DAJ CYNK

Mobile Vikings w Polsce ma się dobrze

11.06.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18

Ważne 9

0

Zakończenie działalności holenderskiego oddziału nie ma wpływu na Mobile Vikings w Polsce. Nasza społeczność może być spokojna o przyszłość - powiedział Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Zakończenie działalności holenderskiego oddziału nie ma wpływu na Mobile Vikings w Polsce. Nasza społeczność może być spokojna o przyszłość - powiedział Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska. Marka z pewnym przymrużeniem oka podeszła do spekulacji na temat ewentualnej powtórki holenderskiego scenariusza.

Dostaliśmy wiele zapytań od naszych użytkowników odnośnie sytuacji na rynku. Dlatego mówimy: w Polsce wszystko idzie zgodnie z planem. Za kilka tygodni ruszamy z nową kampanią reklamową, a użytkownicy mogą spodziewać się kolejnych niespodzianek. Kondycja firmy jest stabilna, realizujemy swoje działania i nie przejmujemy się pogłoskami - dodaje Grabowski.

Mobile Vikings istnieje na polskim rynku od 4 grudnia 2013 roku. Operator znany jest z oferty telefonii na kartę oraz niestandardowych działań marketingowych.

Zależy nam na budowaniu społeczności wokół marki, dlatego stawiamy na niekonwencjonalne aktywności. Mocno wspieramy organizacje studenckie, czego dowodem jest między innymi współpraca z wrocławskim startupem Zeccer, dzięki której na Politechnice Wrocławskiej została postawiona vikingowa drukarka, na której studenci mogli przez miesiąc, za darmo, drukować swoje notatki.

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się