DAJ CYNK

Mobile Vikings: Nowe paczki danych

23.07.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6471

Ważne 6

7

Belgijski operator komórkowy Mobile Vikings wprowadził zmiany w swojej ofercie na kartę. Tym razem Vikingowie mają do dyspozycji nowe paczki Internetu, które można zakupić z pozostałego kredytu na koncie.

Belgijski operator komórkowy Mobile Vikings wprowadził zmiany w swojej ofercie na kartę. Tym razem Vikingowie mają do dyspozycji nowe paczki Internetu, które można zakupić z pozostałego kredytu na koncie.

W pakietach znajduje się 1 GB za 9 złotych oraz 2 GB za 14 złotych - oba ważne przez 14 dni. Uwzględniając pakiety danych za samo doładowanie konta, można wraz z doładowaniem za 19 zł mieć 4 GB Internetu i jeszcze 5 zł do wykorzystania na inne usługi. A przy doładowaniu za 29 zł można mieć aż 8 GB.

Przy dodaniu paczki 31. dnia ważności doładowania można mieć Internet nawet przez 1,5 miesiąca nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Bonusy przyznawane za doładowanie:

Kwota doładowania 10 zł 19 zł 29 zł
Koszt połączenia 19 gr za minutę
Internet LTE 300 MB 2 GB 4 GB
Nielimitowane SMS-y Brak (9 gr za SMS) TAK
Darmowe rozmowy w sieci i w Play TAK
Ważność bonusów 14 dni 31 dni 31 dni

Dodatkowe paczki danych:
Cena Pakiet Za MB Ważność
5 zł 250 MB 0,02 zł 14 dni
9 zł 1 GB 0,009 zł 14 dni
14 zł 2 GB 0,007 zł 14 dni

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się
30. ~
0

2015-07-25 08:22:33

@29... a nie mamy?

Odpowiedz

29. ~pabloki
-2

2015-07-23 21:14:26

@28 to że prawo zostało złamane to wiem , ale wydaje mi sie że w takich przypadkach prezes UKE może odstąpić od postępowania. skoro policja moze , prokuratura moze to i UKE musi tez móc. inaczej by znaczyło to że mamy prawo pisane na kolanie.

Odpowiedz

28. Remington
-1

2015-07-23 21:05:09

@27: mylisz się, przepisy zostały złamane i kropka, postępowanie by było tylko bez kary, bo szkodliwość była żadna

Odpowiedz

27. ~pabloki
1

2015-07-23 20:54:47

Karlos20 - człowiek który "upadł" Vikingów. a tak na poważnie to UKE nic do tego bo ta oferta nie działa na niekorzyśc abonenta pre paid lecz na korzyść. nierozsądnym było by prowadzenie postepowania wyjasniającego w sprawie która polepsza warunki.

Odpowiedz

26. ~Jan 25
-1

2015-07-23 20:44:01

Ta sieć upadnie jeszcze w tym roku :-) nie sprostali konkurencji :-)

Odpowiedz

25. Remington
3

2015-07-23 19:34:15

Po to robi się to jako promocje, żeby fajne rzeczy wprowadzać szybko, a niefajne dając klientom czas na zapoznanie się.Ale bez przesady, tu sytuacja jednak inna niż w przypadku Klucza. Tu jest nowa usługa, a w Kluczu były też wcześniej obniżki, więc choć niezgodnie z prawem to szkodliwość dla klientów żadna. Ale gdy Klucz w ten sam sposób podobnie jak Lyca wprowadzał podwyżki, to już było wprost niekorzystne dla klientów. Ale to Klucz się potem obraził na klientów ;) choć dawałem im dobre rady jak takie zmiany szybko wprowadzać z dnia na dzień. Woleli jednak się obrazić.Swoją drogą dziwi mnie, że aby uzyskać pozwolenie, podpisać umowy z MNO, pisać regulaminy zabezpieczające interesy operatorów to oni znają przepisy. Ale gdy chodzi o spełnienie ustawowych obowiązków na korzyść klientów, to już kolejny operator o tym zapomina...

Odpowiedz

24. ~Draco
3

2015-07-23 19:27:43

Jeśli ktoś sporadycznie rozmawia a dostęp do netu jest dla niego ważniejszy to te dodatkowe pakiety danych sprawią że oferta Vikings-M stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jako że za marzenia nie karzą to do ideału brakuje pakietu smsów i to byłaby świetna taryfa, która pozwalała by czyścić skumulowane środki. Co raz bardziej zastanawiam się na przenosinach do Vikings ☺.

Odpowiedz

23. ~ja
3

2015-07-23 19:15:22

Czytając wypociny niektórych czasami nie wiem, czy jeszcze się śmiać, czy już zacząć płakać... Karlos20, wiesz co? Albo zresztą nieważne... i bez sensu

Odpowiedz

22. Karlos20
-3

2015-07-23 19:09:45

cziko: Sam się wstydź! Jeśli byś nie dbał o swoje interesy, nic byś nie miał. Operatorom trzeba też patrzeć na ręce i ich postraszyć, jeśli działają na szkodę klienta. A sieci MVNO są małe i powinny mieć się na baczności. Vikingowie również. To dzięki Playowi no i ich ofercie ludzie niezadowoleni z W4 odchodzą do małych operatorów. Jeśli nie ma klientów - nie ma kasy. Jeśli nie ma kasy, MVNO upada.

Odpowiedz

21. ~cziko
3

2015-07-23 17:50:52

nie dość, że idą na rękę, to jeszcze polaczki chcą podpierdzielać do uke, żenującea ty karlos wstydz sie, cebulak z ciebie straszny

Odpowiedz

20. Karlos20
-3

2015-07-23 17:47:39

Drodzy Vikingowie,Wybaczcie zaistniałą sytuację. W swojej obronie możemy wyłącznie przyznać, iż wszystkie wprowadzane zmiany w ofercie są opracowywane z myślą o Was i z korzyścią dla Was. Przyznajemy, iż popełniliśmy błąd, który do jutra zostanie naprawiony w postaci stworzenia regulaminu promocji. Przepraszamy wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni naszym wczorajszym działaniem.

Odpowiedz

19. Karlos20
-3

2015-07-23 17:47:26

Posty na profilu Vikingów i kilka maili chyba pomogło, o to co piszą:

Odpowiedz

18. ~ZadowolonyWiking
-2

2015-07-23 17:30:37

Mobile Vikings spoko sieć, ale obawiam się że interes jest średnio rentowny i się niedługo zwiną z Polski... ;c

Odpowiedz

17. ~Ja
4

2015-07-23 17:00:30

Widzę zaczyna się znowu dyskusja o pisaniu podpier*olek do UKE :)

Odpowiedz