DAJ CYNK

Mobile Vikings: No-limit i 2 GB za 24 zł

28.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16777

Ważne 21

5

Mobile Vikings uruchomił dziś nowe taryfy No-limit, w cenie od 24 zł miesięcznie z 2 GB transferu.

Mobile Vikings uruchomił dziś nowe taryfy No-limit, w cenie od 24 zł miesięcznie z 2 GB transferu.

Aktywacja nowych taryf w Mobile Vikings polega na doładowaniu konta kwotą 24 lub 29 zł. Cała kwota doładowania jest pobierana z konta i aktywowane są usługi zgodnie z tabelą:

Viking 24 Viking 29
cena pakietu: 24 zł cena pakietu: 29 zł
Nielimitowane na komórki
- Nielimitowane na stacjonarne
Nielimitowane SMS-y
2 GB transferu 4 GB transferu
Ważność oferty: 31 dni
Ważność karty: 365 dni

Wprowadzeniu nowych taryf towarzyszy zmiana komunikacji wizualnej, obejmująca nowe logo i stronę internetową sieci.


Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł

Komentarze
Zaloguj się
103. ~koleżanka
0

2016-01-05 18:00:43

no właśnie słyszałam o tym i co to na stałe?nie musisz się martwić, że zużyję internet?

Odpowiedz

102. ~madleen
0

2015-12-21 17:08:42

no tak wystarczy wspomnieć o tej promocji dla vikingów facebook i messenger w formie aplikacji- przy tym naprawdę sporo można zaoszczędzić

Odpowiedz

101. ~koleżanka
0

2015-12-17 18:11:31

porównywałam tak sobie oferty operatorów i porównywałam i viking wypada bardzo korzystnie-wiedzą co robią, co rusz jakieś promocje i udogodnienia więc i dbają o klientów

Odpowiedz

100. ~madleen
0

2015-12-14 18:34:22

5zł różnicy co miesiąc- uważam, że to sporo i warto przemyśleć tą opcję

Odpowiedz

99. ~malnis
0

2015-12-04 14:25:49

No faktycznie dobra oferta, do tej pory co prawda płaciłem 29zł misięcznie ale skoro mogę płacić za to samo 24 to chyba zmienię operatora.

Odpowiedz

98. madleen
0

2015-12-02 16:31:11

no jest to b.atrakcyjna oferta i nie ma się co oszukiwać-za taką cenę sporo neta no i karta, a nie abonament, którym jesteśmy uwiązani

Odpowiedz

97. ~bawik
0

2015-11-08 17:12:21

Konkurencyjna oferta, dobrze że coraz więcej takich operatorów jest na rynku co zbija ceny :)

Odpowiedz

96. ~rozrabiaka
0

2015-11-02 13:41:30

nie uważam że wiek ogranicza,,moi dziadkowie często mnie zaskakują jakimiś nowinkami, nie mówiąc już o tym że mogą sterować swoim mieszkaniem przy użyciu telefonu czego ja nie mam u siebie nawet... na emeryturze też można się uczyć i interesować nowinkami. Jeżeli chodzi o sieć to wiem że oni są na kartę, nie wiem dokładnie w czym ale mam do nich za darmo więc albo w vikings właśnie albo play.

Odpowiedz

95. ~Marek
0

2015-11-01 10:04:38

Ja i tak uważam, że oni dalej wymiatają:

Odpowiedz

94. ~rew
1

2015-10-30 20:39:43

za 29zł a nie za 24zł bo ten to taki nolimit inwalida

Odpowiedz

93. ~
0

2015-10-30 05:33:36

Gdzie można kupic doładowania do tego dziwadła?

Odpowiedz

92. ~sussosess
0

2015-10-29 17:12:54

@86 Fakt Mobile ma podobne pakiety

Odpowiedz

91. ~Moy
0

2015-10-29 16:46:34

Dobra oferta

Odpowiedz

90. ~@89
0

2015-10-29 14:02:41

Tak przy przedłużeniuJednak patrząc na wszystkie rabatu które tutaj rozpisałeś, wielkich szaleństwo nie ma.Z3 za 299 zł była w ramach szalonych dni, 30 % rabat dostępny jest na Grupconie co trochę albo wystarczy po forach poszperać, Orange Open, wiadomo aby mieć te 10 zł musisz już jedną usługę posiadać, zwrot z mBanku to też już wpisało się w standardową możliwość, 0 Zł za abo do chwili przeniesienia też tak standardowo.Ja daje Orange zarobić oczywiście około tysiąca przez okres trwania umowy, ale nic mnie nie interesuje, chce dołączyć nowy numer nie ma problemu max 3 za 0, internetu mam od groma 30 GB w 3G i 100 w 4G z prędkością max po wykorzystaniu 100 GB w LTE lejek na 2 mb/s, ubezpieczenie wyświetlacza, reszta usług bez limitu.Myślę że cena jest jak najbardziej adekwatna do usług które otrzymuje, do jakości która posiadam.

Odpowiedz

89. perdos1
0

2015-10-29 13:18:23

@No super, ale każdemu tego nie możesz polecić bo nikt z miejsca takiej oferty nie dostanie. Ty to wynegocjowales zapewne przy przedluzaniu umowy.Ale powiem ci, że i tak drogo płacisz. Ja ostatnio wziąłem z3 za 300 zł w abonamencie 90 zł ze zniżka 30% i zwrotem 150 zł z mBanku. Do tego dochodzi rabat Orange Open 10 zl i abonament 0 zł do czasu przeniesienia numeru. Efektywnie zapłace 51.50x22+299 za telefon+25 za aktywacje-150 za zwrot z mBanku, razem 1307 zł. Telefon sprzedałem za 1640 zł, czyli mogę powiedzieć, że Orange doplaca mi do tego że mam u nich telefon :)Nikomu jednak piszę o takich ofertach bo nie są one dostępne zawsze od ręki, tak jak oferty na kartę. Nie można w ogóle tego porównać, bo nie każdy chce/może podpisać umowę.

Odpowiedz