DAJ CYNK

Monitorowanie ekipy Plusa podczas Półmaratonu Warszawskiego

29.03.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4608

Ważne 7

3

Startujący 30 marca w Półmaratonie Warszawskim wybrani pracownicy Plusa, zostaną wyposażeni w urządzenia GPS. Trasę ich biegu będzie można śledzić poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych i poprzez stronę internetową.

Startujący 30 marca w Półmaratonie Warszawskim wybrani pracownicy Plusa, zostaną wyposażeni w urządzenia GPS. Trasę ich biegu będzie można śledzić poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych i poprzez stronę internetową.

Wyposażając wybrane osoby w urządzenie GPS (wielkości karty kredytowej ATINA GPS Personal), operator chce zaprezentować lokalizację personalną w zastosowaniu fitness, a także możliwości poprawy bezpieczeństwa zawodników.

Postępy biegaczy można będzie śledzić zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikację mobilną Combo Client Mobile, która dostępna jest na smartfony z systemami Android, iOS i Windows Phone.

Aby uzyskać dostęp do informacji o zawodnikach, wystarczy zalogować się w aplikacji lub na stronie www.m.monitoring.pl podając login: polmaraton i hasło: plus

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Safari
0

2014-04-30 19:25:51

Nie no, wygląda to na fascynujące zajęcie :P

Odpowiedz

13. Dalamar
0

2014-04-30 19:22:58

To już wolę do starego, poczciwego Gothica zasiąść i pomordować jakieś potworki. :D

Odpowiedz

12. ~Dupelek
0

2014-03-30 20:09:22

@11 Oczywiście że tak . Tylko to robić trzeba grzecznie. Jak kupujący nie zna się na sprzecie to mu należy dopomóc, a nie przypisywać mu nazwy .......:-):-):-)

Odpowiedz

10. ~Dupelek
0

2014-03-30 13:31:08

Każde wyrażanie się publiczne musi uwzględniać resztę społeczności czy nie będzie ono sprzeczne i szkodliwe dla innych.W swoim domu to nawet możesz bluznic

Odpowiedz

9. ~
-3

2014-03-30 10:05:29

@6, Twoje twierdzenie jest tendencyjne. "Czarna owca" ma wyraźnie pejoratywny wydźwięk jeśli chodzi o określenie członka jakiejś grupy. Tymczasem tutaj każdemu wolno wyrazić swoją opinię.

Odpowiedz

7. SirmarK
5

2014-03-29 12:54:58

@3. co ty za bzdury wypisujesz. Sporo ludzi w firmach biega i nikt ich do tego nie zmusza. Niektórzy mogą sie pochwalić naprawdę niezłymi wynikami.

Odpowiedz

6. ~Dupelek
4

2014-03-29 12:09:26

Co by nie podać do wiadomości w Telepolisie, zawsze znajdują się czarne owce!!! co im przeszkadza i krytykują!!!!!....

Odpowiedz

5. ~
-3

2014-03-29 10:22:07

To ja już wolę pośledzić sobie samoloty na flightradar24.com.

Odpowiedz

4. ~
2

2014-03-29 10:14:37

@3 skąd wiesz, że sami nie chcieli? Byłeś przy tym?

Odpowiedz

2. ~
2

2014-03-29 09:48:07

@1 zluzuj majty chłopie.

Odpowiedz

1. ~Red
0

2014-03-29 08:30:43

I tak ze zwyskłego półmaratonu robi się korpo wyścig szczurów z GPS na plecach :)

Odpowiedz