DAJ CYNK

Mobile Vikings obniża cenę pakietu No Limit z 15 GB Internetu

17.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5373

Ważne 4

3

Od dzisiaj pakiet No Limit z 15 GB Internetu kosztuje 25 zł. To o 4 zł mniej niż do tej pory.



Od dzisiaj pakiet No Limit z 15 GB Internetu kosztuje 25 zł. To o 4 zł mniej niż do tej pory.

W ramach pakietu Viking 25 No Limit otrzymujemy:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 15 GB Internetu.

Promocja nie jest aktywna w roamingu zagranicznym.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej Viking No Limit

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
123. ~Tomek
0

2018-06-12 23:12:15

99.Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Kiedyś MV miał lejek do 32kb/s, ale po cichu z niego zrezygnowali i po skończeniu się pakietu pobiera kasę z konta zgodnie z cennikiem ogólnym.Poza tym ja również twierdzę, że MVNO nie są traktowani na równi.

Odpowiedz

122. Jolaa112
0

2018-05-21 09:59:16

@marcin112211 na ich facebooku gdzieś przeczytałam, że mają jeszcze coś w rękawie :)

Odpowiedz

0

2018-05-21 09:11:45

@jola112 skąd informacja, że coś jeszcze planują?

Odpowiedz

120. Jolaa112
0

2018-05-20 18:39:26

4 zł na plusie :) MV zapowiedzieli, że to nie koniec zmian, jestem bardzo ciekawa czym zaskoczą :)

Odpowiedz

119. ~Misza
0

2018-05-19 10:09:15

@118 Dzięki, i to prawda co do Plusa, Ja jak jechałem pociągiem w ubiegłym roku trasą Gdańsk-Bydgoszcz-Warszawa miałem brak internetu przez najdłuższy moment max 2 minuty tak to chwile braki kilkusekundowe, że nawet stream wyścigu mi nie przycięło, partnerka miała kartę Play to co chwile miała braki po kilka minut, a o internecie nie można było za bardzo mówić, a ja jeszcze swój jej udostępniałem i mogliśmy spokojnie korzystać. Z własnego doświadczania mogę stwierdzić, że Plus ma najlepszy zasięg chyba na trasach kolejkowych, Play najgorzej tam wypada, ale ja u siebie w okolicy i na tych trasach co jeżdżę samochodem czy miejscach z których korzystam nie narzekam Virgin Mobile z zasięgiem Play.

Odpowiedz

118. iphoneski
0

2018-05-18 22:21:54

@117 mogę ci z własnego doświadczenia napisać, byłem w Orange pół roku i tyle problemów ile z nimi z żadną siecią nie miałem. Albo awaria, PINu na karcie wyłączyć nie można, przy zasięgu lte zrzucało do zawalonego 3g (teraz to podobno poprawili), zamrażanie neta na pół minuty co jakiś czas, bonusy neta po zasileniu nie zawsze wchodziły z automatu i trzeba było do nich pisać, No i trasy kolejowe którymi jeżdżę średnio zrobione, plus tu wypada lepiej, zawsze w pociągu wymuszam ich zasięg. Oferta tania i fajna bo bardzo dużo neta za małe pieniądze, ale jednak lepiej dopłacić, zamiast tak się bujać. Jedno co bardzo u nich lubiłem to statystyki na stronie mój Orange, można sobie było sprawdzić ile w danym miesiącu rozmawiałem z danym numerem, albo ile rozmów było prowadzone do konkretnej sieci i tym podobne.

Odpowiedz

117. ~Misza
0

2018-05-18 19:23:26

@116 t r o i p, według mnie maja problemy jak każda sieć, a łatka awaryjnej przypięła się do nich jak do sieci Play, że ta ma najgorszy zasięg i internet.

Odpowiedz

116. t r o i p
0

2018-05-18 18:56:53

Misza, nie darmo nazywają Orange, sieć awaria.To z dziś.

Odpowiedz

115. ~Misza
0

2018-05-18 18:40:00

@114 t r o i p mają coś lepszego czyli czat z konsultantem szybszy kontakt niż mailowy, a także duże forum na którym właśnie wypowiadają się specjaliści od Orange. Zawsze można skontaktować się telefonicznie z BOK i jak pobiorą kasę, a sprawa była ważna, a nie jakaś zwykła na którą każdy zna odpowiedź możesz prosić o zwrot kosztów i z tego co wiem zawsze zwracają. Nie taki Orange straszny jakim go malują, każda sieć ma jakiś bubel, T-mobile swoją drogą ma ograniczenie prędkości neta w ofertach na kartę do max 15 mega. Żadna sieć nie jest doskonała, a jak komuś to nie przeszkadza to ją wybiera.

Odpowiedz

114. t r o i p
0

2018-05-18 17:58:24

Orange nie obsluguje kontaktu mailowego

Odpowiedz

113. ~Misza
0

2018-05-18 17:55:32

Więcej, dużo więcej internetu co właśnie jest dla mnie na duży plus, a co do infolinii, jeszcze do żadnego operatora nie dzwoniłem nigdy, jak mi trzeba zawsze używam maila, a jak trzeba na szybko łatwe pytanie to na profilu facebookowym zadam i mam zaraz odpowiedź ;) Kartę SIM wymienić musiałem raz w życiu przez własną głupotę, wydaje mi się, że jeśli jest wina po stronie operatora masz zawsze możliwość do darmowej wymiany, wiem też z pewnego źródła, że z Orange jest spoko kontakt i idą spokojnie na rękę, jedyne co by mi może było brak to połączenia oczekującego ;) Każdy chce być gdzie mu wygodniej u mnie jakbym zbadał parametry sieci i okazałyby się nawet ciut słabsze od tych z Playa wziąłbym Orange dla większych paczek neta.

Odpowiedz

112. t r o i p
0

2018-05-18 17:21:18

W Virgin w prepaidzie dostaniesz za 25 PLN:No-limit rozmowy, SMS-y i 15 GB Internetu, po wykorzystaniu którego możesz sobie dokupić dowolną ilość neta w cenie 1 GB za 1 złDarmową infolinię do biura obsługiDarmową wymianę karty SIMusługi:Przekierowanie numeruPołączenia konferencyjnePołączenia oczekująceHD voice.Do tego tu wiele spraw załatwisz przez messengera.W Orange w prepaidzie za 25 PLN dostaniesz:No-limit rozmowy i SMS-y, i więcej Internetu niż w Virgin.Ale:Infolinia z operatorem jest płatna według cennika.Wymiana karty SIM kosztuje 25 PLNSamodzielna wymiana karty SIM 15 PLNUsługi HD voiceWifi calling

Odpowiedz

111. ~Misza
0

2018-05-18 16:36:25

Może i wyjdzie, ale bardziej nie chce kupować kolejnego startera, rejestrować się bez celu jeśli okaże się słabo, a na koniec i tak trafi do kosza nawet jakby było dobrze.

Odpowiedz

110. t r o i p
0

2018-05-18 16:05:56

Jak cię kusi to wyłącz odnawianie pakietu w Virgin i weź sobie na próbę Orange. Na to samo finansowo wyjdzie.

Odpowiedz

109. ~Misza
0

2018-05-18 15:58:49

@108 t r o i p, Wiesz Ja mam jak ten Janusz z twojego zdjęcia z prędkością LTE, ale od Plusa/A2 Mobile, nawet gorzej bo prędkości czasem nie chce pokazać tylko error wywala:D ale to tylko w domu bo 20 metrów dalej mam garaż, a w nim 96 mega, Plus mnie niejednokrotnie już zaskoczył ze swoja prędkością. Bo jak włączę agregacje pasm w tym miejscu co mam 96 to spada mi do 30 mega. zresztą wszędzie zasięg LTE mam i dobrze chodzi tylko w domu słabo, ale ja mam tamtą kartę tylko do neta w garażu wiec mi to nie przeszkadza, a Play z Virgin po 40 mega z agregacja w domu mi śmiga więc jestem zadowolony, tylko kusi mnie ten Orange za 25 zł ;)

Odpowiedz