie i są to: Łódź, Bydgoszcz, Częstochowa, Grudziądz, Kielce, Krosno, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Głogów, Słupsk, Wałbrzych, Ostrołęka, Wrocław, Pabianice.

Źródło tekstu: mPay

Komentarze
Zaloguj się