DAJ CYNK

mPay likwiduje opłatę dla mało aktywnych

27.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4209

Ważne 3

3

Od 1. czerwca zmieniają się zasady korzystania z systemu płatności mobilnych mPay. Wraz z wprowadzeniem nowego cennika korzystanie z systemu będzie bezpłatne dla wszystkich użytkowników.

Od 1. czerwca zmieniają się zasady korzystania z systemu płatności mobilnych mPay. Wraz z wprowadzeniem nowego cennika korzystanie z systemu będzie bezpłatne dla wszystkich użytkowników.

Opłatę w wysokości 2 zł dla mało aktywnych użytkowników, czyli takich, którzy nie wykonają żadnej płatności w miesiącu kalendarzowym, wprowadzono od 1. grudnia 2012 roku. Oczywiście z systemu mPay można korzystać bezpłatnie, o ile spełni się odpowiedni warunek - użytkownik musi mieć zarejestrowaną w systemie CardMobile.pl dowolną kartę płatniczą lub wykonać przynajmniej jedną płatność w miesiącu kalendarzowym ze środków z elektronicznej portmonetki. Takie zasady będą obowiązywać do końca maja.

Zobacz: Nowy cennik mPay ważny od 1 czerwca 2013 r.

Źródło tekstu: mPay, wł

Tagi: mPay
Komentarze
Zaloguj się
31. ~kijek
0

2013-03-29 13:51:56

No i bardzo dobrze. Wykosili mało aktywnych malkontentów a wiernym i nowym użytkownikom serwują darmowe konto i nowe usługi: http://www.mpay.pl/pl/news/n/150/mpay-sa-wraz-z-tk-telekom-i-eca rd-wkracza-na-polskie-tory Mi osobiście podoba się możliwość płacenia za bilety Intercity w taki sposób :)

Odpowiedz

30. ~Misiek
1

2013-03-28 18:04:57

@27 - Tak, ale kontrola zawsze trochę trwa i zaczyna się natychmiast po zamknięciu drzwi pojazdu. Wtedy wystarczy szybko kod USSD i masz ważny bilet. Gdy kanar dojdzie, bilet jest ważny. Przecież wsiadłeś właśnie na tym przystanku!

Odpowiedz

29. ~tom4
1

2013-03-28 12:22:10

Wycofali się, gdyż zmalała im drastycznie baza abonentów. Korzystałem z mpay jak pojechałem do innego miasta, teraz jak jeżdżę to kupię bilet w kiosku czy parkomacie, a oni nie zarobią tych 10 zł raz na jakiś czas. Mówi się trudno, drugi raz ludzie nie założą konta w mpay, bo nikt nie będzie ryzykował, że znów wprowadzą jakąs dokuczliwą drobną opłatę.

Odpowiedz

28. ~wosq
-1

2013-03-28 10:42:26

I słusznie, bo mało aktywni, którzy mają płacić "za nic" stają się jeszcze mniej aktywni i dają sobie spokój z mPay.

Odpowiedz

27. ~Michał
-1

2013-03-28 09:24:08

@Marian: przecież w esie potwierdzającym masz godzinę od której jest ważny bilet więc nie jest aż tak dobrze... Ewentualnie sprawdzą Twój nr tel w bazie... chyba że o czymś nie wiem?

Odpowiedz

26. ~jędrek
1

2013-03-28 09:21:18

Już nie korzystam! Wali frajerstwem na kilometr. Tłumaczenie ich gdy wnosili opłaty gdy raz w miesiącu nie nakręcisz dla nich choćby jednej transakcji były żałosne i że jak to ja nie skorzystam raz w miesiącu z płatności? Po to powstawał w końcu taki system, by sporadycznie coś robić a nie ciągle pilnować, że muszę raz na miesiąc płacić. Gdybym jeździł systematycznie komunikacją miejską to bym sobie wyrobił bilet miesięczny a nie bawił się w mpay. Założeniem systemu było w końcu dla mnie, że raz na pół roku będziesz miał potrzebę podjechać tramwajem to sobie pstrykniesz bilet na telefonie, a nie będziesz latał przez pół miasta i szukał automatu z biletami . Ale ponieważ wiecznie im było mało to nie będą mieli nic. Teraz kupuję sobie plik 10 biletów papierowych komunikacji miejskiej i leję na mpay.

Odpowiedz

25. ~tnt0
1

2013-03-28 07:13:47

Też mnie zrazili, nawet nie wypłacałem tej końcówki. Niech spadają, szkoda marnować na to czas. Skycash działa sprawniej.

Odpowiedz

24. ~Olek
-1

2013-03-27 23:18:36

Nie robi mi różnicy czy z opłata czy bez bo nie odczulem tego. Fajna usługa z której korzystam na co dzień. Nie wiem o co to całe bicie piany

Odpowiedz

23. ~Nowy102
1

2013-03-27 23:08:58

Najgorzej jest z Dotpayem, nie płaci za zrealizowane usługi i nie przelewa kasy. Masakra.

Odpowiedz

22. ~ZZ
1

2013-03-27 22:34:58

@5 Tu masz newsa z zeszłego roku, co ta firemka sobie wtedy wymyśliła: http://tinyurl.com/dxetjeu (może rozjaśni ci sytuację - bo news rzeczywiście niejednoznacznie napisany). Teraz od czerwca się z tego wycofują - widocznie dosyć naskubali klientów mimo że sporo od nich uciekło (albo na odwrót - zbyt wielu uciekło, więc trzeba nałapać nowych i oskubać ich pod koniec tego roku)./ OMIJAĆ Z DALEKA!

Odpowiedz

21. ~
1

2013-03-27 22:28:05

teraz tu juz moga mnie w d... pocalowac

Odpowiedz

20. corner
1

2013-03-27 21:23:02

Głuptaski, chyba się przeliczyli. Ale ja już nie wrócę.

Odpowiedz