DAJ CYNK

mPay nagradza zapraszających

10.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 1933

Ważne 1

8

8 lutego ruszyła akcja mPay #PodajDalej. Jej celem jest przekonanie użytkowników aplikacji mobilnej mPay, by podzielili się ze znajomymi swoim sposobem na wygodne płatności za bilety i parkowanie.

8 lutego ruszyła akcja mPay #PodajDalej. Jej celem jest przekonanie użytkowników aplikacji mobilnej mPay, by podzielili się ze znajomymi swoim sposobem na wygodne płatności za bilety i parkowanie.

Każde skuteczne zaproszenie do aplikacji jest nagradzane premią w wysokości 2 zł, którą otrzymuje zarówno zapraszający, jak i zaproszony. W ramach akcji prowadzony jest specjalny ranking liczby zaproszeń. Użytkownicy, którzy zaproszą najwięcej znajomych w danym tygodniu, otrzymają nagrody rzeczowe. Ten, kto do 6 marca zaprosi do mPay najwięcej znajomych, otrzyma nagrodę główną - iPhone'a 5s.

Aby wziąć udział w promocji i konkursie, wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację mPay na swoim smartfonie z systemem Android, iOS lub Windows Phone, zarejestrować się za jej pomocą w systemie mPay, a następnie wybrać opcję Zaproś. Po wpisaniu lub wybraniu z książki telefonicznej numeru znajomego i jego zatwierdzeniu, osoba, którą zapraszamy otrzyma wiadomość SMS z linkiem do pobrania aplikacji. Gdy tylko dokona rejestracji i poda numer telefonu zapraszającego, obydwie osoby otrzymają po 2 zł na start i szansę wygrania nagród.

Źródło tekstu: mPay

Komentarze
Zaloguj się
4. a_lex
0

2016-02-10 23:30:44

#3 ja mam tak samo. Jak oni chcą przekonać ludzi do NIEDZIAŁAJACEJ aplikacji?? A ostatnio chciałem kupić bilety przez system głosowy (wykonuje sie telefon na jakiśtam nr, po czym wybiera numerami rożne opcje) i oczywiście nie działa. Napisałem do nich na FB to jeszcze nie potrafią się przyznać.

Odpowiedz

3. ~Tomek
1

2016-02-10 16:58:31

Niestety, poziom usług jest coraz gorszy... Kiedyś sporadycznie były problemy, teraz od kilku tygodni nie dało się kupić biletu (wawa) przy wykorzystaniu karty cardmobile (problem techniczny xxxxx), a wczoraj nie przyszły nawet SMSy z potwierdzeniem przy zakupie z portmonetki...Niby można wyświetlić ostatnio kupione bilety ale godzina zakupu 18:48 wyświetla sie jako 6:48 :-))))

Odpowiedz

2. ~P
0

2016-02-10 15:48:12

Wg regulaminu mają 3 dni

Odpowiedz

1. ~daniel
0

2016-02-10 13:19:09

wyslalem zaproszenie a nie ma zadnych 2 zł ciekawe po jakim czasie będzie dostepne o ile będzie :)

Odpowiedz