DAJ CYNK

Mobile Vikings: nieskończoność comiesięcznych doładowań na 8. urodziny

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Mobile Vikings: nieskończoność comiesięcznych doładowań na 8. urodziny

Mobile Vikings kończy osiem lat i z tej okazji przygotował dla swoich klientów  konkurs dla obecnych i przyszłych użytkowników. Operator podał też aktualną liczbę aktywnych kart SIM. 

Wirtualny operator Mobile Vikings oficjalnie wszedł na polski rynek 4 grudnia 2013 roku. Działając na infrastrukturze Play, oferuje usługi na kartę, a od niedawna także internet mobilny. Vikingowie stawiają na budowanie luźnej relacji ze swoimi użytkownikami i pozycjonuje się jako sieć społecznościowa

Operator nie realizuje drogich kampanii reklamowych, a jego model biznesowy zakłada reinwestowanie zarobków z powrotem w rozwój sieci. Główną siłą napędową Mobile Vikings ma być obniżający opłaty program poleceń.

Zobacz: Mobile Vikings dodaje 5 GB do oferty dla obecnych i nowych użytkowników

Z okazji zbliżającej się rocznicy Vikingowie chwalą się wynikami. Operator przekroczył próg 85 tys. aktywnych kart SIM. Dla porównania – rok temu było ich 60 tys. Na infografice podał też kilka ciekawostek o swojej sieci.

Mobile Vikings kończy osiem lat

Świętując swoje urodziny, Mobile Vikings ogłasza konkurs, w którym nagrodę stanowią vouchery na nieskończoność comiesięcznych doładowań w sieci dla 8 osób, które w najbardziej kreatywny i zgodny z wartościami marki sposób odpowiedzą na pytanie konkursowe. 

Zwycięzcy konkursu będą mogli za darmo, bezterminowo korzystać z podstawowego pakietu usług, który obejmuje m.in. nielimitowane krajowe rozmowy, SMS i MMS oraz podlegające kumulacji 25 GB. Autor najciekawszego zgłoszenia otrzyma dodatkowo voucher o wartości 2000 zł na zakup sprzętu elektronicznego. 

W Mobile Vikings zawsze nagradzamy tych, którzy pomagają nam budować sieć. Każdy Viking może obniżać swój rachunek nawet do zera, zapraszając znajomych. Urodzinowy konkurs to z kolei okazja do docenienia osób, które naprawdę czują vikingowego ducha i podzielają nasze wartości, bez których bylibyśmy tylko kolejnym operatorem nastawionym na szybki zarobek

 – przekonuje Magdalena Broj, Head of Communication w Mobile Vikings.

Urodzinowy konkurs w Mobile Vikings potrwa do 15 grudnia

Zobacz: ZUO Mobile podsumowuje pierwszą połowę roku Mobile Vikings
Zobacz: Internet mobilny w Mobile Vikings o 30% taniej. 250 GB to tylko 42 zł
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mobile Vikings

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Przewiń w dół do następnego wpisu