DAJ CYNK

Mobile Vikings: 11 GB za 8 zł w ramach Vikejszyn

28.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4083

Ważne 6

2

Mobile Vikings wprowadza wakacyjną ofertę promocyjną dla swoich klientów. W ramach Vikejszyn za 8 zł dostaniemy pakiet 11 GB danych.Mobile Vikings wprowadza wakacyjną ofertę promocyjną dla swoich klientów. W ramach Vikejszyn za 8 zł dostaniemy pakiet 11 GB danych.

Oferta promocyjna Vikejszyn trwa od 28 czerwca do 31 sierpnia. Aby z niej skorzystać, należy zalogować się na swoje konto na stronie www.mobilevikings.pl lub aktywować ofertę przy użyciu aplikacji Viking App.

Promocja jest jednorazowa i działa 31 dni od momentu aktywacji. Jej ważność można przedłużyć doładowując w tym czasie swoje konto w Mobile Vikings.

Wakacje to czas, w którym dodatkowe gigabajty z pewnością przydadzą się naszym Vikingom. Transferu wystarczy na wysyłanie snapów, przeglądanie i wrzucanie fotek na Insta, scrollowanie fejsa i całą masę innych rzeczy. Jesteśmy operatorem, który od zawsze mocno stawia na internet, dlatego kiedy tylko jest na to okazja proponujemy swoim użytkownikom nowe, lepsze warunki korzystania z naszych usług. Liczymy na to, że paczka 11 GB za 8 zł, tak jak w ubiegłym roku, będzie się cieszyć dużą popularnością - powiedział Bartek Grabowski, Dyrektor ds. Marketingu Mobile Vikings.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Vikejszyn

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Komentarze
Zaloguj się