DAJ CYNK

MOICO rozszerza testy superszybkiego Internetu

28.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3001

Ważne 8

1

Od 1 czerwca mieszkańcy trzech kolejnych wrocławskich osiedli będą mogli przetestować łącze o przepustowości 1 Gb/s.

Od 1 czerwca mieszkańcy trzech kolejnych wrocławskich osiedli będą mogli przetestować łącze o przepustowości 1 Gb/s.

Po udanych testach na Osiedlu Graniczna operator telekomunikacyjny MOICO umożliwi korzystanie z Internetu o prędkości 1 Gb/s mieszkańcom osiedli przy ulicy: Hallera, Wojaczka i Zakładowej.

Podobnie jak poprzednio liczymy na opinie na temat oferowanego przez nas łącza oraz szybkości pobierania i wysyłania danych. Pozwala nam to na bieżąco eliminować ewentualne błędy i tym samym szybciej dostosowywać naszą infrastrukturę światłowodową do tego typu prędkości. Chcemy, żeby szybkie łącza były standardową opcją w ofertach operatorów, dlatego w najbliższej przyszłości nie wykluczamy testów w kolejnych lokalizacjach ? mówi Radosław Lewandowski z Moico.

Mieszkańcy osiedli przy ulicy Hallera (80-98), Wojaczka (3-13) i Zakładowej (11-13) we Wrocławiu będą mogli testować symetryczny Internet GREET o prędkości 1 Gb/s w cenie 55 zł do końca 2015 roku.

Źródło tekstu: MOICO

Tagi: moico Wrocław
Komentarze
Zaloguj się
20. ~Mariusz
0

2015-11-22 23:14:16

Mam internetię ale od czterech lat nic się nie zmieniło pod względem szybkości łącza.Szkoda że ich nie ma na Litewskiej niskie numery

Odpowiedz

19. ~
0

2015-05-30 14:49:32

@18 marna prowokacja

Odpowiedz

18. ~Marian
0

2015-05-28 19:10:19

Czy ten moico blokuje P2P, czy daje publiczny adres IP? Bo znajdą się cwaniaczki co zechcą zrobić sobie seedboxa 1Gbps, albo postawic serwer streamingu pirackich video. Bo jak ktoś ma firme to kupi prawdziwe 1Gbit za tysiące złotych, tylko piraty i inne nielegalne interesy internetowe wezmą net od moico ;p

Odpowiedz

17. ~
0

2015-05-28 19:00:41

Ciekawe czy porty będą mogli otwierać.

Odpowiedz

16. ~
0

2015-05-28 17:56:02

i będziecie pisać osobny artykuł z każdym podłączonym blokiem?

Odpowiedz

15. Pragmatyk
0

2015-05-28 12:45:24

@12 fakt, oferta super, szkoda tylko, że zasięg bardzo ograniczony.

Odpowiedz

14. Pragmatyk
0

2015-05-28 12:35:41

@13 Co tydzień nie, ale bywa, że nie raz w tygodniu się coś nakręci. W szkołach/przedszkolach co już organizowane są przedstawienia z udziałem pociech. Po za tym dzieciaki na każdy weekend mają to szczęście, że mogą pojechać do domu na wsi z placem zabaw, lasem i jeziorem :) Tam też jest co kręcić.Co do wysokiej rozdzielczości, to dziś FHD to już nie jest wysoka rozdzielczość jeśli chodzi o wideo. To jest standard.

Odpowiedz

0

2015-05-28 11:55:34

@3 Naprawdę w każdy weekend kręcisz kilka godzin filmów z dziećmi i wrzucasz je do sieci w wysokiej rozdzielczości???Jakoś mało prawdopodobne mi się to wydaje. Rozumiem, że ludzie wrzucają filmy z wakacji, ale na wakacje jedzie się z reguły raz do roku, a filmik po montażu ma kilkanaście- kilkadziesiąt minut. Czy ty aby trochę nie przesadzasz, żeby ślepo udowodnić, że takie łącze jest przydatne?

Odpowiedz

12. ~lukas
1

2015-05-28 11:27:16

@10 ale 100 jest za 55 zł miesiecznie symetryczne i z umowa bezterminowa a jedynie 3 miesieczny okres wypowiedzenia.

Odpowiedz

-1

2015-05-28 11:16:01

Dobre dla firm. Kowalskiemu w zupełności starczy 100/10 czyli to co jest obecnie standardem w UPC za jakieś 70zł.

Odpowiedz

10. Pragmatyk
0

2015-05-28 11:04:01

@9 To zmienia postać rzeczy, aczkolwiek 1Gb/s symetryczny i tak wart jest 155zł. Aczkolwiek wolałbym symetryczny 100mb/s za 55zł na 24 miesiące :)

Odpowiedz

2015-05-28 11:01:36

Ale mi promocja, do końca roku jest 55 zł , a potem 18 miesięcy po 155 zł ,w regulaminie jest mowa ,że internet idzie przetestować w promocyjnej cenie ,ale umowa jest na 24 miesiące.

Odpowiedz

1

2015-05-28 10:57:00

@4 sorry, źle przeczytałem. Wyleciało mi słowo jakich z twojego pytania :)korzystam z Onedrive

Odpowiedz

0

2015-05-28 10:55:09

@4 pewnie, AES-256 i 64 znakowe hasło ASCI256

Odpowiedz

6. ~LTE
-1

2015-05-28 10:48:30

Czekam na LTE w tej prędkości.

Odpowiedz